Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim kendiliğinden..aşılama yapılacaktı yumi geliştirici iğneleri oldum, catlatma iğnesi olamadan kendiliğinden catladi yumi ve tedavi iptal oldu..kendimiz denedik sonra...

Kizlarrrrrrrr, verdim kanimi, betahcg 285,69 maşallah ... hamdolsun Rabbimeeee bu sefer hamileyim gerçekten sanırım.4. gün değerine ilk defa ulasiyorummm, ve regle 4 gün var... Allahım tutunsun inşallah
Hayırlı olsun canım canım. Çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Kizlarrrrrrrr, verdim kanimi, betahcg 285,69 maşallah ... hamdolsun Rabbimeeee bu sefer hamileyim gerçekten sanırım.4. gün değerine ilk defa ulasiyorummm, ve regle 4 gün var... Allahım tutunsun inşallah
Masallah canimm saglikla devam etsin Allahim bizlere de nasip etsinnn inss

Masallah canim masallah
Dua edelim bol bol,tutunsun saglikla hayirlisiyla.Ne guzel bir duygudur kimbilir. Allah kucagina da almayi nasip etsin.

Yazdin mi kaan beye?

D dstn33 canim bugun de arayip bilgi verecekler mi gelisimleriyle ilgili?
3.gun transferi olursa pazartesi olabilir demistin de.
Cnm dun pazartesi ya da carsamba olur demislerdi..3. ya da 5.gune yuruyebilen embriyo olursa.dun 8 bucukta aradilar bugun henuz aramadilar..8 den beri uyanigim..
Bir de bir sorum olacak sana..crinone jel verdiler her sabah 9 dan once kullanacakmisim.opudan 1 gun sonra basla dediler.dun basladim..verdikleri kagitta transferiniz saat 11 den sonra olursa sabah kullanip gelin;once olursa transferden sonra kullanin demisler.buraya kadar oki.a
Ama crinone jel dokulmezse ki bir gun oncekiler bile iceride kalabiliyor embriyo nasil yerlestirilecek?sen transfer sonrasi mi basladin crinone jele?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…