Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Evet canım doktorumda öyle dedi biz olmazları oldurduk seninle ilk geldiğinde çocuğum olur mu diye ağlamıştın bak iki embriyo yaptık şimdi yumurtan olmyabilir ama devam edeceğiz takibe dedi.

Ne zaman hangi yumisten gebelik olacak hic belli olmaz canim. Seninle birlikte mucadele eden bir doktorun var,bu cok guzel. Senin de azimle devam edecegini biliyorum.

Allah senden de razı olsun tatlimmm,insallah Rabbim hepimize yaşatsın, hepimiz sağlıkla bebislerimize kavusalim inşallah...ne mutlu bana ki sizleri tanıdım, ben de çok mutluyum
Amin canım ben de sizi iyi ki tanıdım ve bilgi paylaşan tüm arkadaşlar sayesinde çoksey öğrendim..

Ne zaman hangi yumisten gebelik olacak hic belli olmaz canim. Seninle birlikte mucadele eden bir doktorun var,bu cok guzel. Senin de azimle devam edecegini biliyorum.
Evet canım benimle mücadele eden doktorum var haklısın ve kendisini çok seviyorum annemle tanıştırdım dün oda anneme çok güzel bir evlat yetiştirmişsiniz dedi annemde duygulandı inşallah onunda kendi gibi evlatları olur diye ağlaştık odada

Ben bir gün bile pes etmeyi düşünmedim düşünmem de rabbim yeter ki yumurta versin. Beraber aşacağız inşallah arkadaşım. Düşeceğiz, ağlayacağız zaman zaman ümidimiz azalacak ama yola devam edeceğiz...

Aynennnn oyle canim. Birimiz yorulursak digerimiz ona el verecegiz ve yola devam edecegiz.
Pes etmeyen insanlar eninde sonunda amaclarina ulasiyorlar. Biz de o mucadeleci insanlardaniz.
Mevlananin guzel bir sozu var: "Ey insan! Zor diyorsun. Zor olacak ki imtihan olsun."
Herkesin bir sinavi var. Bizim de sinavimizin sonu guzel olsun insallah.

Insalllah allah sana da senin gibi iyi niyetli ve hayirli evlatlar nasip etsin
Hepinize insallah

Evet canım haklısın zor olacak ki imtihan olsun. birbimize destek olacağız tabi ki..inşallah o bebişler senin bu tedabide gelsinler artık annelerine... dualarım seninle canım...

Evet canım haklısın zor olacak ki imtihan olsun. birbimize destek olacağız tabi ki..inşallah o bebişler senin bu tedabide gelsinler artık annelerine... dualarım seninle canım...

Sagol canim benim. Hep beraber ayni zamanda kavusalim insallah. ben de surekli dua ediyorun hepinize. Allahin kabul etsin

Kizlar gecen kontrolde hemsire erkeklerin tuketmesi gerekenleri soylemisti,yazmayi unuttum. Spermleri daha da kaliteli hale getirmek icin avokado,ananas,e vitamini,keciboynuzu özü ve havuc suyu onerdi.
Havuç suyu özellikle evet ben de duydum cnm çok sağol

Havuç suyu özellikle evet ben de duydum cnm çok sağol

O kadar beslenme ve takviyeye ragmen yumurtalarda kalite yine istedigimiz gibi olmazsa,spermleri daha da guclendirelim ki aradaki acigi kapatsin diye dusundum. Hemsireye de sordum. O da gayet mantikli dedi. Psikolog da aynisini soylemisti.

Havuc suyunu ben bizim icin duymustum ama erkekler icin de faydaliymis.
Rica ederim

Kesinlikle canım neticede yumurta 1 ve sperm 1 birleşip bölünüp bebiş oluyor. Ben spermin de çok etkili olduğuna inananlardanım. Bir bayanla tanıştım eşinin spermi azmış kadın 7 kere denemiş olmamış be kadından bir seferde 21 yumurta toplandığı bile oluyormuş. Tabi ki en büyük faktör yumurta sonra sperm ve sonra embriyoya test en garantisi.

Günaydın kızlar, din ben bir arkadaş sorunca çok ağladım ama bugün iyiyim. Hepimiz için güzel bir gün olsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin.

Amelimizde tek hedefimiz Allah’ın rızâsını kazanmak olmalıdır. Eğer O râzı ise, bütün dünya küsse de ehemmiyet verilmemelidir. Ateşe atılmak üzereyken, kendisine yardım etmek için gelen meleğe Hazret-i İbrâhim’in (asm), “Eğer Rabb’im râzı ise, bu bana yeter! Bana Allah yeter! O benim Vekîl’imdir!” beyanındaki ihlâs, sadâkat ve bağlılığı hatırlamamız sanırım bu makamda kifâyet eder.

Teslim ve tevekkül içinde olmayı nasip et yarabbim. Ateşe atılmak üzereyken Hz. İbrahim teslimiyeti ne güzel göstermiş.

Paylaşmak istedim sabah sabah :)

Montecim nasıl sevindim adına anlatamam. Çok uzun zamandır aldığım en güzel haber.Rabbim hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin inşallah. Allaha emanet olun
Allah razı olsun tatlimmmm, inşallah sağ salim sağlıkla kucağıma almak da nasip olsun. Darısı en kısa zamanda senin ve isteyen tüm arkadaşlarımızın başına inşallah...sen neler yaptın kuzum, uzun zaman oldu, özlemişim seni, iyi misin canim?

Tabiki önemli tatlim, ben de hiç bi sorun olmamasına rağmen aylarca eşime keciboynuzu, çakşır kökü suyu, koenzim,supradyn,b12 dil altı hepsini icirdim...kuru incir yedirdim, keciboynuzu pekmezleri yedi, az ugrasmadim esimle..

Gunaydin tatlim, lütfen yıpratma kendini Allah büyük elbet bir gün bu sıkıntıların mukafatini verecek... mutlu günler yakın, inanki...yeterki sen yıpratma kendini, olumlu, pozitif olmaya çalış...

Sence embriyoya genetik testi herkes yaptirmali mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…