Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

brnh canım dün konuşmuştuk senle
dr prolaktinin yüksek olduğunu söyledi dostinex verdi ..
sen hayitide kullanmamı söylemiştin..
hapla beraber kullansam bişey olurmu acaba ?
bugün alıcaktım korktum bide hapla bişey eder diye sana sorayım dedim önce

canım dostinexi bilmiyorum, korun demesinin sebebi rahim filmi çekecek olmasından, hsg çekilirkenkesinlikle gebe olunmaması gerek... tüplerin durumuna göre tedavi uygulayacaktır,şimdilik bunları düşünerek kendini germe tatlım...

devlet hastanesi daha uygundur film olarak peki kendisi çekmiyor mu? açıkcası benim dr kendisi çekiyordu ben riske atmadım, yarın bi gün kalkar başka yerde çektirdin bak açamamışlar tüpleri vs der diye...

canım hayıtı ben de kullanıyorum ama ben hap kullanmıyorum, bitkisel olduğu için bi zararı olacağını düşünmüyorum ama bernuş gelsin ve diğer arkadaşların da fikrini alalım

bu arada sormaktan asla çekinme canım hepimiz sora sora araştıra araştıra öğrendik bu aşamaları...

anladımm sağol canım :)
hsg kendide çekiyo ama fiyatı çok geldi bize ben birde anestezili olmak istiyorum onun için devlette nasıl olur size sormak istedim

yokk cnm bısey olmaz sölemıstım ztn dostınex verır sana dıyee hayıtı iç bişey olmaz cnm

anladımm sağol canım :)
hsg kendide çekiyo ama fiyatı çok geldi bize ben birde anestezili olmak istiyorum onun için devlette nasıl olur size sormak istedim
ben geçen hafta çekildim anestezili diye tutturdum ama beni ikna ettiler anestesisiz çekildim,gerçekten öyle korkulacak bir şey yok...ki benim ağrı eşiğim çok düşüktür, kaş bile aldırırken ağlarım

bende senin gibiyim aynı kaş aldırırken bile yaş gelir gözmden :)
normal muaynemi bile zor oluyorum o yüzden kendimi garantiye alayım diyorum yinede ..hakkımızda hayırlısı artık ..

çok sağol canım benim
benim birde vajinismus geçmişim var o yüzden çok geriliyorum böyle şeylerde ama bebeklerimiz gelsin yeterki onlar için değer
öyle tatlım tabi, evet vajinismus geçmişi varsa emin olamıyorum genelde anestezi almışlar..dr ne dedi? bana demişti ki, işlem esnasında talimat vereceğiz nefesini tut, derin nefes al, vb o sebeple uyanık olman gerek hem böyle basit bir işlem için anestezi alma bedenine demişti

o konuda bişey söylemedi canım ama ben düşünüyorumda imkanı yok yani dayanamam gibi geliyo

o konuda bişey söylemedi canım ama ben düşünüyorumda imkanı yok yani dayanamam gibi geliyo
vajınsmuss gecmısın varsa anestezılı kendılerıde soylerler zaten vajınal ultrasondaa ılerleme kayıt ettysen ve o vajınsmusu yendıysenn sorun yok zaten bılıyorsun psıkolojık rahatsızlık masaj yöntemı ıle terapi uygula kendıne sonra kararını ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…