Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

O zaman lütfen hamileliği erken öğrenmeye çalış tatlim,biliyorum can sıkıcı negatif gormek istemiyorsun ve gormezsin de inşallah ama iğneye erken baslamak çok önemli,erkenden testlerini yap bence.

Evet canim baktirdim. Genetik uzmani hamile kalirsan kan sulandirici kullan demisti ama zaten cogu doktor pihtilasma testi olmasa da onlem olarak veriyor. Bana da vermislerdi.

Evet canim baktirdim. Genetik uzmani hamile kalirsan kan sulandirici kullan demisti ama zaten cogu doktor pihtilasma testi olmasa da onlem olarak veriyor. Bana da vermislerdi.
Kaan bey gebeliği erken öğrenmenin çok önemli olduğunu -özellikle kan ignesine başlamak için - söylediğinden beri çok erken başlıyorum testlere.

O zaman lütfen hamileliği erken öğrenmeye çalış tatlim,biliyorum can sıkıcı negatif gormek istemiyorsun ve gormezsin de inşallah ama iğneye erken baslamak çok önemli,erkenden testlerini yap bence.

Dun test alamadim. Esimi de heveslendirmek istemedigim icin ona da al demedim. Disari cikacagim bugun. Alauim da yapayim.
Sabah ilk idrarla cikiyor sanirim en dogru sonuc. Sen oyle mi yapmistin canim?

Idrar testini kastettin degil mi canim?
Aynen cnm idrar testinde renklenme olursa kana gidersin, ben ilk akşam yapmıştım, ateşim yüksekti ve ovulasyon mu acaba derken idrarda pozitifi gorup sabah kana girmiştim.sabah testi daha koyu ama sen sabah yap canim

Aynen cnm idrar testinde renklenme olursa kana gidersin, ben ilk akşam yapmıştım, ateşim yüksekti ve ovulasyon mu acaba derken idrarda pozitifi gorup sabah kana girmiştim.sabah testi daha koyu ama sen sabah yap canim
Aynı gün de ilaçlara ve kan ignesine başlattı Kaan bey,bayramda nöbetçi eczane bulup almıştım.

Tamam canim. Alayim da sabah yapayim testi. Kanda 0 sonucunu alinca dahakotu oluyorum. Ilk once idrar testi daha iyi:)
Erken gebelik icin cok hassas testler varmis,onlarla mi yaptin?

Tamam canim. Alayim da sabah yapayim testi. Kanda 0 sonucunu alinca dahakotu oluyorum. Ilk once idrar testi daha iyi:)
Erken gebelik icin cok hassas testler varmis,onlarla mi yaptin?
Yok canım 3 tllik dandik testlerle yaptım,bayram tatili diye eşim ne bulduya almıştı. İlk 1 dk da çıktı, inşallah sende de vardır bebis oyy çok heyecanlı...erken öğren ki müdahale edilsin.benim regle 8-9 gün vardı.gerci erken dollenmeydi benimki biliyorsun

Insallah vardir canim.
Benim ilac sali bitiyor. Persembe cuma olsa adet gunu iste 6 7 gun var adet zamanina. Idrarda cok erken cikmaz diye okuyordum ben ama seninki cikti. Adetin ustunden 1 hafta gecince net olarak cikar diye okumustum bikac yerde.

4 du en son gittiğimde canim, ama o zaman gebelik devam ediyordu son Dr kontrolünde, dusuk yaparken gitmiştim..4-5 civarı oluyordu bende yumi yanılmıyorsam..

Benim hic 3ü gecmedi adetin 2.gunu.
bu ilaclardan sonra sayi artti mi merak ediyorum. Sayidan ziyade kaliteye odaklandim ben ama etki etti mi onu bilmek istiyorum.

Insallah vardir canim.
Benim ilac sali bitiyor. Persembe cuma olsa adet gunu iste 6 7 gun var adet zamanina. Idrarda cok erken cikmaz diye okuyordum ben ama seninki cikti. Adetin ustunden 1 hafta gecince net olarak cikar diye okumustum bikac yerde.
Döllenme zamanına göre değişiyor cnm.sen biliyor musun ne zmn döllenme olmuş olabilir? Benim döllenmenin 12. Günüydü test yaptigimda

Insallah vardir canim.
Bazen erken cikmayabiliyorda,sen 5 tane falan al idrar testini her sabah takip et bence, yoksa erken yakalayamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…