Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

E tüm bunları yaşamayıp hoplaya zıplaya doğuranlar peki ???

Canim o kadar derin dusunmeyi kendi psikolojim icin biraktim:)
Neden millet arka arkaya catir catir doguruyor ve bu sıkıntılari cekmiyor da ben niye cekiyorum diye cok dusundun ama cevap bulamadim,kendi kendimi yedim,bu da bana zarar verdi.

Cok haklisin ama bunun bir cevabini bulamadigim icin bisey diyemiyorum.

)))))) Öpücük yapmayı bilseydim buraya öpücük koyacaktim

Arkadaşlar tedavilerim ve şuana kadarki kontrollerim hep Fulya Bahçeci'de oldu, çok da memnun kaldım ama artık her muayeneye 350 tl ödemek istemiyorum, ve epey yoğun oldukları için randevular çok sıkışık ve en az 45 dk bekliyorum her seferinde, kaldı ki doğum da olmuyor orada.
Başka o civarda; fulya, mecidiyeköy, şişli, çağlayan, levent taraflarında SGK' nın geçerli olduğu hastane ve kadın doğumcu tavsiyesinde bulunabilecek var mı?

Bizim bernus bilir canim onun Dr u çok iyiydi, bi soralım brnh

Canim sen kan sulandırıcı kullanmıyorsun di mi? Bi de multivitamin ne verdi doktorun?

Canim sen kan sulandırıcı kullanmıyorsun di mi? Bi de multivitamin ne verdi doktorun?

Canım kan sulandırıcı ilk gündem beridir kullanıyorum coraspin verdi. İlk 2.aya kadar da folik asit ( folidance) ve omega (efa) kullanıp, 2. aydan sonra İMOM diye bir ilaç daha verdi. Şimdi folidance hariç 3'ünü hala kullanıyorum. Genelde Elevit veriyorlar multivitamin olarak ama o ilaç bana yaramadı; yan etkileri tuttu, imom' a geçtik bu sebeple.

Anladım canım iğne yok yani sadece coraspin..decavit verdi bana da Dr da sanki erken daha bu ilaçlar bi sisirdi beni yahu ;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…