Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben sizlerin sayesinde birazdaha iyiyim artik kendime bir şans vermeye karar verdim ilk isim sigarayı birakmak hiç bir zaman düzenli icmedigim ilaçları mı düzenli içecek sabah işe gutmeden yarım saat açık havada yürüyecek daha olumlu düşüncem rabime hergün sukredecem evet tıpta imkansız anne olmam ama ben rabbimden istiycem bir sitede çocuk sahibi olmak isteyenler her gün tövbe duası okumalı içten samimi ve olacağından şüphe etmeden Alaha dua etmeli duası geri cevrilmezmis Kayseri de ölen şehitleri mize Allah tan rahmet annelerinede sabırlar diliyorum tüm ülke olarak başımız sağ olsun bugün kimseyle gorusmedim Kayseri olayından yeni haberim oldu çok üzüldüm biz dogmamis çocuk larimiza bu kadar uzulurken sehit annelerini düşününce yüreğim sızlıyor hepinize hayırlı geceler[/QUOTE]

Beterin beteri var derler ya canim,o insanlarin cektigi acinin yaninda bizimkiler daha hafif kaliyor. Cocugumuzun olmamasina uzuluyoruz tabiki ama o evladin kokusunu alip,buyutup yetistirip bu gencecik yasta topraga koyanlari gorunce de insan bir durup düsünüyor acaba cok mu uzuluyorum diye. Allahim hepimize hayirli yazilar yazsin.

Ilaclari duzenli icmek cok onemli canim. Her seyi tam anlamiyla yap,icin rahat etsin,ben elimden geleni yaptim cabami harcadim de,gerisi icin de zaten duani yapiyorsun. Takdir rabbimin[/QUOTE]
Bun
Ben sizlerin sayesinde birazdaha iyiyim artik kendime bir şans vermeye karar verdim ilk isim sigarayı birakmak hiç bir zaman düzenli icmedigim ilaçları mı düzenli içecek sabah işe gutmeden yarım saat açık havada yürüyecek daha olumlu düşüncem rabime hergün sukredecem evet tıpta imkansız anne olmam ama ben rabbimden istiycem bir sitede çocuk sahibi olmak isteyenler her gün tövbe duası okumalı içten samimi ve olacağından şüphe etmeden Alaha dua etmeli duası geri cevrilmezmis Kayseri de ölen şehitleri mize Allah tan rahmet annelerinede sabırlar diliyorum tüm ülke olarak başımız sağ olsun bugün kimseyle gorusmedim Kayseri olayından yeni haberim oldu çok üzüldüm biz dogmamis çocuk larimiza bu kadar uzulurken sehit annelerini düşününce yüreğim sızlıyor hepinize hayırlı geceler[/QUOTE]

Beterin beteri var derler ya canim,o insanlarin cektigi acinin yaninda bizimkiler daha hafif kaliyor. Cocugumuzun olmamasina uzuluyoruz tabiki ama o evladin kokusunu alip,buyutup yetistirip bu gencecik yasta topraga koyanlari gorunce de insan bir durup düsünüyor acaba cok mu uzuluyorum diye. Allahim hepimize hayirli yazilar yazsin.

Ilaclari duzenli icmek cok onemli canim. Her seyi tam anlamiyla yap,icin rahat etsin,ben elimden geleni yaptim cabami harcadim de,gerisi icin de zaten duani yapiyorsun. Takdir rabbimin[/QUOTE]

a_83, post: 49344539, member: 707726"]Zihnin seni bu olumsuz dusuncelere cekiyor. Senin zihnin bu oyununa dusmemen lazim. Ben saglikliyim ve adet olacagim diye dusun hep,zihnine sen hakim ol,onunnsana hukmetmesine izin verme.
Sigara once senin sagligin icin zararli,zaten biliyorsun ama bu surecte icmemen daha faydali canim.
Baska bir sayfada adet gormeyen bir arkadas vardi. Spor ve beslenmeyle adeti yeniden gelmeye baslamis. Saglikli ve dogal beslenmek sart. Katkili gidalardan,kizartmalardan,asitli iceceklerden uzak durmak gerekli.[/QUOTE]

