Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ikiz istiyorum ama tutmazsa ikisini de ayni zamanda kaybetmek istemiyorum.pff

Yani kesin bir sey de soyleyemiyor ki insan. Bir yandan diyorum ki tutmayacaksa ikisini de koysak tutmaz,bir yandan diyorum ki birini transfer ettirip digerini saklarsin ki belki vücut daha sonraki aylarda kabul eder.

Sen yarin guzel haber al da canim,en erken 2 gun sonra transfer olacagi icin dusunursun. Suandaki duamiz dollensinler ve bolunsunler:dua:

Ya kizlar bu arada adetimin ustunden 18 gun gecti no_name_ no_name_ senin gibi bugun ates hissediyorum icden gelen yanaklarim yuzum yaniyor resmen olctum 37 ve 37.2 arasi cikiyor simdi bu durumda ovulasyonmu oluyor. Bilemedim arada kasik ve karin agrimda oluyor ne olabilirki bu bilemedim. Iliskiyi hergunemi alsam (adam illah edicek az kaldi benden ) :KK48::KK17:

Ikiz istiyorum ama tutmazsa ikisini de ayni zamanda kaybetmek istemiyorum.pff
Transferine az kalmis sanirim super insallah cnm hayirlisiyla rabbim gonlune gore bir yavru nasip eder sana ve burdaki tum arkadaslar ve yeryuzundeki isteyen herkese biz dahil hayirli saglikli eli ayagi duzgun evlatlar nasip eder

Kızlar önce D dstn33 çok sevindim inşallah güzel haberler alacağız ben sana çok inanıyorum biliyorsun.
no_name_ no_name_ inan sen de bana umut oldun öyle mutlu oldum ki. Rabbim tamamına erdirsin inşallah Can'ım kucağında görmeyi nasip etsin sakın kötü düşünme Zaman su gibi aksın inşallah
B bursa_83 Can'ım benim tedavim devam ediyor kala kala 3 yumurtam kaldı ama büyümüyorlar hala iğnelere devam yarın gideceğim bakalım ne olacak ama inan çok moralİm bozuk neden büyümediler neden kendiliğinden sönüp gİttiler anlamıyorum bir türlü hala toparlanmadım moral olarak bakalım yarın neler olacak ama umudum azalıyor giderek kend
Adıma..

Kızlar önce D dstn33 çok sevindim inşallah güzel haberler alacağız ben sana çok inanıyorum biliyorsun.
no_name_ no_name_ inan sen de bana umut oldun öyle mutlu oldum ki. Rabbim tamamına erdirsin inşallah Can'ım kucağında görmeyi nasip etsin sakın kötü düşünme Zaman su gibi aksın inşallah
B bursa_83 Can'ım benim tedavim devam ediyor kala kala 3 yumurtam kaldı ama büyümüyorlar hala iğnelere devam yarın gideceğim bakalım ne olacak ama inan çok moralİm bozuk neden büyümediler neden kendiliğinden sönüp gİttiler anlamıyorum bir türlü hala toparlanmadım moral olarak bakalım yarın neler olacak ama umudum azalıyor giderek kend
Adıma..
Canim ya suan ruh halin karisik ama umut hep olsun lutfen morelini yuksek tut olucak insallah olucak Rabbim bu kadar cabani odilsuz hediyesiz birakmaz buna inan ve bol bol tevekkul dua ile devam et gor bak bu sefer yada baska sefer ama olucak Allah in izni ile zamani gelicek

Adıma..

Canim benim moralini bozma lutfen. 3 yumurta az degil,1 tane bile olsa umudumuz devam edecek. Hangi embriyodan bebis gelecek onu bilmiyoruz,o yuzden sayi az diye uzulme.
Doktorun olumsuz bir sey soylemedikten sonra umudunu korumaya calis. Tedavin devam ediyor. Sabah ola hayrola canim benim.

Ignelerin gunluk dozu 200 unite miydi?

Adıma..
Ayyy ben seni cok ozledim yaaa:KK68:hic yoktan 10 tanesini gonderen allahim buyuyenini de gonderirrr..ben sana cok guveniyorum icim cok ferah senle ilgili inss allahim hepimize nasip edecekkk..bak uyguladigin kurler aldigin vitaminler etkisini gosteriyor allahin izniyle.

