Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar sabah testim,az sonra kana gideceğim ... çok korkuyorum yine dusuk olacak diye ne alsm ne kullansam bilemiyorum, Kaan bey ile yazişmayı planlıyorum test sonucuna göre...duphaston mu verir ne verir bilemiyorum başlarım hemen...su an sevinemiyorum bile..hevesim hep kursağımda kaldı.

Kimse yok buralarda aaa, kendi kendime yaşıyorum heyecanımi hiç olmadı böyle... kızlar betahcg 55,93 regle 8 gun var ve şuan itibariyle 2 hafta 5 günlük hamileyimmm henuz çok minnak, inşallah büyüyerek gelişir sağlıkla...ben hamilelik zihin yapısına girip dusuk ihtimalinden uzaklastiriyorum kendimi...

Canim masallah cok guzel.allah saglikla tamamina erdirsin icini ferah tur

Hayırlı olsun canım, çok sevindim. Bu defa oldu bence. İnşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder.

Bilmez miyim fıstığım ben hala yaşamaya devam ediyorum. Aklına olumsuz şeyleri getirme, bu defa olacak de. İnşallah bebişin yada bebişlerin sana sıkıca tutunurlar canım.

Bilmez miyim fıstığım ben hala yaşamaya devam ediyorum. Aklına olumsuz şeyleri getirme, bu defa olacak de. İnşallah bebişin yada bebişlerin sana sıkıca tutunurlar canım.
inşallah tatlımmm, tez zamanda hepimiz yaşayalım bu duyguyu inşallah, henüz sevinç yaşayamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…