Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben de simdi sana yazacaktim canim naptim diye,ohh çok sükür düşşün ve bir daha da artmasin.

Canim valla insan seviniyor bazen,dusecekse de tutmayacaksa da en acısız sekilde bunu yaşamak ister herkes. Rabbim her seyin hayirlisini veriyor bize,buna inaniyorum ben. Evet tutmadi diye uzuldun illaki ama yine de daha acı seyler yasamadin,buna şükür. Insallah bundan sonraki tedavin hayirli sekilde sonuclansin.

Aminnn canim,tum dualarim hepimiz icin. Allahim vakti saati gelince nasip etsin hepimize.

Bir an once sabah olsun da artik ogreneyim istiyorum. Sabirsizlik basladi artik

Amin cnm hayirli cumalar. Nasilsin heycan var mi. Yaptinmi onceden test yoksa yarinii bekliyosun.

Heyecan,sabırsızlık,tedirginlik,artik hepsi var
Yapmadim canim. Yarini bekliyorum.
Varsa ve idrarda cikmaz kendimi bosuna uzecegim,yoksa ve ilaclarin etkisinden dolayi da cift cizgi cikarsa da bosuna sevinecegim dedim,o yuzden sabirla bekledim,neyse cumartesi ciksin dedim ama 2 gundur baya sabirsizim.
Sende belirti olmus muydu canim teste kadar?
Bende olmadi ama hicbir belirti yasamayip da hamile olanlari duymustum,o yuzden umudumu yitirmedim. Bir de belirtiler transferden 15-20 gun sonra başlarmış.

En dogrusunu yapmissin cnm. Ben test gunu idrarda yaptigim haldd kocaman tek cizgi vardi ve cok uzulmustum bosuna.belirti olayina gelince cok hafif kasık agrisi olmustu oda belli belirsiz onun disinda hic bir belirti yasamadim tatlim. İnsallah bu mubarek cuma saatleri yuzi suyu hurmetine Rabbim sana yarin guzel mujdeler hayirli mujdeler nasip eylesin insallah tatlim. Hersey guzel gonlune gore olsun. Seneye bu zamanlar hayirli saglikli eli ayagi duzgun akli selim bebelerimizi kucagimizda nasip etsin Rabbim tum isteyenlerle birlikte hepimize insallah

Kasikta cok hafif biseyler oldu ama heveslenmek istemedigim icin cok anlam yuklemedim. Suyu cok iciyorum ya,ondan da olabilir diye dusundum.
Simdi nasil,var mi bulanti falan?
Nasil geciyor?

Kasikta cok hafif biseyler oldu ama heveslenmek istemedigim icin cok anlam yuklemedim. Suyu cok iciyorum ya,ondan da olabilir diye dusundum.
Simdi nasil,var mi bulanti falan?
Nasil geciyor?
Ilk gebeligimle hic alakasi yok sabah ve aksam belli saatlerde bulantimi desem farkli biseymi desem anliyamadigim bir mide hareketi ayva elma armut gibi meyva yedigimde geciyor. Ama cok hizli ve fazla kilo aliyorum daha simdiden hic bir kiyafetim olmuyor sanirim. Tedavi esnasindaki ilaclarin etkileri simdi mi bas gosteriyor ama umrumda degil kilolarim yeterki Allah in izniyle saglikla bebislerimizi alalim kucaklarimiza sonra spor diyet doneriz insallah normal kilomuza

Aminnn canim,allahim hepimize yasatsin bu duyguyu. Biliyorum hepimizin olacak ama iste vakit saat gelince.

Hep boyle ufak tefek seylerle gecsin insallah tüm hamileligin.
Amaaan bosveer,dedigin gibi bebis gelsin de saglikla kucagina al da,hem cocuklar hem okul derken verirsin kilolari.
Kizin napiyor,heyecan var mi kardes geliyor diye:)

Hep boyle ufak tefek seylerle gecsin insallah tüm hamileligin.
Amaaan bosveer,dedigin gibi bebis gelsin de saglikla kucagina al da,hem cocuklar hem okul derken verirsin kilolari.
Kizin napiyor,heyecan var mi kardes geliyor diye:)
Ahh teyzesi görmelisin cok bi havali abla olacagi icin simdiden saglam kalan oyuncaklarini kardesi icin ayiriyor. Her gece iyi geceler opucucunu göbegime veriyor artik. RABBIM insallah hepimizin gonlune gore versin tatlim. Herseyin hayirlisi. İnsallah yarin senden guzelll mujdeler alicagiz buna inaniyorum Allah in izniyle cnm.

Oyy canim benim,sizden daha heyecanlidir o simdi:)
Insallah birbirlerine cok bagli,hep destek olan iki kardeş olsunlar. Kardeslik cok guzel ve cok onemli.

Insalllllllah canim,dualariniz icin allah razi olsun hepinizden.

Kızlar ben hala hastalanmadim bazartesi doktora gidecem kasiklarimda ağrı göğüslerm de hafif ağrı ve şişlik var akıntım da sarı ve az inşallah fsh tavan yapmamış tır tedavi görüp transfer i yapılan bütün arkadaşlarım inşallah bebekleri tutunmustur en sanimi ictenliyimle Yarabbim hiç kimsenin emeklerini boşa çıkarma anne olmak isteyen herkezin en kısa zamanda hayırlısı yla evlat sahibi olsunlar rabbim benide kun ve ye kun

Canım heyecanla senden gelecek güzel haberi bekliyoruz :) bugün dua ettim senin için, inşallah yarın bize hayırlı güzel haberler verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…