Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

cevabın için çok tesekkur ederim
hoş buldum:)
böyle deneyim paylaşmak çok guzel; gerçekten yaş rezerv sorunu olmayanlar zor anlar bizi
ben süercimi kimseyle paylaşamıyorum bile:/
ben bursa acıbademde şahin zeteroğlu hastasıyım
tedavinin 4.günündeyim hala uyarıcı iğne yapıyorum yani henuz yumurta toplanmadı
ben yanlış ifade ettim tabi; 2. gun ilk muayanesinde 5 folukul gördü
kaç yumurta çıkar döllenir mi belli değil ama paylaşırım süreci
ben histereskopiyi de sahin beyde oldum kendisnde memnunum ama
merkezde çok hastası var ve ciddiye almadıgını dusundum sıkıntılarımı;
yani ngs cgh deyince "zaten pahalı işlemler üstelik azembriyo olacak " felan diye tersi ihtimalleri sıraladı siz bilirsiniz dedi
ne acayip ya
daha yeni başlıyoruz ama bence düşür düşür yine gel demek bu; bir güvensizlik oluştu
hamile kalabilmek belki bir ileri aşama gibi ama inan kayıp ve kürtaj hem bedenen hem ruhen yıpratıyor;
en önemlisi de bizim yaşımızdakiler için zaman kaybı. 2-3 aylık gebelik kürtaj iyileşme 5 aya maloluyor en az

biz henüz cuma ücreti ödeyeceğiz sanırım, sözleşmeyi yaptık ama
bir soru sormak isterim: transfer edilecek sağlıklı embriyo kalmadığında ve taransfer gerçekleşmediğinde tedavi ertelebiyor mu, yani ücret yanıyor mu?

bu arada ngs diye de bir tarama çıkmış bilgin var mı?
ilgili haber
http://www.sozcu.com.tr/2016/saglik/gebelik-sansini-yuzde-90lara-tasiyan-yeni-yontem-ngs-1095548/

Merhaba canim. Ben de bursadayim ve sahin beyi duyuyorum. Hastasi cok olan doktorlarla uzun uzadiya konusup sohbet edilemiyor ama sahin beyi iyi bir doktor diye okuyorum.
Insallah bu 5 yumisinin hepsi dollensin ve kaliteli olsun. 5 gayet iyi bence.
Opu yapilip transfer iptal olursa sadece transfer ucretini geri alirsin.

merhaba bursa_83
ben yıllarca evlenmem diye sigara içen beslenmeme dikkat etmeyen biriyidim;
ah ki ah
umutsuz değilim ama biizm yaşımız için sayı kadar kalite sorunu da öne çıkıyor
herseyin hayırlısı sonuçta
peki siz bursada hangi doktorlarla görüşüyorsunuz?
bursa benim için çok yeni bir şehir, evlendiğim için geldim çok yabancı çevre felan olmayınca doktor bulmak da zor

Hosgeldin:) 34 yasindayim hayatim boyunca sigara icmedim saglikli beslendim vucut kitle endeksim iyi fitim övunmek gibi olmasin ama infertilim:) vakti zamaninda ne yiyip ictiysen yasadiysan sefan olsun helal olsun..bunlari dusunup kendine kizma..

Haklisin canim,sayidan cok kalite onemli bizler icin. Dusuk yapmis olmana uzuldum,insallah bir daha yasamazsin. Ama hamile kalabilmen olumlu bir durum.

Ben 3 defa eurofertilde yaptirdim,adliyenin karsisinda,yeni geldiysen belki bilmiyorsundur. Ordaki doktorum ozer kutluydu. Heyet raporu bikac yerde geciyor bursada,en iyisi orasi gibi geldi. Bir tanesini istanbulda yaptirdim. Suanda yeni tedavimi pembemavide surduruyorum. Doktorum nevin ozsarac.

Kac doz vuruyorsun igneleri?

Bu arada insallah seversin bursayi:)

Bu araya hem buraya hem bursaya hosgeldin canim

Can'ım benden sana tavsiye 5 yumurtan varsa hiç korkma testten en fazla 1300 tl gibi ücreti ama transfer daha pahalı ona bakarsan. ben tek yumurta ile tedavi gördüm genelde. Bahsettiğin testi araştıracağım Can'ım bak bişey öğrendim senden.
Bu arada ben transfer ücreti ödemedim sadece toplama ücreti ve test ayrıca mikroçiple sperm seçme ücreti ödedim ilave olarak. Transfer olmadan ücret alınmaz bildiğim kadarıyla. Benden alınmadı hiç.
Eğer embriyo gelişmezse iptal oluyor sadece toplama ücretli alırlar.
Ben de eşim de sigara ıcıyoruz e malum yasımızda var o yüzden test olmadan transfer etmek tamamen zar atmak hastaya. Dediğin gibi hem boşa zaman kaybı hem maddi hem psikolojik olarak yıpratıcı. Bir de Allah korusun diyelim sağlıklı olmamasına rağmen birde bebek tutunursa o zaman işte en ağır sınav olur.
Ben de İstanbul'da Acıbadem de tedavi oluyorum ve doktorum bana 1 yumurta bile olsa illa test diyor yasımdan dolayı Can'ım.

