Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benimde normal sartlarda 28 gunden hesaplarsam 2 gunum kaldi ama dedigim gibi benim adetler dengesiz 14 18 bazen 24 gun arayla oluyorum. Hadi insallah Rabbim buyuk guldursun yuzlerimizi hayirlisiyla

Benim en gec 22.gun oldu. 15-16-18 gun sonra oldugum da oldu.
Ufak da olsa acaba olabilir mi diye bir umut hep var icimde ama kendimi kaptirmiyorum olmazsa daha cok uzulmemek icin.

Benim en gec 22.gun oldu. 15-16-18 gun sonra oldugum da oldu.
Ufak da olsa acaba olabilir mi diye bir umut hep var icimde ama kendimi kaptirmiyorum olmazsa daha cok uzulmemek icin.
Aynen bende o moddayim cnm umitlenmemek icin mumkun mertebe unutmaya calisiyorum ama icten icede acaba mi diyorum. Bir yandan karnim ve kasıklarim agriyo sanki kirmizilar goruncek gibi ayyy kafamiz karman corman Hayirlisi insallah ama dusunmemek elde degil...

Kendi kendime cok belirti aradigim aylar da oldu. Belim agridi,kasiklarim agridi,mide bulantisi vs. ama gebelik hic yoktu. O yuzden keseyi gorup kalp atisini duyana kadar inanmam ben. Zaten belirti aradigimiz zaman beyne mesaj gonderiyormusuz ve vücut belirtileri yasiyormus. Her sey psikolojide bitiyor. Ama dedigin gibi dusunmemek elde degil.

ilk zamanlar ben de öyleydim canım.Bilgisayar başından ayrılmıyodum en ufak bi belirtiye bakıyodum.Dediğin gibi bulantımın olduğu bile oldu ama psikolojikmiş hepsi.Hatta kuzenimin bi arkadaşı o kadar takmış ki en sonunda psikiyatra gitmiş ilaç fln kullandıktan sonra hamile kalabilmiş.Kafamızı çok rahatlatmamız gerekiyo

Bu defa kesin hamileyim dedigim belirtiler bile oldu ama malesef... beynimize gonderdigimiz mesajlar cok cok onemli,o yuzden hep pozitif olmaliyiz ki vücudumuz rahatlasin ve kendini kasmasın.
Takıntı haline getirirsek kendimize zarar veririz.

Herkese gunaydinlarrr guzellerrrr, günümüz aydınlık, keyifli,huzurlu,saglikli olsun inşallah....

Oyyy kızlar kismetse haftaya cmt Kaan beye gidip keseyi gorecez.kalp de duyulur mu acaba, bilginiz var mı? Hâlâ kendimi hamile gibi hissetmiyorum yaşayamadık mutluluğumuzu ya,icim buruk nasıl olcek bu işler ????

Oyyy kızlar kismetse haftaya cmt Kaan beye gidip keseyi gorecez.kalp de duyulur mu acaba, bilginiz var mı? Hâlâ kendimi hamile gibi hissetmiyorum yaşayamadık mutluluğumuzu ya,icim buruk nasıl olcek bu işler ????

Once kese,sonra kalp atisi diye biliyorum canim ben.
Ciftcizgi ve beta kısmını atlattin canim,haftaya bugun de kese kısmını atlatacaksin insallah,darisi bize olsun insallah.
Gecmiste yasadiklarindan dolayi temkinlisin ve bu da dogal. Yeniden uzulmek istemiyorsun,o yuzden kalp atisını da duyunca bir adim daha gecmis olacaksin ama o endise telas doguma kadar gidecek:)
En tatli telaslarimiz olsun insallah bu zamanlar

Aminnnn tatlim evet ya inşallah en kısa zamanda sizde hamis kalın modumuz degissin..keseydi kalpti gibi konular konuşalım inşallah,can-i gönülden istiyorum bunu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…