Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hahaha kızlar bu sefer hamile kalırsam takvim ekleyecem, olmazsa kaldırırm demiştim, takvimi ekledim hayırlı uğurlu olsun inşallahhhh
çok güzel bir duygu olsa gerek bayram hediyesi hem de şimdi sayfayı en baştan açıp senin yaptıklarını uygulayacagim canım umut oldun bana sağlıcakla kucağına da alacaksın inşallah korkma tadını çıkar hep dua oku içinden tabi bize de dua et

tatlım dualarım kendimden önce zaten hep sizler için..ben sana yaptıklarımı seve seve yazarım, benim bu 4.gebeliğim düşük oldu daha önce o sebeple çok coşkulu sevinemiyorum, inşallah bu sefer tutunur

kızlaarrrr kaan beye yazdım hemen cevap verdi,

Duphaston 3x1 ve prednol 4 mg 1x1

Her gün oksapar 4000 1x1 ciltalti iğnesi

Diğer vitaminler kesilsin yazmışşşş. ben hemen başlıyorum bunlara, bilgisi olan var mı bu ilaçlar hakkında?

tatlım dualarım kendimden önce zaten hep sizler için..ben sana yaptıklarımı seve seve yazarım, benim bu 4.gebeliğim düşük oldu daha önce o sebeple çok coşkulu sevinemiyorum, inşallah bu sefer tutunur
Biliyorum canım kötü şeyler yasamissin ama bu defa tutunacak inşallah ay çok sevinirim yazarsan gerçekten Allah razı olsun

Biliyorum canım kötü şeyler yasamissin ama bu defa tutunacak inşallah ay çok sevinirim yazarsan gerçekten Allah razı olsun
Allah senden de razı olsun tatlım, hemen yazarım...son 3,5 aydır hergün 1 adet koenzim qh,omega3,folik asit ve geceleri yatmadan 1 tablet melatonina içtim, ağırlıklı protein beslendim...bunun dışında hiç bir şey yapmadım..bazen 20 gün inofolic kullandım ama sürekli olmadı.Bu ay aşılama yapacaktık yumurta geliştirici iğnelere başlamıştık ama yumiler kendiliğinden çatlayınca tedavi iptal oldu ve doktor kendiliğinden dene belki gebelik gelir demişti, biz de denedik :)

Hayirli ugurlu olsun canim. Allah tamamina erdirsin insallah.
Ben bu ilaclardan bir tek oksapar i kullandim. Kan sulandirici igne oksapar.

Hayirli ugurlu olsun canim. Allah tamamina erdirsin insallah.
Ben bu ilaclardan bir tek oksapar i kullandim. Kan sulandirici igne oksapar.
çok saol canım, inşallah tez zamanda hepimiz yaşayalım bu duyguyu...kaygılıyım, kafamdan atmaya çalışıyorum kaygıları,şimdi eczaneye ilaç almaya ve iğne vurulmaya gidiyorum

Hadi bakalim canim,sona dogru yaklasiyorsun hayirlisiyla insallah.
Son vurundugun ignenin etkisiyle de 1-2 mm. daha buyurler.
Catlatma ignesi kacta bu gece?
Heyecan durumu nasil?

çok saol canım, inşallah tez zamanda hepimiz yaşayalım bu duyguyu...kaygılıyım, kafamdan atmaya çalışıyorum kaygıları,şimdi eczaneye ilaç almaya ve iğne vurulmaya gidiyorum

Yasadiklarini dusunmemeye calis. Kaygili olman normal ama insallah bu defa olumsuz bir durum olmayacak.
Sifa olsun igneler,ilaclar.

Bence bu ay aşılama tedavisinde kullandığın ilaçlarında etkisi olmuştur.

Hadi bakalim canim,sona dogru yaklasiyorsun hayirlisiyla insallah.
Son vurundugun ignenin etkisiyle de 1-2 mm. daha buyurler.
Catlatma ignesi kacta bu gece?
Heyecan durumu nasil?
Saat 21.20 de vurucam catlatma ignesini.heyecan bende hep var da anesteziden korkuyorum cok.asilamalardaki heyecanimi anlamsiz buluyorum simdi.
Icleri dolu sekilde buyusunler insallah.bizim de yuzumuz gulsun monte gibi..
Sen nasilsin?@illusive merak ediyorum ben de..

Tup bebegin her asamasi heyecanli canim. Asilamadan cok cok farkli. Anesteziden hiiic korkma. Anestezist seninle sohbet ederken sen yavas yavas uykuya dalacaksin ve uyandiginda hcbir sey her sey bitmis olacak,rahat ol.
Ben de merak ettim illusive yi. Ilerleyen saatlerde girer,yazar canim.

Benim bugun canim sıkkın.

Ay benim de canim skkn bugunki catlama onleyici ignemi vurmakta zorlandim.gobegin sag altina vuruyordum hep afedersiniz esek derisi gibi olmis sertlesmis dun de zorlandim ama bugun yapamadim.biraz yukarisina gobegin sagina yaptim bu sefer de igneyi cikarinca 2 3toplu igne basi buyuklugunde kanadi.hemen aradim merkezi ilacin etkisini azaltir mi diye bisey olmaz dediler ama hala icim icimi yiyor kaygilarrrr kaygilarr

Caniiiimm maşallah o kadar mutlu oldum ki imzani gorunce, mesajını gorunce anlatamam vallahi mutluluktan gozyaslarimi tutamadim... İnşallah sağlıkla büyüyecek, doğacak bebisimiz inşallah gönlünü ferah tut... Çok şükür yaa

Çok saol tatlim annem bile bilmiyor henüz eşim ve sizler..Rabbim tez zamanda sana da yaşatsın insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…