Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim coook saol, tutunursa inşallah hamileyim diyebileceğim.onlemleri aldık iğneler,ilaclar...bakalim inşallah bu sefer tutunur bebis çok yatamiyorum da... illa kıyıdan köşeden iş yapacağım senin ve bebisin iyi olmanıza sevindim canım,sagsalim sağlıkla kucağına al inşallah bebisini

Kaan bey verdi zaten cnm, zararı yok diyorlar,kortizon insan vücudunda olan bir şey zaten. Zararlı olsa vermezdi,degil mi?

Canim benim vitiligom oldugu icin bana da gorusmeye gittigim doktorlardan biri transfer sonrasi kortizon hapi verecegini soylemisti. Vitiligonun da bagisiklik sistemiyle ilgisi var. Zarari olsa vermez doktorlar.

Hayirlisiyla saglikla gelsin de canim,dogal yoldan da olur,tuple de olur:)

Hamisler 4 5 6 diye devam edecek insallah,bebis sohbetleri yapmamiz yakindir allahin izniyle.

Evet ben de duymustum ultrasonun zararli oldugunu. Simdi de cinsiyet heyecani vardir:) saglikli,sihhatli,hayirli evlat olsun da insallah kiz erkek farketmez.

Kızlar konulara bakamadan size yazıyorum ne olur kusura bakmayın. Doktordan geldik 3 folikül az da olsa büyüyor 15 ler hala hepsi e2 120 çıktı pazartesi sabah tekrar gideceğim merional 150 den 225 e çıktı puregon 225 aynı devam birde çatlamamalı için iğne var cetrotide diye. Siz neler yapıyorsunuz?

Tahmin ettim doktorun dozu yukseltecegini. Pazartesiye kadar 18 mm. falan olurlar allahin izniyle.

Iyiyiz canim,nolsun. Ben bandirmadayim,bugun son kez denize geldik,sezonu kapamak icin,ben girmesem de:) yarin da bursaya donecegim.

Tahmin ettim doktorun dozu yukseltecegini. Pazartesiye kadar 18 mm. falan olurlar allahin izniyle.

Iyiyiz canim,nolsun. Ben bandirmadayim,bugun son kez denize geldik,sezonu kapamak icin,ben girmesem de:) yarin da bursaya donecegim.
Ah Can'ım şimdiden iyi yolculuklar sana. Benim pek ümidim kalmadı ama onca iğne oldum o yüzden devam edeceğimi artık ama çok zormuş Can'ım büyümüyor olmaları elini kolunu bağlıyor D dstn33 ne yaptı acaba laboratuvardan geldi mi haber biliyor musun?

Sabah yazdim ama cevap vermedi canim. Herhalde musait degil. Ben de merak ediyorum,gorunce yazar.

Canim seni coook iyianliyorum,neler hissettigini cok iyi biliyorum ama doktorun tedavi iptal demedi,o yuzden lutfen bırakma kendini. Ignelere hic tepki vermese hic buýumezdi ama bak 15 olmuslar. Herkesin igne vurunma suresi 10-12 gun surecek diye bir kural yok,kimisinin bikac gun uzayabilir. Sonucta buyuyorlar,bu da umudunu yitirmemen icin bir neden.

B bursa_83 illusive ve beni merak eden tum arkadaslar...Hepinizden özür dilerim gec dönusum icin.Enerjinizi almak istemiyorum ama moralsiz oldugum icin elim yazmaya varmadi.Sizler benden daha cetin sartlarda savasiyorsunuz ama malesef ben guclu degilim.Hep en diplerde yasarim surecleri.
Sabah aradilar.8 yumurta toplanmis 7 si isleme alinmis.4u dollenmis.cok sukur sakin sukursuz oldugumu dusunmeyin lutfen ama korkuyorum yarina bunlarin da yok olmasindan.dua edin ne olur.

Canim yazinin ilk baslarini okuyunca ay hic mi dollenmedi yoksa dedim ama cok sukur 4 tane dollenmis. Insalllllah hepsi tutunacak kalitede olsun. Rabbim hakkinda hayirlisini yazsin ve o altin embriyon sana bebis olsun.

Yazıların hepsini takip edemedim de aşılama mı kendiliğinden mi oldu? Progestan vermiştir herhalde? Bir de jel kullanmıştım her gün ben.
Uzanmamaya ve bir anda eğilmemeye dikkat et, havuz, deniz, cinsellik olmamasına dikkat et canım, doktor müsade etse bile.. Çünkü onlar çok rahat ve esnek oluyorlar.. bu sefer tutunsun inşallah bebişin, güzel haberlerini bekliyoruz mercimeğin

Insallah...sadece folikasit aliyorumbaska bise yok.acaba qoenzim kullansaydim ya da 200degil 225 unite ilac kullansaydim daha mi iyi olurdu bilemedi .

Onu bilemiyoruz canim. Belki ayni sonuc olurdu,belki daha iyi belki daha kotu. Ama kesinlikle uzulmeni gerektirecek bir sayi degil,4 gayet guzel ama en en onemlisi kaliteleri canim. 1 tane olsun ama senin olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…