Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Evet cnm insallah haftaya carsamba test gunu ve ben hala ne hissedecegimi inan hic bilmiyorum. resmen hissizlestim. normal mi bu durum acaba bilemedim . sen nasilsin nasil gidiyor tatlim tedavin.
Can'ım ben konuları kaçırdım kaç tane transfer edilmişti Can'ım sana? İnşallah güzel sonuçlar verirsin bİze

Aynen Can'ım benimde derime zor giriyor iğneler hatta hep kanıyor inşallah kontrol güzel geçer yumoşlar büyüyordur güzelce

En yakinlardan boyle hikayeler beni cooooook umutlandiriyor.
Su incir kürünü cok istedim ama prolaktin engelledi beni. Az da olsa incir yedim ama.

Evet tatlim aynen dedigin gibi oluyorum. cok karışık hissesiyorum. hamile moduna girip bosyere umutlanmakta istemiyorum. hic umutsuz olmakta istemiyorum Allah buyuktur diyip vardir diyorum yok be yoktur bosuna ugrasiyoruz diyorum vs vs. haftaya belli olucak insallah. Rabbim hrpimize herseyin hayirlisini versin. saglikli ve hayirli evlatlar versin. sabir ve tevekkul icinde beklemekten Baska caremiz yok artik. insallah senin yumoslar doktorun istedigi kivama gelmistir. icleri dolu dolu

Can'ım ben konuları kaçırdım kaç tane transfer edilmişti Can'ım sana? İnşallah güzel sonuçlar verirsin bİze
Toplam 3 yumurtam vardi tatlim. ikisi dollendi ve iki embiryo transfer edildi. 6 gunum kaldi teste cnm. beklemedeyim Allahin izniyle

Test gunune kadar hic umudunu yitirme canim. Sen uzerine duseni yaptin,gerisi rabbimden.
Aminnnn canim,yarin gorecegiz bakalim.

Hosgeldin:) 34 yasindayim hayatim boyunca sigara icmedim saglikli beslendim vucut kitle endeksim iyi fitim övunmek gibi olmasin ama infertilim:) vakti zamaninda ne yiyip ictiysen yasadiysan sefan olsun helal olsun..bunlari dusunup kendine kizma..
hos bulduk dstn33 :)
çok tatlısınız ya gerçekten:); gerçekten de sefam olsun ne deyim;
nerden bilirdim ki free free takılırken 39da evlenicem:)))
bu düşünce biçimi önemli gerçekten; habire kendimizi suçlayıp durmanın manası yok;rahat bırakmak lazım kendimizi,
keza kadere inanırım; herseyin hayırlısı

sağol canım iyi dileklerin için;
bursa çok güzel bir şehir gerçekten;sevilmeyecek gibi değil
gerçekten bilmiyorum eurofertili, ama nevin özsaraç beğeniliyor anladığım kadarıyla forumda; umarım herşey gönlünce olur
benim 4.gün menapur 375 yapıyorum, yani bi paketteki hepsini

Aynen tatlim hersey kader kismet otesi yok. ben 25 imde evlendimde ne oldu 8 sene istege bagli cocuk yapmadik. sonra cok sukur rabbim bir tane kiz bahsetti bize. dedik bu oldu istesigimiz zaman ikincide olur ama gordugun gibi olmayinca olmuyor. bundan sonrasi icin dualarimiz insallah.

Oyle herseyin hayirlisi tabi..ben 30yasimda evlenmek icin kucuk oldugumu dusunuyordum.31 yasin sonunda evlendim.yani hayatta yapmamak gereken seyler varmis hakikaten 30 undan sonra evlenmek gibi1 sene istemedik gezelim tozalim diye sanki 10 gunluk yillik izinle 80 gunde devri alem yapacaktik.simdi de olsun diye debeleniyoruz.ama masallah sen kendin hamile kalabilmissin bu cok guzel bence cok skntili bir durumun yok.

sevgili illusive çok rahatlattın gerçekten;tesekkur ederim; bakalım folüküller dolu mu ne durumda göreceğiz
bize 350 $ dedi, ama kısa ve ilk görüşmeydi bütün embriyonlar için mi embriyon başına mı
ama zaten çok fazla embriyo olmayacağı için göze alınmayacak miktar değil
bu arada sen de benim gibisin kendimizi suçlayıp duruyoruz ama bak @dstn33 ün dediği gibi gerçekten;
bazen gülüp kendimizi rahat bırakmamız lazım,
bu duygunun da beden ve ruh rahatlığımız açısından önemli olduğunu düşünüyorum
ben hamileliği öğrenir öğrenmez bıraktım;ki 2o senedir içiyorum; spora da başladım yürüyüş plates fitness vs
hiç olmazsa antidepresan gibi rahatlatıyo şu dönemde

Bir taneyi veren allah ikinciyi de verir insallahhh:)

yahu 30 ne ki, bence içini ferah tut sen de
bu kürler spor hatta alkali beslenme olayları felan hormonları çok değiştiren şeyler
özelikle alkali beslenmeyle hamilelikler felan duyuyorum
ayşegül çoruhlu di mi , istanbulda olsam kesin bir tur çalardım kapısını

Ben de menopur kullaniyorum,bir toz bir su. Ayrica 225 gonal.
Doktorum sakin,her seye cevap veren biri. Insallah sonuc da olumlu olursa en iyi doktor olacak benim icin:)

Valla sehirdisina cikinca metrosunu bile ozluyorum ben:)

Can'ım bana doktorum alkali beslenme programı verdi evet çok etkisi var beslenmenin. Bu arada tahlil yaptırdın mu hiç yani amh veya fsh değerlerine bakıldımı hiç?

bu arada bu işin hiçkuralı yok yahu, o kadar forum geziyorum,
tamam risk grupları var yaş, genetik, pıhtılaşma, yüksek fsh vs gibi
ama istatistiksel bir sonuç çıkarmak çok zor hele sizin gibi bence genç yaşlar için
mesela defalarca hamile kalıp düşük yapanlar, 43ünde ilk tüp bebek denemesinde hamile kalıp doğrabilenler,tüp bebek denemesinde yüksek fsh nedeniyle olmaz denip kendiliğinden hamile kalanlar

o güzel ve neşeli kaalbinizi ferah tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…