Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben hazır suyunu alıp sabah akşam aç karna icmistim daha önce...dediğim gibi son 3-4 aydır hiç kür uygulamadim ama ben
Benim fsh 11 amh biara 1.4 tü geçen ay baktırdım 2.1 çıktı . Alt ultrasona da baktırdım yumurta sayım iyi 8tane falan dedi iyi dedi yani. Ama bi doktor boşuna zaman kaybetme diyo. Bi doktorda fsh öyle olmasına bakma sadece o önemli değil yumurtan var senin diyo. Bende çok kararsızım bi düşük oldu üstündende 1.y sene geçti. Aşılamadan başlıcam onunda çok yüksek değil tutma oranı. Boşuna gibi geliyo bana. Ne yapsam sence. Hiç kimse yok böyle konuşupta akıl alacak. Tabi her yolu denemek istiyorum . Siz anlarsınız beni anca.

Maşallah yumi sayın iyi tatlim,ben aşılamayi hep istedim ama bi fırsat olmamıştı. Ben aşılama yaptır derim,yumurtalarda tembellik varsa ignelerle couyor yumurtalar. Benim bu ay fsh 9 du, dusuk de sayılmaz.benim Dr 12 ye kadar normal sayıyor...bi denemelisiniz aşılamayi,bence gecikmeden yap derim canim

Tüp bebek düşünüyorsanız asilama vakit kaybı da olabilir ama tüp bebek yapanların çoğu da aşılama yaptırıyor bir kaç kez,alt tarafı 1-2 ay kaybedersin bence asilamaya şans ver

Tüp bebek düşünüyorsanız asilama vakit kaybı da olabilir ama tüp bebek yapanların çoğu da aşılama yaptırıyor bir kaç kez,alt tarafı 1-2 ay kaybedersin bence asilamaya şans ver
Benimde bituhaf geçiyo bu süreç taa başladıgımdan beri araştırmaya hep ya hafta sonuna geldi ya da şimdide onarımdaymış aşılama yapılan yer. Öyle hep erteleniyo bakalım bu adetin 3.günü gidicem . Aşılama için . İnşallah güzel sonuç alırım. Sen bu ay gonof mu ne bi ilaç varmış onumu kullanmıştınyumurta için

İnşallah tatlim, bana menogon mu ne verdi Dr yumurta için.gonalf da varmis da benimki menogondu

Ay :) maşallah maşallah annesine sıkı sıkı tutunsun minnak. Bana umut oldun sabah bi girdim yeni kalkmıştım çok şaşırdım ve çok sevindim . Darısı bize artık inşallah
Aminnnn canim inşallah, topigi açtığım günden beri hep umut olabilmekti,ne zorluklar atlattik, inşallah bu sefer olur da, umut oluruz birbirimize. Ben son 3'5 aydır koenzim qh, omega3, melatonin ve folik asit kullandım.faydali olduğuna inanıyorum canim

Ay :) maşallah maşallah annesine sıkı sıkı tutunsun minnak. Bana umut oldun sabah bi girdim yeni kalkmıştım çok şaşırdım ve çok sevindim . Darısı bize artık inşallah
İnşallah tez zamanda senin de güzel haberlerini alırız canim

Bende istiyorum aslında mesela benim demir çok düşük. Kanımda düşük hiç onlara bakmadılar. Bunlarında etkisi olabilir mi? Kafama görede almak istemiyorum
Dusuk yaptım demiştın, b12 ve dvitamini eksiklikleri de dusuge sebep olabiliyor,ama demir eksikliği etkili mi bilemiyorum ki canım.

B12 iyiydide demir çook düşüktü . Aslında ayrıyetten başka bi doktora gitsem ilaç alsam tabi bebek istediğimide söylerimde ona göre ilaç verir .
Canim sen 23 yaşındaydın di mi? Yaş avantajını çok yüksek mutlaka aşılama dene derim

Kızlar doktora gittik yine yumurtalar 14 en büyüğü asla büyümemiş cok moralim bozuk detaylı yazacağım bilgi vereyim dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…