Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynenn bende cok okumustummmmönceden ama sımdı hıc okumuyorm

Hayırlı sabahlar. ...Kaç kilosunki canım
Boyun 1.69 kilom 79 diyetisyene yeni başladım 83 kiloydum 79 oldum bakalım 15 kilo vermek istiyorum evde ders çalışıyorum sporumu düzgün yapamadım en iyisi diyetşsyene gitmek diye düşündüm şimdi azımle 5-6 ayda diyetşsyene gidip sağlıklı beslenip kilo vermeyi hedefliyorum kilo vermek çok kolay olmuyo malesefff mart - nisan ay nda 65 kiloya düşmüş olmayı hayal ediyorum

selam kızlar bende fsh mağduruyum
2 tüp bebek denedim şimdi 3.ye hazırlanıyorum
geçenlerde hayıt aslan pençesi civan perçemi denedim
ölçtürmedim ama iyi geldi çünkü ara kanamam olmadı ve adetim gecikmedi
ama son zamanlarda içime öküz oturdu resmen hiç bişey yapamıyorum ve tedavimi 3 aydır erteliyorum ve 10 kilo aldım
resmen çocuk istemez gibi davranıyorum ama sizi gördüm şans eseri belki bana bi çimdik atarsınızda kendime gelirim

Trabzonun ilçesindeyim. Burda aktar yok heralde. Trabzondan bakıcam . Nasıl uyguluyosunuz onu
bulursaann all mutlaka cay bardagıyla ölçüyorum ben ıkı parmak kalınlıgında dolduruormm su bardagına döküorum snraa üzerine su döküp içiorm

tamamm o zaman atalım da azcık kendıne geelll pes etmek yokkk

bulursaann all mutlaka cay bardagıyla ölçüyorum ben ıkı parmak kalınlıgında dolduruormm su bardagına döküorum snraa üzerine su döküp içiorm
İnşallah etkisini görürsünüz ya. Doktor bana oşmayacak diye bişe yok ama biraz zayıf yumurtalıkların dedi. Klomeni yazdı işte yarın günde 2tane içmeye başlıcam

İnşallah etkisini görürsünüz ya. Doktor bana oşmayacak diye bişe yok ama biraz zayıf yumurtalıkların dedi. Klomeni yazdı işte yarın günde 2tane içmeye başlıcam
bakk burda monte diye bi arkadasımız onunla ikimizz fsh yi düşürdük o daha cok düşürdü hatta ben ilaçda kullandgmm için az düşürdü ama 9,75 den 8,57 ye düşürdüm çok şükürr monte 23 küsürlerden 10 lara düşürdü yanlıs hatrrlamıosam

Daha sonra tekrar yaptırdım o testi adetin son günü 6küsür çıkmıştı ama diğeri tam zamanında yaptırmıştım. Bide amh var oda önemli dimi?

Daha sonra tekrar yaptırdım o testi adetin son günü 6küsür çıkmıştı ama diğeri tam zamanında yaptırmıştım. Bide amh var oda önemli dimi?
evet önmli ama kötü degil amh yanı abartılck kadar bısey yok bence dedıgım gbı bız hayıt suyu ıcıoruz devamlı arı sütünede basladk bu ay bakalım neler olck

montecim öyle deme, macun bile yiyemiyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…