Bende kendime hiç dikkat etmedim bugüne kadar sigara beslenme olarak ve beklettim bu güne kadar bebek işini. Şimdi başımı duvarlara vuruyorum ama ne fayda

Son düzenleme:
Hosgeldin:) 34 yasindayim hayatim boyunca sigara icmedim saglikli beslendim vucut kitle endeksim iyi fitim övunmek gibi olmasin ama infertilim:) vakti zamaninda ne yiyip ictiysen yasadiysan sefan olsun helal olsun..bunlari dusunup kendine kizma..
Hahaha ay hiç güleceğim yoktu akşam akşam. Ne güzel betimlemişsin ya :))) Ben de sigarayı yedim içmedim zamanında valla, ayrıca sen infertil değilsin arkadaşım ya sadece zaman Laz'ım biraz daha..

Son düzenleme:
Hahaha ay hiç güleceğim yoktu akşam akşam. Ne güzel betimlemişsin ya :))) ayrıca sen infertil değilsin arkadaşım ya sadece zaman Laz'ım biraz daha..
:) dun ablama dedim ben infertilim diye o da aynisini soyledi..kizdirdim sen beni bise bilmiyor saniyorsun ama ben primer infertilim dedim...daha fazla konusmayalim mumkunse sekonder infertilin aciklamasini yapmandan korkuyorum.iyi ki senin doktorun degilim dedigulelim acilalimm..sen cok guzel ve fit bir anne olacaksin illusive cim

Ben senin mesajlarında ki vurgularına bayılıyorum ya arkadaşım. Evet konu dramatik, farkındayım ama öyle güzel betimliyorsun ki gülüyorum elimde olmadan. Evet ablana katılıyorum Can'ım ben de asla o kelimeyi sana yakıştırmıyorum ve sen de çok güzel ve eğlenceli anne olacaksın ve inşallah biz de burdan bebeklerimiz hakkında bilgiler paylaşacağız yakın zamanda.. yetti artık

Insallahhh hayirla ve saglikla gelsin su sipalar.Ben daha yeni kendime geliyorum canim sahsima ozel 30 eyluldeki bhcg darbesinden beri

Insallahhh hayirla ve saglikla gelsin su sipalar.Ben daha yeni kendime geliyorum canim sahsima ozel 30 eyluldeki bhcg darbesinden beri
Evet Can'ım farkındayım. Ben de öyle bir gün iyi bir gümün dipte devam ediyorum işte beni de test sonuçları gerdi. Hafta sonu türbelere gideyim diyorum. Hamile bir arkadaşım bana 3 Kere niyetlenerek hella kavurdu haftasi dolmadan gideyim diyorum. Bu Arkadaşim 40 Yaşında 0.01 amh ile kendiliğinden hamile kalan arkadaşım işte 20 gün sonra doğumu var bana niyetlendi yaptı. İnşallah bizde yaşayacağız bu duyguyu...

Git canim git valla mubarekler yuzusuyu hurmetine Allahim duysun feryadimizi.istanbulda cok vardir turbe.ben de gecen sene hacibayrama gidip adak adamistim.ama hala hamile kalamadim.irtibati koparmayayim yine gideyim.
Masallah bak arkadasin hem de dogal yolla hamile kalmisti.allah tamamina erdirsin bize de nasip etsin

Tedavi falan gordu mu canim arkadasin?
Ne yemis ne icmis?
Yumis sayisi kacmis?
Sorular sorular sorular

Amin Can'ım amin. Hepimize nasip etsin inşallah..

Tedavi falan gordu mu canim arkadasin?
Ne yemis ne icmis?
Yumis sayisi kacmis?
Sorular sorular sorular
Can'ım yumurtası 3 ay olmadı sonra bir tane oluyor du fsh 53 ve amh 0.01 di ve sigara içiyordu sonra bir kere aşılama oldu histereskopi nin ardından hamile kaldı kendiliğinden toplam süreç 1 yıl. Biesteron kullandı bizim gibi, kabak çekirdeği ve incir kürü yaptı. Rabbim ne olmazları olduruyor işte o yüzden umut hep var.

Evet cnm insallah haftaya carsamba test gunu ve ben hala ne hissedecegimi inan hic bilmiyorum. resmen hissizlestim. normal mi bu durum acaba bilemedim . sen nasilsin nasil gidiyor tatlim tedavin.

Canim bu 12 gun icinde degisik duygular oluyor. Bir an geliyor cok umutlaniyoruz,bir an geliyor dedigin gibi hicbir sey hissetmiyoruz. Insallllllah hayirlisiyla saglikla pozitiftir canim.
Benim ignelere devam ama inan karnimda igne vuracak yer kalmadi gunde 4 igne vurmaktan. Cok aciyor,artik bitsin istiyorum. Igne zor giriyor artik derime. Yarin kontrol var,insallah bu gece son ignedir. Yarin ya da cunartesi catlatmayi verir eger yumisler buyuduyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…