Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Insallah canim cok tesekkur ederim insallah devami guzel olur hamileliginin cok bekletti nazli melegin daha bekletmesin opuyorum seni canim
Çok saol ebrucum, uğraşıyorum tutunsun diye ...duphaston,oksapar kan sulandırıcı iğne bir de prednol kortizon verdi doktor,sirayla iciyorum bakalım yarın betahcg ölçülecek yine inşallah katlanmıştır...

Insallah canim katlanarak yukselir hayirli saglikli evlat olur insallah

Tesekkur ederim amin sagolasin..benim fsh 9.8 di hayit suyu testeredisliaslan pencesi sogan incir kur yaptim omega 3 d vitamini q10 kullandim hsg cekilen ay hamile kaldim o ay esimde proxed kullanmisti

Tesekkur ederim:)
Bir tek incir kurunu yapmadim. Suan hayit ve aslan pencesi iciyorum. Omega 3 ve q10 i ayri ayri mi ictin,yoksa ayni kapsulde mi?
Yumurta sayin kac oluyordu asagi yukari,baktirmis miydin hic?

Kendiliginden olduguna gore yumurta sayin da cok az degilmis herhalde canim.

E="ebrukkkk, post: 48088182, member: 716529"]Gunaydin bernacim Allah kurtarsin tek nefeste insallah[/QUOTE]
İnşallah cnm sen doğum yptnmi

Beautyguru canim nasilsin?
Nasil gidiyor hamilelik?
Cinsiyetini ogrendin mi?

Canım çok saol 1 aydır tatildeydik tabi o ara gidemedik, en son gittiğimizde de daha erkendi, istanbula döner dönmez bu hafta içi baktıracağız inşallah. Bir de fazla ultrasona da girmek istemiyorum, bebeğe çok zarar veriyor diye okudum. Sende durumlar nasıl gelişmeler var mı?

Ya bir de no_name_ hamile misinnn???
sekme açık kalmış ama, bayadır topiğe bakamadım, hamilelik takvimi görünce tüylerim diken diken oldu çoook sevindim, sakın ev işi yapma aman çok dikkat et bebişimize, çok değerli o her şeyden daha önemli

Canim benim son tedavimdeki 2 yumurtam da bos cikti. Yeni tedaviye baslamadan once 3 ay ara vermek istedik. Ibrahim saracoglunun kurlerini yapmaya basladim,bir yandan vitaminler iciyorum,biosteron iciyorum. Normal yoldan olur mu acaba diye de bir umut tasiyorum. Olmazsa da kasim ortasi gibi tedaviye baslamayi dusunuyoruz.

Amerikada 1 2 defa giriyorlarmis ultrasona,cok onemli bir durum olmadikca girilmezmis. Ama iste bizim yapi geregi sık girmedikce,bebisin iyi oldugunu duymadikca icimiz rahat etmez:)

Haydi bakalım bu 3 ayda yumişler iyice kaliteleşir inşallah Bir bakarsın kendiliğinden oluvermiş. Bak topikte 3 kişi var bile hamile, demekki sıra size de gelicek allahın izniyle.

Daha şimdiden 4 ultrasona girdim ve fazlasının çok zararlı olduğunu duydum resmen yoğun radyasyon şoku yaşatıyormuş bebeğe ve ileride bir çok kalıcı hastalığın sebebi olabiliyormuş, o nedenle cinsiyeti iyice kesinleşsin de öyle gideyim dedim, sonra da inşallah hareketlerini hissetmeye başlarsam o rahatlatır diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…