Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kiyamam sanaaaAllah razı olsun cnm, henüz cosamiyorum...iğnemi yaptırdım ilaçları ictim
Ben sizlerden güzel haber alınca gercekten çok mutlu oluyorum.. rahat olmaya çalış, olumsuz düşünceleri kafamdan silmeye çalış canım. Herşey yolunda gidecek inşallah

Ben sizlerden güzel haber alınca gercekten çok mutlu oluyorum.. rahat olmaya çalış, olumsuz düşünceleri kafamdan silmeye çalış canım. Herşey yolunda gidecek inşallah
İnşallah tatlim, en azından onlemimizi aldık, içim rahat biraz.biliyorum canim Allah razı olsun, biz burada aylarca cook gebelik haberi aldık.hepsini gözyaşları içinde coşkuyla kutladık,seni cook iyi anlıyorum :KK66:

Ay benim de canim skkn bugunki catlama onleyici ignemi vurmakta zorlandim.gobegin sag altina vuruyordum hep afedersiniz esek derisi gibi olmis sertlesmis dun de zorlandim ama bugun yapamadim.biraz yukarisina gobegin sagina yaptim bu sefer de igneyi cikarinca 2 3toplu igne basi buyuklugunde kanadi.hemen aradim merkezi ilacin etkisini azaltir mi diye bisey olmaz dediler ama hala icim icimi yiyor kaygilarrrr kaygilarr

Ay canim ben de ilk vurundugumda oyleydim. Dakikasi gecmeyecek ignenin,biraz disari kan ciksa ay ilacin etkisi gitti iste diye kendimi yiyordum ama merak etme,bisey olmuyor:)
Giden ilac gitmistir. Kaygilanma hic.
Catlatma ignesinin saati cok onemli,aman ona dikkat et de. Vurunacagin yere buz kalibiyla gotur igneni diye soylemislerdir ama ben yine de hatirlatayim canim. Heyecandan unutulabiliyor.

Ay canim ben de ilk vurundugumda oyleydim. Dakikasi gecmeyecek ignenin,biraz disari kan ciksa ay ilacin etkisi gitti iste diye kendimi yiyordum ama merak etme,bisey olmuyor:)
Giden ilac gitmistir. Kaygilanma hic.
Catlatma ignesinin saati cok onemli,aman ona dikkat et de. Vurunacagin yere buz kalibiyla gotur igneni diye soylemislerdir ama ben yine de hatirlatayim canim. Heyecandan unutulabiliyor.
Ben kendim vuruyorum igneyi.ovitrelle gobekten..bugun yine aradilar 21.20 de diye..cuma sabah 8 de orda olacagiz

İnşallah tatlim, en azından onlemimizi aldık, içim rahat biraz.biliyorum canim Allah razı olsun, biz burada aylarca cook gebelik haberi aldık.hepsini gözyaşları içinde coşkuyla kutladık,seni cook iyi anlıyorum :KK66:
Gözlerim neler görüyo maşallaah ya çok şükür inşallah hayırlısıyla sağlıklı bi çekilde kucağına al. Çok sevindim:halay:

Ben kendim vuruyorum igneyi.ovitrelle gobekten..bugun yine aradilar 21.20 de diye..cuma sabah 8 de orda olacagiz
Oyy kuzum zor göbekten iğne,simdi vurdular bana da,kan sulandırıcı, hadi inşallah tedavin tutsun bebisin gelsin bu ay :KK66: hamislerin duası kabul olurmuş,suan tıbben hamile olduguma gore tüm dualarim sizlere,Rabbim kabul etsin

İnşalalh tutunur bebişin çok mutlu oldum. Bende aynı tas aynı hamam. Her ay bi umut ama sonuç negatif. Aşılama önerdiler artık . Sen bu ay aşılama mı yaptırmıştın ?
Aşılama yapılacaktı yumurta takibi yapiyorduk menogon iğne ile yumiler gelistirdik,faat catlatma günü bi baktık yumi yok,catlamis gitmiş,tedavi iptal oldu.kendiniz deneyin belki normal yoldan tutar dedi Dr.

Aşılama yapılacaktı yumurta takibi yapiyorduk menogon iğne ile yumiler gelistirdik,faat catlatma günü bi baktık yumi yok,catlamis gitmiş,tedavi iptal oldu.kendiniz deneyin belki normal yoldan tutar dedi Dr.
Ay maşallah . İyi canım gözün aydın. Ben fazla giremedim buralara. Neler yaptın neler ettin ara ara paylaşırsan sevinirim :) . Bende soğan kürüne başlıyorum şuan. Sen yapmışmıydın. Her yolu deniyoruz işte. Gerçi ben hiç soğan kürü hayıt falan hiç denemedim acaba onları deneyip mi başlasam aşılamadır falan.

Ay maşallah . İyi canım gözün aydın. Ben fazla giremedim buralara. Neler yaptın neler ettin ara ara paylaşırsan sevinirim :) . Bende soğan kürüne başlıyorum şuan. Sen yapmışmıydın. Her yolu deniyoruz işte. Gerçi ben hiç soğan kürü hayıt falan hiç denemedim acaba onları deneyip mi başlasam aşılamadır falan.
Soğan kuru ben 3-5 gün yapıp bırakmıştım rahim duvarini inceltiyor diye.son 3.5 aydır sadece vitamin takviyesi aldım hiç kur uygulamadim.asilama istiyorsan bence kür uygulama tatlim.

Yapmıyım mı şimdi soğan kürünü . Bak şimdi arada kaldım :)
3 ay sonra dusunsen aşılamayi, 3 ay kür vitamin uygula derdim belki ama 15 gün yapıp aşılamaya gececeksen bence yapma,hayit suyu iç bence.ben olsam öyle yapardım canim.bazen kanama yapabiliyor soğan kürü

X