Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu arada geçen hafta büyütme iğnesinin etkisi olurda pozitif görür müyüm diye cuma günü - ignelerden 1 hafta sonra- test yapmıştım tertemiz negatifti, sonradan dediler ki catlatma iğnesi pozitif gosterir..
Catlatma ignesi hcg icerirmis..10 gun boyunca yaptigin testte cikabilirmis..sen catlatma ignesini ne zaman yaptin

Yarın sabah gideceğim tatlim...henüz çok erken gerçi... regle 9 gün var erken catladi ya yumi
Catlatma ignesi kullanmis olsan acele ediyorsun derdim.ins yrn sabah kan testinle taclandirirsin sonucu..o kadar sevindim ki icim kipir kipir sanki kendim icin gordum cift cizgiyi..hem ilk duyan teyze de ben oldummmmm.nolur tadini cikar..asil simdi stres yapmaaa...

Evet tatlimmm ilk duyan sensinnn inşallah devamı gelsin bu sefer, korkuyorum...

Rabbim hepimize tez zamanda yaşatsın bu hissi canimmmm

Ben asilamalarda regl ye coook zaman kala kan veriyordum..bhcg pozitif ciksaydi ben de hep 8 9 gun kala ogrenmis olurdum.yrn 1 gun daha yaklasmis olacaksin zaten:)
Eee catlatma ignesinden dolayı pozitif gormiyor muydun? Ben catlatma iğnesi yapılmadı diye test yaptım, olsaydı 14 gün geçmesini beklerdim sanırım.iyi ki testi yapmıştım fanfini yasak artık bugün

Eee catlatma ignesinden dolayı pozitif gormiyor muydun? Ben catlatma iğnesi yapılmadı diye test yaptım, olsaydı 14 gün geçmesini beklerdim sanırım.iyi ki testi yapmıştım fanfini yasak artık bugün
Canim benim asilamalarim tutmadi ki..tutsa direkt kanda cikardi zaten idrar testi yapmadim ben o zamanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…