Tesekurke

Arkadaslar ad

Kızlar hepinize kucak dolusu slm... Yaklaşık 20 gündür nefesimi tutarak yaklaşık 2500 sayfa okudum taki montenin hamilelik takvimi bir anda kaybolana kadar....Benim üzüntümü düşündükçe monteninkini hayal etmek bile istemiyorum, içim acıdı resmen... Çok şükür güçlü bir karakter, özellikle zor durumlarda gücü dahada artıyor...Allah tez zamanda hepinizin acılarınızı dindirip saglıkla bebeklerinizi kucaklamanızı nasip etsin...hepinizi tek tek tanıyor ve hikayelerinizi biliyorum 1000 sayfam kaldı onlarıda okuyup aranıza gelimeye can atıyorum.

En son 14 kasımda adet oldum hala olamadım bugün göğüslerm acımaya başladı şükürler olsun hastalanacagima dair belirtilerim başladı rabbim büyük

Canım, çok büyük geçmişler olsun. Çok seviniyordum senin adına. Bundan sonra da dua edeceğim, bizim imtihanımız da bu şekildeymiş. Sabrının sonunda mükafatın da büyük olur inşallah. Büyük bir üzüntü ama hayat devam ediyor. Çabucak toparlanırsın inşallah. Burada hep beraber üzülüyor, hep beraber seviniyoruz. Birbirimizi kimi zaman en yakınlarımızdan bile daha iyi anlıyoruz çünkü. Umarım musmutlu haberlerini de alırız.

Harikasın valla ya..
Düşünüyorum da burası pek bir güzel topik oldu, burayı keşfettiğimden beri başka sayfaya yazamaz oldum, kardeş- arkadaş gibi olduk, monte iyi ki buna sebep oldu, o hepimizden sabırlı ve güçlü no_name_ nickini değiştirdiği için henüz alışamadım ama olsun..
ha bir de B bursa_83 var tabi, pozitifliliği ve arkadaşlılığı muhteşem..

CanımE="Am I Mad, post: 49321691, member: 711669"]Canlar gunaydin....dün hayatımın neredeyse en zor gününü atlattim ölümlerden döndüm resmn..sabaha karşı yoğun bi karın ağrısı,bulanti ve ateşle hastaneye koştuk gittik, acil Dr baktı ve bebeğin kalp atışları duyulmadı..sonra hemen doktorum geldi kontroller vs derken maalesef bebegimizin kalp atışları sonlanmış hemen doğum servisine yatırıldım..17 haftalık olduğu için Dr kesinlikle ameliyat yapamayız suni sancı ile doğum olacak..bir suru ilaç verdiler ve başlandı sancı beklenmeye...3 kez ameliyathaneye alinmanacragmen bi turlu gerçekleşmedi doğum ağrı,sizi,ustune moralman yikilmislik perişan olduk eşim ve annemle...akşam 22.00 civariydi doğum gerçekleşti..hemen ameliyata alındim, içeride kalan plesanta vs ameliyat ile alındı... inanılmaz bir gündü..tarif etmemin imkanı yok yaşadığım üzüntü ve acıyı su an hastaneden yazıyorum bugün cikacam sanırım ...melegimizi cennetine uğurlamak durumunda kaldık keşke her şey başka türlü olsaydı..yaşananlar cehennem gibiydi ...tahammülu çok zor Rabbim sabır, sağlık versin..

