Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hala tam geçmiş sayılmaz canım ..ilişki olsada psikolojik olarak yenemedim hala
vajinal ultrason bir kere oldum rahattı ama muaynede çok zorlanıyorum o spekulum korkusunu atamıyorum bi türlü hsg dede takılıyo sanırım

sen nasıl rahat edıceksen o sekılde olsun ama bunun tamamen psıkolojık bır rrahatsızlık oldugunu sakın unutma bebe yagı ıle masaj yap kendınee arada eşinlede beraber olmaya calıss anestezılı olabılırsın fakat gerek yok öyle düşün

bu hsg yi bende çekilmek istiyorum. değil hamile kalmak hocaya macun bile yazdıramıyorum
ay çok tatlısın yaaaa gülbilcim..bana doktorumun açıklaması mantıklı gelmişti , adam dedi tüpler açık mı kapalı mı bakmadan,bilmeden bebek tedavisi uygulanmaz demişti.. b sor bakalım doktoruna tatlım

biliyorum canım ama kendim dokunamam hala oraya sadece ilişki oluyo ondada zorlanıyorum yani egzersiz yapamadığım için uyuşturucu spreyle yenmiştim 5 sene vajinismustum o sprey sayesinde ilişki oldu sadece ama kafamdan hala atamıyorum o korkuyu şimdi birde doktorda yaşıyorum aynı şeyleri ..
hsg yi kendi doktoruma yaptırsam o ikna eder beni eminim ama fiyatı çok geldi onunda ..onun için devlette çekilirim anestezili

sağol tatlım o senin gönlünün güzelliği. çok mantıklı tüplerin açık olup olmadığının bilinmeden ilaç kullanılması. ben şimdi bir sürü ilaç kullanıyorum. tüplerim ne durumda bilmiyorum. dr a diyeceğim ki ben hgs istiyorum. sizin yüzünüzden macun bile kullanamıyorum. bunu dersem dr cuğumla son görüşmemiz olur.

bence de tatlım, gelir macuncunla baş başa verir bi tedavi şekli bulursunuz artık

yyaa burda hepımıze cok fazla geldı fıyat emın ol bn 400 e cekılcemm cok para harcadımm gerızekalı bı doktrm vardı öncden onun yuzunden bu gafta sadece hastaneye hsg ıle beraber 700 tl harcamıss olcm para varsa sakın kacma derım cunku fılm cok önemlı işlem esnasnda bır sürü sey olabılıo güvenılır olması lazm

haklısın canım bakalım devlet hastesinede soralım çok fark yoksa kendi doktoruma çektirim zaten .sende ilk kez mi çekileceksin

Kızlar bişey sorcam ben şimdi ağustos ayında kürtaj geçirdimya tüplerim sonradan tıkanmış olabilir mi ?? benden hsg isterler mi acaba? Ne gibi bi durumda şüpheleniyolar tüp tıkanıklığından biliyo musunuz?

haklısın canım bakalım devlet hastesinede soralım çok fark yoksa kendi doktoruma çektirim zaten .sende ilk kez mi çekileceksin
evet bende ılk kez cektrcemm bende daha uygun bıyer bakıodum fakat bır arkadasmm bnm cektrdgmm yer cok güzel dedı dıyen arkadasn teyzesı ucuz dıye bıyerde yaptrmıss rahimini delmişler o yüzden korktum bıraz kemerleri sıkarız dedım eşimdende allah razı olsun fıyatıı söledm sadece agzını acmadı hiç pazartesı sabah 10 bucuga randevu aldm

tatlım kürtaj sonrası yapışıklık olabiliyormuş diye okumuştum topiklerde, ve hsg ile o yapışıklıklar açılıyormuş... genelde sebepsiz bebek olmaması ya da kimyasal gebeliklerde şüpheleniyorlar..normal yolla deniyorsun ve olmuyorsa uzun süredir o zaman da tüplere bi bakalım diyebiliyorlar

Ayy inşallah öyle bişey olmamıştır bu vakit darlığında bi de onlarla uğraşcam desene

Kızlar sitede bu tüplerin tıkanıklığı ile ilgili bir yazı buldum...bilginize

Selamunaleykum arkadaslar ; 1,5 yildir tedavi goruyordum ve hsg sonucu sol tupumun kapali oldugu tanisi kondu , nisan ayiydi bu tani konuldugunda ve İbrahim Saracoglu nun bu konudaki Brokoli kuruyle karsilasip pazardan temin ederek dondurucuda sakladim brojokilleri . Kullanmadan once yumurta catlatici denedik ise yaramadi doktorum bir ay dinlen sonra asilama yapacaz dedi .. Buda olmazsa laporoskopi belki oda olmazsa tup bebek bile dedi. Gercekten cok zor vir surec... Doktorun verdigi dinlenme suresi doldu ancak ramazan ayi oldugu icin bayramdan sonraya ertelemistim. Bu iki aylik surec de de tup tikanikligi icin olan kuru uyguladim Elhamdulillah cok sukur suan 4 haftalik hamileyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…