Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yok cnm henuz baktırmadım klomende ıkıncı ayım ztn hayıt suyu flnda ıcıorm bitkisel seyler bu ay onuda yaptrcm hormon testı
yalnız sana tavsiyem klomen ve hayıt suyunu aynı anda kullanma çünkü ikisi de hormonları etkiliyor
bu forumd ikisini de kullanıp zarar gören arkadaşlar olmuş
bir de fsh stresten de etkilenebiliyormuş canım olabildiğince strese girme, mutlaka etkisi olacaktır
benim ilk ölçtürdüğümde 9.6 idi bu ay 9.4 e düşmüş mesela dikkat etmeye çalışıyorum kendime

yok cnm hayıt suyu baslı basına bı fsh ıcın hemen hemen bnm cok arkadasm var faydasını gören 49 dan 9 a düşürdü bnm arkadasm hayıtla klomen yumurtalıkları gelıstırıo sadece ztn

yok cnm hayıt suyu baslı basına bı fsh ıcın hemen hemen bnm cok arkadasm var faydasını gören 49 dan 9 a düşürdü bnm arkadasm hayıtla klomen yumurtalıkları gelıstırıo sadece ztn
evet haklısın hayıt suyu fsh yi düşürüyor klomen de aynı görevi gördüğü için sakıncalı zaten aynı anda kullanılması.
ben de hayıt suyu kullanacaktım bu ay doktorum klomene başlayacağı için vazgeçtim
elimdekinden de olmak var sonuçta

Dün soğan suyunun 3 .günüydü .akşam midemde yanma ve ağrı vardı. onu ilaçla geçirdim. arkasından kasıklarımda ve karnımda şiddetli ağrı vardı. en son bu şekilde ağrıyı geçen ay yaşadım .dr a gittiğimde sağ overimde kist oluşmuştu. dün gece aynı ağrıyı yine yaşadım. soğan suyu bu şekilde mi etki ediyor yoksa yeniden kist mi oluştu? kafam çok karıştı? ne yapmalıyım?

tekrar doktora gıt haftaya bıraz daha iç derim soganı kisti yok edıo cunku o

tekrar doktora gıt haftaya bıraz daha iç derim soganı kisti yok edıo cunku o
Canım soğan kürü polikistik over sendromunda ve çukulata kistlerinde etkili olan bir yöntem...eğer kistiniz farklı bir yapıda ise ki bunu doktorunuzdan öğrenebilirsiniz ozaman faydası olmayabiliyor.

Canım soğan kürü polikistik over sendromunda ve çukulata kistlerinde etkili olan bir yöntem...eğer kistiniz farklı bir yapıda ise ki bunu doktorunuzdan öğrenebilirsiniz ozaman faydası olmayabiliyor.
ama bu saydığım kistlerden ise soğan suyuna devam derim kullananları biliyorum çünki...en etkili yöntem. yalnız mide sorunu yaşayanlarda ve ülseri olanlarda içilmemesi gerekiyor

Kistin çeşidini sormak hiç aklıma gelmedi. 1-2 gün daha dayanayım. ağrım çok dayanılmaz hale gelirse bırakayım. civanperçemini deneyeyim bir de. onun da etkili olduğunu duymuştum.

Kistin çeşidini sormak hiç aklıma gelmedi. 1-2 gün daha dayanayım. ağrım çok dayanılmaz hale gelirse bırakayım. civanperçemini deneyeyim bir de. onun da etkili olduğunu duymuştum.
Bana kalırsa hemen kes derim...doktordan yanıtı aldıktan sonra uygulamaya devam edersin...daha kötü olma ihtimalide var sonuçta...önce sağlık canım...:)

Arkadaşlar ne olursa olsun hiç bir zaman olmadı, olmayacak gibi düşüncelere kapılmayın...ve insanların sizin moralinizi bozmasına izin vermeyin biliyoruzki önemli olan stresi azaltmak başta...stres yapanlardan da bu evrede uzak durmak en önemlisi benim kanaatimce. sizlere moral olması açısından fsh ları yüksek olup çocuk sahibi olan arkadaşların mesajlarını atmak istedim...inşallah bir gün bizde bu şekilde mesajlar yazarız ümidiyle...:)

merhaba arkadaşlar ben 37 yaşındayım 9 yaşında bir oğlum var 1 yıl once ikinci bebeği istemekle başladı fsh hikayem uzun süre denedik fakat sonuç alamadık doktora gittiğimizde tahlil sonuçlarında fsh 13 çıkmıştı iki doktora gittim normal yollardan hamile kalmamın çok zor olacağını söylediler dünya başıma yıkılmıştı daha sonra başka bir doktora gittim muayene sonucu fsh yüksek ama yumurta rezervimim çok iyi olduğunu soyledi o günden sonra çok rahatladım ve inandım ve bugun adetim gecikince test yaptım ve hamileyim sonuç olarak fsh onemli ama yumurtlama varsa ve düzenli adet görüyorsanız inancınızı kaybetmeyin allah isteyen herkeze nasip etsin ben çok mutluyum rabbim herkeze yaşatsın.

2. MSJ

allah bebek isteyen herkese nasip eder inşallah. Benimde fsh değerim 26 idi daha sonra 29 a yükseldi doktorum aşılama önerdi şükürler olsun ki aşılama tuttu. Birde ben hayıt suyu içtim aklıma geldikçede aslan pençesi belki onunda faydası olmuştur. Lütfen umudunuzu kaybetmeyin . Bu süreçteki en önemli etken önce siz inanmalısınız allah yardımcınız olsun.
inandım ve bugun adetim gecikince test yaptım ve hamileyim sonuç olarak fsh onemli ama yumurtlama varsa ve düzenli adet görüyorsanız inancınızı kaybetmeyin allah isteyen herkeze nasip etsin ben çok mutluyum rabbim herkeze yaşatsın

3.MSJ

arkadaşlar fsh değerim 19 du,tüpbebekle hamile kaldım,hatta daha öncede burada yazmıştım. çocuğum şu an 1.5 yaşında ve ben 2 gün önce adetim geciktiği için öylesine test yaptım.veeee çift çizgi :)) yani şu an yeni gebe olduğumu öğrendin.. ne olur lütfen hiç bir zaman olmaz,olmuycak demeyin... umudunuzu yitirmeyin.. bu arada inanın hiç bir şey yapmadım. zaten olmuyor diyerek korunmuyordum,ama kafamda gebeliği tamamen bitirmiştim. belki bir mucize,belkide psikolojik olarak rahatlama.. ne derseniz deyin ama ben hamileyim :))darısı tüüüüüm isteyenlerin başına.. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...AMİN

4.MSJ

fsh 13 idi. Doktor ilaç verdi ve üç ay kullandım Tekrar adetin ikinci günü tahlil yapılınca fsh 18 çıktı. Hayal kırıklığına uğradım. Doktorum tüp bebek önerdi. Yaşım 34 olunca geç kalmamam gerektiğini söyledi. Eşim normal yolu deneyelim dedi ve şu an adetim 5 gün gecikti. Başka bir doktora gittik. Kan tahlilinde hamile olduğum ortaya çıktı. Fsh ı yüksek olanlar Allah'tan umudunuzu yitirmeyin. Afyondan sevgilerle
))darısı tüüüüüm isteyenlerin başına.. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın...( amin )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…