Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Carsambadan beri evdeyim cok skldim..tup bebek yaptiranlar kac gun ev hapsindeydiniz transferden sonra B bursa_83 @Beautyguru

Canimcim ben ilk 2 tedavide 5 gun ev hapsindeydim:) sadece wc ve yemek yemeye kalktim. 5 gunden sonra yavas yavas hareket ettim ve hic disari cikip gezmedim nerdeyse.
3.tedavide ise transferin ertesi gunu disari ciktim hep,yormadan kendimi yurudum,gezip dolastim,hic yatmadim.

Kendini yormadan kisa yuruyusler yapip hava alabilirsin doktorun hep yat demediyse.

3 gun dedi 3 gun de bitti.ben de kalktim bugun yavas hareket etmeye calistim yapima cok ters olsa da.cok telasedir benim her isim

3 gun dedi 3 gun de bitti.ben de kalktim bugun yavas hareket etmeye calistim yapima cok ters olsa da.cok telasedir benim her isim

Aynen canim aynen
Ben de hizli hareket ederim,boyle yavas yavas yapamam isimi. Carsida falan kostururum. Bazen diyorum hamile kalsam yavas hareket etmeye alisabilir miyim:)

Oyyy kızlar kismetse haftaya cmt Kaan beye gidip keseyi gorecez.kalp de duyulur mu acaba, bilginiz var mı? Hâlâ kendimi hamile gibi hissetmiyorum yaşayamadık mutluluğumuzu ya,icim buruk nasıl olcek bu işler ????
Cnm heycanini cok iyi anliyorum. Kalp 8 haftalikken duyuluyor biraz daha beklicen yani az kaldi ins.

Iki gun sonra tekrarlamaliisn bence o zaman ne olur ne olmaz ve insallah vardir cnm bebisin

Iki gun sonra tekrarlamaliisn bence o zaman ne olur ne olmaz ve insallah vardir cnm bebisin

Zaten sali gunu hap bitiyor. Hap bitince de adet olmam gerek. Daha once de kullandim bu hapi. Birakinca 2 gun sonra falan geliyor hemen. Gelmezse yapacagim canim. Yapip da cizgiyi goremeyince moralim cok bozuluyor. Simdi de aklima takildi ondan yaptim,yoksa yine yapmazdim.
Insallh vardir ama sanmiyorum

Insallah cnm hayirli ve saglikla vardir bebislerimiz gobuslerde bende ayin 30 unu beklicem eger olmazsam hayal kirikligi yasamak istemiyorum dedigin gibi sabirla beklicem kismet

Insallah cnm hayirli ve saglikla vardir bebislerimiz gobuslerde bende ayin 30 unu beklicem eger olmazsam hayal kirikligi yasamak istemiyorum dedigin gibi sabirla beklicem kismet

Adet oldugumu gordugum zaman bu kadar uzulmuyorum ama test yapip da cikmayinca kan testi de dahil daha cok uzuluyorum.
Maltepede bir doktora mi gidecektin canim,yanlis mi hatirliyorum.

Günaydın canım, moralini asla bozma, 2 güne tekrarla testi..negatifi görüyoruz aylardır önemli olan pozitifse erken yakalamak. Ben inanıyorum ki şu an tutunuyorsa benim bebik , sadece erken yakaladığımız içindir.ben de başta yaptım negatifti, 3-4 gün sonra bi daha yaptim,sonra bi daha.amac varsa gebelik onu sürdürebilmek için hemen önlem almak.i inşallah vardır ve o pozitifi görürsün bu ay

Adet oldugumu gordugum zaman bu kadar uzulmuyorum ama test yapip da cikmayinca kan testi de dahil daha cok uzuluyorum.
Maltepede bir doktora mi gidecektin canim,yanlis mi hatirliyorum.
Ama canim maalesef bizler riskli gruptayiz, erken yakalayıp onlemimizi almak zorundayız...gebeliğini 3. Ayda falan farkeden kadınların gamsizliginin hastasıyımmmm

Dogru diyosun canim,erken yakalamak onemli tabiki. Yapmasaydim testi aklim takılı kalacakti,yapmam iyi oldu. Bugun biraz moralim bozuldu ama yarina duzelirim:)
Insalllah vardir canim bebis:)

Ama canim maalesef bizler riskli gruptayiz, erken yakalayıp onlemimizi almak zorundayız...gebeliğini 3. Ayda falan farkeden kadınların gamsizliginin hastasıyımmmm

Aynen canim,gercek mi onlar ya:)
6.ayinda farkeden birini bile duydum ben,arkadasim anlatti. Doktorun yaninda calisiyor da,gelen bir hasta anlatmis.

Her sey olacagina varir,ne diyelim:)

no_name_ evet cnm salı sorma caktrmiyorum etrafima ama baya heyecanliyim maalesef suni sancı verilecek ama rahim de açılma yok umarım salı gününe kdr olur

canım allah bir nefeste kurtarsın ama ne olur allah rızası için bizede dua et ,
rabbim o sancıyı cekenlerın ettiği dualrı kabul edermiş ,
ne olur bizleri unutma

Dogru diyosun canim,erken yakalamak onemli tabiki. Yapmasaydim testi aklim takılı kalacakti,yapmam iyi oldu. Bugun biraz moralim bozuldu ama yarina duzelirim:)
Insalllah vardir canim bebis:)
Bugün ve bu hafta dualarımiz senin için,insallah vardır bebisinnnn ne zor su atlattigimiz süreçler,Rabbim sabır versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…