Transferine az kalmis sanirim super insallah cnm hayirlisiyla rabbim gonlune gore bir yavru nasip eder sana ve burdaki tum arkadaslar ve yeryuzundeki isteyen herkese biz dahil hayirli saglikli eli ayagi duzgun evlatlar nasip eder
Canim yumurtalar dollenirse transfer yakindir inss..allahim hepimize hayirli ve saglikli evlatlar nasip etsin

Ya kizlar bu arada adetimin ustunden 18 gun gecti no_name_ no_name_ senin gibi bugun ates hissediyorum icden gelen yanaklarim yuzum yaniyor resmen olctum 37 ve 37.2 arasi cikiyor simdi bu durumda ovulasyonmu oluyor. Bilemedim arada kasik ve karin agrimda oluyor ne olabilirki bu bilemedim. Iliskiyi hergunemi alsam (adam illah edicek az kaldi benden ) :KK48::KK17:
Canim gebelik yoksa ovulasyon da olabilir, yumurta ne zaman catliyor biliyor musun? Benim bu ay takip yapıldığı için yuminin catladigina emindik, adetin 20. Günü betahcg çıktı ..

Adıma..
Şu anki yaşadığın durumu yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Can sıkıcı bir durum. Ama tedavi sürecinde bizim en büyük düşmanımız stres, üzüntü. O yüzden şu an bunu kafaya takmanın faydası olmadığı gibi sana sadece zararı olur. Sana tavsiyem bu her ne kadar imkansız da olsa mümkün olduğunca tedaviyi aklından çıkarıp kafanı başka şeylerle meşgül etmen. 3 yumi az bir sayı değil. Ben tek yumi ile bile opuya girdim. 1 tane olsun, sağlıklı osun bizim olsun. 3 yuminin güzel bir şekilde büyüdüğünü hayal et. İnşallah 3 yumin güzel bir şekilde gelişir, kaliteli olurlar.

Adıma..
Canim yaaa aklımız hep sendeydi,merak ettik...bebeğim asla bozma moralini lütfen ne aşamalardan geçtik,hatirlasana aylar önce menopoz başlangıcı bile dediler bize..hiç yumi olmayacaksanıyorduk.cok sukur ne güzel yumislerin oldu, ilaca bazen tepki vermeyebiliyorlar,yuksek doz ilaç kalitesini bozmuş olabiliyor, sen neden umutsuzluğa kapiliyorsun ki! Asla yapma bunu,ben çok inanıyorum hepimizin bebisi olacak,o altın yumi gelecek.icini ferah tut,kendini toparla lutfen

Adıma..
3 yumi az mı be tatlim,1 taneye bile raziydik aylardır, hatırlasana... inşallah bu yumislerin sağlıkla gelişir, olmazsa bir dahaki ay..ne diyorduk,pes etmek yok asla

Canim gebelik yoksa ovulasyon da olabilir, yumurta ne zaman catliyor biliyor musun? Benim bu ay takip yapıldığı için yuminin catladigina emindik, adetin 20. Günü betahcg çıktı ..
Maalesef cnm benim adetler duzensiz oldugu icin ne yumurtlama ne catlama jic bi bilgim yok bakalim beklicem artik ama yuzum inanilmaz yaniyor

Ebrummmm canimmm,geldi bile meleğin demekkkkk....oy maşallah kuzuma ve sanaaaa, yeğenler teker teker geliyorrrr, Rabbim sağlıkli,huzurlu,musmutlu, güzel yıllar versin sizeee, bebisini op benim için...dün gibi daha yazismalarimiz, hey masallahhhh....

Ben aynı biraktigin gibiyim,insallah bu sefer tutunur,Allah razı olsun canimmm
Insallah canim cok tesekkur ederim insallah devami guzel olur hamileliginin cok bekletti nazli melegin daha bekletmesin opuyorum seni canim

Hayirli ugurlu olsun canim. Allah tamamina erdirsin. Bize de dua et.
Hangi kurleri uyguladin,yazar misin bize.
Tesekkur ederim amin sagolasin..benim fsh 9.8 di hayit suyu testeredisliaslan pencesi sogan incir kur yaptim omega 3 d vitamini q10 kullandim hsg cekilen ay hamile kaldim o ay esimde proxed kullanmisti

X