Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İnşallah canım, şimdi sana çelik gibi sabır lazım, Allah yardımcınız olsun...Ne kadar özeniyorum ilk testinde kocaman kocaman hamileyim yazan kadınlara...Rabbim yaşatsın inşallah...

Sonu guzel olsun da sabrederim canim.
Bizler negatifler ve olumsuzlar yasadik diye daha temkinliyiz sanirim. Keseyi de gorelim de onu da yazariz canim buyuk harflerle

HAMILEYYYIIIIM

Masallah Canım :)) inşallah sağlıklı bir şekilde artsın değerin, güzel bir şekilde sonuclansin

Cok sagol canim:)
Moralimi bozmuyorum canim. Şaşkinim suanda hala:) hamilemiyim ben simdi diyorum kendime:)
Anasi gibi nazlı olabilir canim benim bebis.
Allahim devamini getirsin insallah.
Dualarinizi bekliyorum.
Sen iyice dinlen annesi naz yapıyodur o şimdi. Dualarımız seninle canım inşallah pazartesi daha da güzel haberler alcaksın

Canım maşallah, hayırlısıyla devam etmesini diliyorum..

Aminnn canim:))
Allah razi olsun. Darisi basina olsun insallah.
Can'ım nasıl sevindim anlatamam Allahım inşallah değerin yükselir çok ama çok çok sevindim. Allah o güzel kalbine göre verecek inşallah Can'ım bu sefer ben inanıyorum. 41 kere maşallah diyorum kib dışardayım yazmadan duramadım yine de

Canim benim cok tesekkur ederim
Ben de cok mutluyum,cok guzel bir his :)
Insallah sonuna kadar gidebiliriz.

Rabbim insallah sizlere de üçer beşer embriyocuk nasip etsin ennn yakin zamanda.

Sonu guzel olsun da sabrederim canim.
Bizler negatifler ve olumsuzlar yasadik diye daha temkinliyiz sanirim. Keseyi de gorelim de onu da yazariz canim buyuk harflerle

HAMILEYYYIIIIM
Çoook tebrikler arkadasım
Hamileliğin tadını çıkar;sonuçta artık sen de deneyimlisin her olay ve duygu için; herseye hazırlıklısındır ama bastaki değerin düşük olması bişey ifade etmiyor önemli olan yükselerek artması annesi;insallah da güzel güzel artacak. Emeklerinin karşılığını alasın inşallah

Tesekkur ederim canim benim:)
Insallah bundan sonraki deneyimim annelikle devam eder.
Dedigin gibi dusukle baslayip da saglikli sekilde devam eden ve dogum yapan cok kisi var. Hatta burda bir arkadasimiz 13le basladi ve saglikla devam etti. Rabbim hayirlisiyla arttirsin insallah.
Allahim sizlere de nasip etsin.

Sen naptin canim,dustu mu deger?

Can'ım cuma günü 46 ya düşmüş güzelce; bi hafta sonrA test istedi yeniden doktor;daa çok var.ama kaç gündür yoktu bugun yine yoğun koyu bir kanama var. İnsallah düşüyordur öyle tahmin ediyorum kanama oldukça. Ama içim rahat artık

Sağolasın kendine çooook iyi bak bugünlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…