Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

geldim kuzum anca gelebildim... aynen devam spor ve kürlere... iş başı yaptım...
hosgeldın cnmmm ben de dertlıyımm sen gel dıye beklıyorum doktor iki gün ilşki verdi ya eşim isteksiz psıkljkmen kendını zorunlu hıssettıgı için yapamıyoruz ilşki okey ama meni gelmiyor birde bugunde yapmamız lazm napcam bılmıorm

saol canım..inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olsun..Rabbimin bir bildiği vardır..hep dua ediyorum..
bir riski yok..içine saldıkları ilaca karşı vücudun bir reaksiyon gösterirse diye damar yolu açıyorlar..acı kısmıda inan toplasan 10-15 saniye sürer...hiç acımıyor demiyorum..ama şuan işteyim..eve gittim azcık kanamam dışında hiçbirşeyim yok..

Son düzenleme:
off bu çok can sıkıcı... afrodizyak yüksek bir şeyler yedirsen, tahin pekmez yap, karides falan yedir...

bizde de var aynı sorun 4-5 gündür ilişki yok, çok yorgun oluyoruz ikimizde, bi de bebek için olunca bana da stres yaptı bakıyorum eşim de zorunlu gibi..amann dedim bu ay tutmadıysa bir dahaki aya tuttururuz zorlamayla olmayacak diye düşündüm

off bu çok can sıkıcı... afrodizyak yüksek bir şeyler yedirsen, tahin pekmez yap, karides falan yedir...
yaaa üst üste cok ilşki oldu gecen aydan bu aya kadar zorunlu hıssedıyo kendını konsantre olamıyo bıktı yani dünde ilşki olması lazımdı 2 saat ugrastık yyokk yanı

inan videolarına kadar seyretmiştim orada göründüğü gibi değilmiş demekki ...:) teşekkürler.

aynenn zaten zorladgn zaman sperm kalıtesı de düşüo gebelik şansı dahada azalıo bende ondan korkuorm ztn

akışına bırak o zaman tatlım ben de öyle yaptım, hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin bebişler
bugünüde atlatsak iyiidiirr napcamı sasırdım valla evde sekılden sekıle gırdım ztn ilşki olck dıye eve bıle gelmek ıstemıyomus etrafmda tedavı gören arkadslarm var onların eşleride böyleymiş valla varya cocugum olsun sevdirmicem buna ne işkenceler cektirio bana haketmıo

deme öyle canım yaaa, benim de eşim kedi gibi peşimden ayrılmazdı, bu ay kaçacak delik arıyor, hele geçen yumurtamın çatladığı gün zor tuttum yakasından, çok strese girmiş!!! bence bunlar daha çocuğa hazır değiller galiba, ben öyle düşündüm en azından...

bnm eşimde bende evden kacıcak delik arardım ilşki olmasın dıye eşimin bana soylediği erkekleri anlamıosunuz bu bosalma işi beyinle alakalı dedı psıkolojısı bozulmus dün neyse 3 saat ugrastm bosaldı yanı acık konusuyorum artık battı balık yan gıder :d şaşırdı üzülmüş de yıne olmıcak dıye bosalıncada ılk defa bısey oldu hosumada gıttı dedı spermını içerden bişey vakumm gbi çekmişş ilk defa böyle bısey oldu dedi

aynen öyle canım..Rabbim ol deyince olacak..biz sadece tevekkül ediyoruz..

konuşuyoruz tatlım burada her şeyi, ayıbı falan kalmadı, tıpçı gibi olduk hepimiz... inşallah tutar bu ay da bir daha bu streslere girmeyiz...

konuşuyoruz tatlım burada her şeyi, ayıbı falan kalmadı, tıpçı gibi olduk hepimiz... inşallah tutar bu ay da bir daha bu streslere girmeyiz...
aynenn bu ay normalde umitliydim fakat ilşkiler iyi gecmediği için ümidim pek yok eger bu ayda bos gecerse onumuzdeki ay doktora gitmicemi sölicem tedaviyi bıraktıgımı sölersem belki rahatlar

önceden ilşki sonrası ayaga kalktgım zaman hani diğer meni dısarı atılıo ya baya gelirdi ıkı üç seferdir pek bişeyde gelmio ıslaklık gbı iç çamasırım ıslanıo sadece stresten azaldımı noldu anlamadm ondn onumuzdekı ay taktık degstrcem

haber vermemek lazım ovulasyon günlerini, bir de böyle deneyelim önümüzdeki ay bence de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…