Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hayirlisi olsun canim insallah. Kac tane yumurta toplandigini da soylemediler mi?
Genelde sayiyi soylerler.

Ben opu ve transfer oncesi heyecandan uyuyamam. Ruyalar gorurum:)

Insallllah hepsi dollensinler ve cooook bolunsunler:)

Canim yaaa çok sukur atlattın, bu aşama bitti gitti..tüp bebek aşamalarını pek bilmiyorum ama bundan sonra transfer var inşallah sırada sanırım di mi?

Boşuna strese sokmussun kendini canim benim,ben de sen gibiyim öyle mi böyle mi derken geriliyorum...ama biraz sakin olabilmek gerek...hadi bakalım şimdi gelecek güzel haberlere kanalize olalım !)

Hayirlisi olsun canim insallah. Kac tane yumurta toplandigini da soylemediler mi?
Genelde sayiyi soylerler.

Ben opu ve transfer oncesi heyecandan uyuyamam. Ruyalar gorurum:)

Insallllah hepsi dollensinler ve cooook bolunsunler:)
Yarin aricaz dediler.acikcasi alacagum cevaptan korktugum icin ustelemedim.uyanirken bunu dusunmek istemedim.yrni beklicem

Bakalim yarina dollenen olacak mi..ins olur hayirli ve saglikliysa..3.gun embriyosu transfer edilirse pazartesi 5.gun embriyosu transfer edilirse carsamba olacakmis..
Bosunaymis evet tum stresim.cok sukur bitti.hafif kanamam oldu.allah adet dongusunu cok guzel yaratmis o kadar farkli ki adet kanamasin olmadigini ayirt edebiliyor insan..simdi istegim agrilarim artmadan yrn guzel haber versinler bana.
Anami da ozledim.fazla duygusalim.haberi yok tup bebege gectigimizden.akli kalmasin diye soylemedik.pfffff

Kiyamam canim, her şey güzel olacak,inan buna..benim annem hâlâ hamile olduğumu bilmiyor olsun geç ogrensinler güzel haber alsınlar inşallah...duygusallık deme vallahi su an her şeye ağlar pozisyondayim

Kiyamam canim, her şey güzel olacak,inan buna..benim annem hâlâ hamile olduğumu bilmiyor olsun geç ogrensinler güzel haber alsınlar inşallah...duygusallık deme vallahi su an her şeye ağlar pozisyondayim

Bizimle beraber onlar da uzuluyorlar. Annelik tabi,kolay degildir. Bizlerin mucadelesini gorunce hic kiyamiyorlardir bize.

Insallah hepsi dollensin ve 2 tane transfer ettir

Gecmis olsun

2 tane cikarsa birini dondururum belki elde bir olunca acep daha mi rahat hissederdim.ne dusunuosum

Biz ikiz istedigimiz icin doktorumuzun da onayiyla iki tanesini de transfer ettirmeyi isterdim. Ama tekil gebelik istiyorsan birini dondurmak mantikli tabiki. Bu tutmazsa digeri tutar diye dusunebilirsin.

Biz ikiz istedigimiz icin doktorumuzun da onayiyla iki tanesini de transfer ettirmeyi isterdim. Ama tekil gebelik istiyorsan birini dondurmak mantikli tabiki. Bu tutmazsa digeri tutar diye dusunebilirsin.
Ikiz istiyorum ama tutmazsa ikisini de ayni zamanda kaybetmek istemiyorum.pff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…