Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Carsambadan beri evdeyim cok skldim..tup bebek yaptiranlar kac gun ev hapsindeydiniz transferden sonra @bursa_83 Beautyguru

Benimki bayrama denk gelmişti, aşağı yukarı 4 gün boyunca dinlendim, tabiki hep yatmadım ama ağır hareket ettim, yukarıya uzanmadım ve çok eğilmedim. Sonrasında dayanamayıp çıktım evden.
Moralini yüksek tut, içim senden yana çok pozitif

Anladım canım iğne yok yani sadece coraspin..decavit verdi bana da Dr da sanki erken daha bu ilaçlar bi sisirdi beni yahu ;(

Aaa hayır progestan iğnesi yedim her gün, ilaveten extrofem ve crinone jelim vardı. Tüp bebek tedavisinde veriliyormuş genelde. Multivitamin ve kan sulandırıcı sorduğun için onları esgeçtim. Decavit'i hiç duymadım. İlk ayda ben de çok şiştim ödemmiş onlar meğerse, sonra gitgide söndüm :) senin de öyle olur muhtemelen.

Ben cars pers cuma yattim yani kalkmamacasina degil ama agirlikli olarak yattim.bugun yatmiyorum.
Sagol canim yaa..moral bi yukseliyor bi dusuyor.ins senin hissettigin gibi olur.ben umutlanmaya korkuyorum

Ayyy çok saol canim yaa. Zaten iriyim sistikce sinirim bozulmaya basladi..ödemse iner nasılsa..sadece bebek için besleniyorum oysa..offf sıkıntı basıyor vallahi menopoz gibi ter basmaları falan geçecek di mi?

Ve wc sorunu ;( geçiyor mu sonra,?

Ayyy çok saol canim yaa. Zaten iriyim sistikce sinirim bozulmaya basladi..ödemse iner nasılsa..sadece bebek için besleniyorum oysa..offf sıkıntı basıyor vallahi menopoz gibi ter basmaları falan geçecek di mi?

Canım 1.trimester dönemi böyleymiş ya, en zorlukların olduğu dönem.. ha bi de en son haftalar varmış yine zor olan. 12. Haftadan sonra bir çok şikayetin geçiyor, hele ki miğde bulantıların varsa?
benim karnım davul gibiydi şiş ve sertti, yüzüm şişmişti ve sürekli wcye gidiyordum. Bunlar hep geçiyor ama ben şu sıralar iştahsızlıktan şikayetçiyim. Bir de yaz ayları olmasa da dışarı çıkarken güneş kremi sür, ben ilk aylarda sürmedim yüzüm çillerle doldu bir de 2. aydan itibaren göbeğe, bele ve bacaklara badem yağı sürülmeli çatlakları en baştan önlemek için.

Acayip sisim ve tuvalete çıkamıyorum ilaç soracagim bununla ilgili doktora balon gibi hissediyorum kendimi öneriler için de çok saol cnm uygulayacağım mutlaka

Mide bulantısı çok ama istahimm da açık maalesef

Bir de cnm normal makyaj malzemelerinii kullanıyor musun yoksa gebelik için yeni ürünler mi aldın mineralli falan?

Canım sgk yı bilmiyorum ama Herman İşçi'yi tavsiye ederim. İstanbul Florance Hastanesi'nde ve çok güvendiğim bir doktor.

Acayip sisim ve tuvalete çıkamıyorum ilaç soracagim bununla ilgili doktora balon gibi hissediyorum kendimi öneriler için de çok saol cnm uygulayacağım mutlaka

Canım ilacı var bunun bana doktorum olma olasılığıma karşı vermişti şuan hatırlamıyorum ve bu önemli mutlaka sor doktoruna, Allah korusun tehlikeli olabilir yapmak için zorlarsan. Kullandığın ilacın da yan etkisi olabilir.

Bir de cnm normal makyaj malzemelerinii kullanıyor musun yoksa gebelik için yeni ürünler mi aldın mineralli falan?

Almadım daha, tatildeyken erteledim hep, ama alırsan "forever" ürünlerini tavsiye ederim. Aloevera içeriğinde olduğu için tamamen doğal, bayağı araştırmıştım.

Progesteron özellikle mahvediyor beni.haftaya gittiğimde sorayim,zorlamamakla birlikte yapamadan çıkıyorum bu ara

Almadım daha, tatildeyken erteledim hep, ama alırsan "forever" ürünlerini tavsiye ederim. Aloevera içeriğinde olduğu için tamamen doğal, bayağı araştırmıştım.
Suppersin bakayım canim bende Jane iredale diye bi urun duydum onu araştırıyorum..forevera bakayım hemen

Canım sgk yı bilmiyorum ama Herman İşçi'yi tavsiye ederim. İstanbul Florance Hastanesi'nde ve çok güvendiğim bir doktor.

Hangi şube acaba? Ona da bir bakayım, Ben en son çağlayandaki florance'ye gittim, diğerlerinde sgk geçmiyormuş diye. Doktordan da emin olamadım hiç hastası yok neredeyse randevuları hep boş :) Aşırı ilgilenişi tedirgin etti bu kez de. :)

Neyyyyy salı miii, oyyy Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlim ne heyecan vardır şimdi sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…