Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

adam dert dinleye dinleye çözmüş olayı bence... vallahi biz de bi aktar dükkanı açabilecek düzeydeyiz şu anki bilgilerimizle
keşke hiç dr a gitmeseydim bu adama gitseydim.dr um bile bu kadar tahlil istemedi benden. ay evet kuzum yaaa, bitkiler dünyasına bi daldık dalış o dalış. iyice öğrendik bitkilerin içini dışını. bi latinceleri kaldı öğrenmediğimiz. ona da az kaldı.

kızlar yahu ne kadar zormuş di mi hamile kalmak? yaptı oldu sanırdım eskiden 2 ay öncesine kadar...halbuki ne kadar çok faktöre bağlıymış, birinden biri olmasa olmuyormuş...

yıllardır nasıl korundum aman olmasın diye, boşuna korunmuşum

valla çok haklısın canım.. Benim daha önceleri korunmalarım sırasında hatta regl iken girdiğim ilişki esnasında 2 tane gebeliğim var.. Sonra da 1 tane istenen gebeliğim korunmayı bırakır bırakmaz olmuştu.. Şimdi bu 3. ayım ovulasyon takibi yapıyorum yine de olmuyo Allah cezamı mı verdi nedir bazen öyle düşünüyorum

yok yavrum ya öyle düşünme, şans bu işler..şimdi kafaya taktık ya, o sebeple kaçıyor bizden gelecek elbet ama bakalım ne zaman :)

aaaaaaaaaaaaaaa benn şokkkkkkkkkkkkkkk

yalnız adamın tıp bilgisine ve dürüstlüğüne hayran kaldım hahahahahahah Baya da biliyo rahim filminde çıkar valla o doğru söylemiş
Herkes işini böyle düzgün yapsa zaten ...şimdiye bu sitelerdeki bayanların en aşağı yarısının çocuğu olurdu belki.

ben onu bile öğrendim azar azar

kimyasal gebelik olduğu için yaptıralım dedik bende b12 ve folik asit eksikliğinden başka birşey çıkmadı şükür rutinde 3 düşükten sonra yapılıyor canım
anladım tatlım folik asit kullanıyorsundur ama di mi? ben korunmayı bıraktığım ay başladım 1,5 aydır folik asit alıyorum her gün, çünkü folik asit eksikliğinin hamile kalmayı engelleyebileceğini duymuştum

merhabalar
bugün doktora gittim arkadaşlar
prolaktin hormonumun yüksek olduğunu söyledi dostinex verdi sadece salı cuma yarım at dedi bu süre içinde korunmam gerekiyormuş
başka bir sorunum yokmuş çok şükür
1 ay sonra tedaviye başlarız dedi
çarşambada hsg için çağırdı
size sormak istediklerim
bu hapı kullanırken korunmak şartmı hamile kalmaya etkisi olan bir ilaçmı acaba
tedavi derken aşılama mı yapacak ki
birde hsg kendi çekicekse 500 fiyatı ama devlet hastenesindede çekilebirsiniz dedi devlette ne kadar fiyatları acaba
çok soru sordum kusura bakmayın daha yeni başlıyoruz hiç bilmiyorum beni neler bekliyo

ben ocak ayından beri folik asit kullanıyordum canım ama folıdoce ye geçti dr um birde bebek aspirini verdi pıhtılaşma sorunu olmasın diye

folik asit bebek sağlığı için çok önemli beyin omuilik gelişimi için omega 3 almak gerekli ve haftada 2-3 kez balık tuketmemiz gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…