Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

deme canım ya öyle şeyler demi oluyomuş benide korkuttun şimdi bak
eşimde kendi doktorumun çekmesinden yana ben devlet hastanesinede soralım bi dedim ama sen böyle deyince korktum şimdi :)

Kür de şudur...Tıkalı tüpler için

On beş günlük soğan kürü tamamlandıktan sonra hiç ara vermeden brokoli kürüne başlamanız gerekmektedir.
Yaklaşık yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içine 250gr brokoliyi atınız.Kısık ateşte ağzı kapalı olarak beş dakika haşlayınız.Ilıdıktan sonra süzüp ayırınız.Üçte birini sabah,üçte birini,öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına içiniz.Brokoli suyunu içtikten sonra yarım saat bir şey yiyip içmeyiniz.Eğer çalışan bir bayan olarak öğlen üzeri evinizde bulunmuyorsanız yarısını sabah,diğer yarısını da akşam aç karnına içebilirsiniz.Haşlanmış brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz.Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz.Mühim olan haşlama suyu tüketmektir.21 gün uygulayın

deme canım ya öyle şeyler demi oluyomuş benide korkuttun şimdi bak
eşimde kendi doktorumun çekmesinden yana ben devlet hastanesinede soralım bi dedim ama sen böyle deyince korktum şimdi :)
normalde bende daha uygun bıyer arastrdım ama böle söleynce bende korktum ınann ımkanın varsa sakın paradann kacmaa gerı dönülmezz hatalar olabılır cahılın elıne düüşme sakın bundan ıkı sene önce devlttee alttan muayene olayım dedım haldır huldur girişti reesmeenn maf ettı psikolojım bozuldu daha doktora gıdemedım onlar yuzunden iki sene gec basladmmmm tedavıye sımdı özelde gttm o kadar rahatım ki anlam devletteki özensizlikdenn sanki kek çırpıodu öle karıstrdıı seyimi

Canım istersen bir dr unla görüş. senden rahim filmi isteyebilir.
Valla görüştüm de şimdilik öyle bişey demedi ama önümüzdeki adet bitince tekrar bi görmek istedi bi kalıntı gördü kürtajdan kalan ama emin olamadı gittiğimde rahim kalın olduğu için.. Önümüzdeki adet biter bitmez gel o durumu kesinleştirelim dedi.. İnşallah öyle bişeyler çıkmaz başıma yaa zaten 6 aydan önce gebe kalman lazım dedi her geçen zaman benim aleyhime

ay soğan kürümün bitimine az kaldı ben yapiim o zaman bunu kolaymış.. Tıkanık değilse de iyce açılsın :) Kafayı yedim kürlerle yaa

canım inşallah kötü birşey çıkmaz. içini ferah tut. bol bol dua et.

aynı şeyleri yaşamışız senle bende vajiyi yendikten sonra ilk muaynem için devlete gitmiştim kadın doktordu birde daha rahat ederim dedim anlattım vajiyi yeni yendim ilk muaynem korkuyorum dedim hiç ilgilenmedi bile kocaman spekulumu almış takmaya çalışıyo istemiyorum dedim kalktım hemen öyle kötü oldumki ağladım hasteneden çıkınca eşimde kötü oldu bebek için gitmiştik umutsuzluğa kapıldık ikimizde ..sonra özelden doktor araştırdım ve buldum sonunda Allah ondan razı olsun beni çok iyi anladı sakin sakin muayne etti erkek doktor birde ..değiştirmem artık doktorumu alanındada çok iyi birdoktor gerçekten .. hsg de ona çektirsem anestezisiz ikna eder beni eminim ama bakalım canım hakkımızda hayırlısı artık ALLAH yardımcımız olsun ...

aynenn bu kadar basıt muayenede bu sekılde yapıolar rahım fılmınde neler yaparlar dedım kesınlıklee istemedım allah düşürmesın yanı kımseyı devletee gercekdennn her kasad curukk elma vardr mutlaka ıyı doktorlarda vardır ama ben hıc görmedım yanı bır ınsanda allah korkusu olcakk

banada hiç iyisi denk gelmedi şimdiye kadar ..
haklısın sağlığımızı tehlikeye sokmaya değmez ne yapacakları belli olmuyo..
en iyisi paraya kıyıp kendini emin ellere bırakmak :)

kızlar bu rahim filmini çektirmeden baya bi araştırma yapmıştım, tek tüp kapalı da olsa bebek oluyor sıkıntı yok yani, az sabırlı olmak gerek, bizler çok evham yapıp hemen bunalıma sokuyoruz kendimizi ve ihtimaller üzerine hemen karalar bağlıyoruz...inanın biraz rahatlatabilsek kendimizi her şey çok daha kolay olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…