Ozelden merak edip yazan arkadaşlar Allah razı olsun tek tek yazmadım bugün umarım buradan görürsünüz..merak etmeyin hepinize döneceğim.iyi ki varsiniz, çok seviyorum hepinizi. .[/QUOTE]

Arkadasim gecmis olsun ben yazdigini yeni okudum burda yeni oldugum icin takip edemiyorum kafamda cok dalgın teselisi zor bir durum rabbim sana sabir ver sin her seyde vardir bir hayir cok gecmis olsun

Hepiniz harikasınız acılarınız ve sevinçleriniz birlikte yaşanmış ve çok çok güzel yansımış.. Benim gibi bu topiği baştan sona okuyanlar için ne kadar faydalı olduğunuzu anlatamam...olumlu ve olumsuz herşeyin başımıza gelebileceği, hiçbirşeyin imkansız olmadığı, ancak bu kadar samimi anlatılabilir... Allah hepinizden razı olsun..Tüm dualarınız tez zamanda kabul olsun inşallah..

O kadar kanamaya rağmen hcg yine yukselmiş 6 gun sonra çok mutsuzum . Merkeze geldim doktor bulabilirsem görüşüxem değeri.ne olacak ????

Canim benim,sen de cok icten bir arkadaşsin

Burdaki arkadasligin gercekciligini seviyorum. Herkes gercekten seviniyor ve gercekten uzuluyor. Nazar degmesin bize

Canim doktorla gorus bakalim,ne diyecek.
Asiri bir yukselme mi var?
Görüştüm mümin bey ultrasonla baktı ama değer küçük olunca bişey söylemedi .244 den 269 a çıkmış değer 6 gunde.4gun sonra hcg verdi yine. İyi bişey değil yükselmesi ama bişey denemez şimdi dedi.daralduğımdan artık ağladım doktora giderken. 15 gündür kanama ve bel ağrılarıyla düşmesini beklerken yine kötü bir sürpriz

Sıkıldım bunaldım ya sabır ya sabır

Degerin duserken yukselmesini duymamistim canim,o yuzden neden olabilecegine dair bir sey diyemiyorum ama kanamanin uzun surmesi can sıkıyor.
Benim de 5-6 ay once sogan kurunden dolayi 3 hafta surmustu kanamam ve sinirlerim acayip bozulmustu.
Biliyorum zor ama biraz daha sabir canim,biraz daha sabir.

Bursa_83 seninle gün sayıyorum :)) nasılsın, neler yapıyorsun?

Bursa_83 seninle gün sayıyorum :)) nasılsın, neler yapıyorsun?

Oyy arkadasim

Transferden beri annemdeyiz,gitmedik eve. Anam sagolsun,bakiyor:)
Eve gitsem rahat durmam,temizlik falan yaparim diye götürmüyor esim:)
Kendimi bir seylerle mesgul ediyorum aklima surekli gelmesin diye,hatta bazen transfer oldugumu bile unutuyorum.

Az kaldi canim,cumartesiyi saymiyorum,4 kaldi,insallah gitmemislerdir bir yere de,tutunmuslardir minnaklarim

Sende ne var ne yok,atlattin mi misafir yogunlugunu?

Arkadaşlar herkeze iyi akşamlar benim adetlerim, 11 gün gecikmisti hastalanmayi bekliyordum 2 gündür sarı akıntım vardı bugün akşama doğru kahverengine döndü normalde adetten 1 hafta önce göğüs lerim hasaslasirdi şimdi 1 günde göğüslerm hasaslasti ve kahverengi akıntım oldu test yaptım negatif normalde adetlerim 6 gün sürer ve sancim olur hiç adet gibi deyil.her hangi biriniz böyle bidurum yaşa dınızmı

selam kızlar...

no_name_ tatlım okudum yazdıklarını.... çok üzüldüm inan ki.... inşallah yüzün gülsün, acı bi anı olarak kalsın bu günler aklında. Rabbim yar ve yardımcın olsun....

B bursa_83 tatlım çok az kaldı gerçekten seninle sayıyoruz geri doğru....

Evet canim,3 gun kaldi heyecan ve endise ayni anda.
Insallah guzel haber verebilirim sizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…