Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sen nasilsin canim,nasil gidiyor tedavi?
gidip geliyoruz tatlım işe... henüz yaptığım bi şey yok. bakalım era testi demişti... şu an boş zamanım. sanırım regl olduktan sonra transfere hazırlanır gibi hazırlanıp normalde transfer yapacağı gün parça alıp gönderecek yurtdışına

Ne kadar surede geliyor test sonuclari?

Kızlar ben hala adet olamadım kahverengi akıntım da bugün kesildi göğüs lerde hasasiyet hala var Karnımin alt kısmı ağrıyor belim de ağrıyor doktora gitmeye korkuyorum bursa 83 inşallah güzel haberini alırız

Hayirli,bereketli,duali cumalar..
Dualarimiz kabul olsun.
Bugünümüze şükürler olsun.
İnsallah senin için çook güzel haberler alacağın bir cuma ertesi olacak Can'ım. Butun kalbimle diliyorum

Bugun ben hcg yaptırdım yeniden 26o dan nihayet 46 ya düşmüş bi sevin bi sevin dış gebelikten çok korkuyordum malumunuz;en azından iğne felan yeyip 6ay korunmak zorunda kalmıcam insallah

Ayy sevinir mi düşüğe böyle insan; sağlıklı düşük diye bişey de var. Herşeyin sağlıklısı

Evettt canim transferim oldu. Yarin da test günüm. Ya ordalar ya da gittiler,artik belli her sey,yarin ogrenecegiz. Hakkimda hayirlisi neyse o olsun insallah.

Sen nasilsin,yoktun ne zamandir?
Her sey yolundadir umarim.
ayy hadi hayırlısı olsuncanım inşallah senledirler..benim de önümüzdeki ay başlıcak fsh ı da e2 yide düşürdük vitaminlere devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…