Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynennnnn cnmm çok sevındımmm demekkı neymiş tam gaz hayıt ve testerecccıkkkkkk
hepsi hem de bernacım, arı sütü bal polen de aldım dün, keçiboynuzu,hayıt, testere,çörekotu bal, adaçayı hepsine tam gaz devam edeceğim...Hamdolsun Rabbime, çok şükür, ve yüksek moral çok önemli 5 yumi az değil herhalde di mi...

delimiissnn maasallahhh birinden biri mutlaka tutar hatta cogul gebelık bıle olabılır inş adacayına bıraz ben tepkiliyim nedense aldım ılıosun bır defa iççtiimm fazla yuklenmek ıstemedım bünyeme alıskın degıl sonuctaa kaş yapalım derken göz cıkarmayalım ayrıca arı sütüne dıkkatett gramı gramına kullanman lazmmm fazla kullanma sakın hayıt gbı

yok canım ölçüsü var zaten, özel kaşığı var içinde :) hatta adama sordum fazla yersem ne olur dedim aktara yorgunluk yapar fazlası iyi değil dedi

aynenn ıyı degıl orjınal oldugundan emınmısın pekı karısımlımı aldın yoksa sadece sütmü yahu bende orjınalını bulamadım ya
karışımlı aldım orjinal sadece sütte vardı aktar abla bu 40 günde tüketilecek geleli 20 gün falan oldu, istersen gelir gelmez yenisinden vereyim bunu geri göndereceğim dedi, boşver dedi, karışımlı olunca arı sütü balın içinde uzun süre dayanıyormuş, bu aksu vital ödüllü firma bunu kullananlar çok memnun dedi ve onu verdi...içinde %5 oranında falan arı sütü var ama senin için iyi olan bu, abime de yedir dedi hatta

aa aksu vıtalı bende aldım dedım ya gerı verdımmm orjınal degıldır dıyee oda karısımlıydı iyimiymiş ki o kaça aldın sen 19 tl yazıodu uzerınde

dogru sölemıs adam 40 gun ıcınde tüketilmesi gerekıo şöyle bi aktar bulamadm yaa

aa aksu vıtalı bende aldım dedım ya gerı verdımmm orjınal degıldır dıyee oda karısımlıydı iyimiymiş ki o kaça aldın sen 19 tl yazıodu uzerınde
aynen 19 tl ye aldım... vallahi şifa getireceğine inanarak yenilen içilen her şeyin şifa getireceğini düşünüyorum ben...

dogru sölemıs adam 40 gun ıcınde tüketilmesi gerekıo şöyle bi aktar bulamadm yaa
hatta başka markalar vardı fiyatı çok daha yüksek olan, bana sen bunu al dedi... ben güveniyorum bu adama,kimya mühendisi zaten kendisi

lh değeri ne acaba geçen ay ölçmemişlerdi, bu ay ölçülmüş o da mı etkili bu gebelikte?

mavı bır kutumuydu arı sütü bal polen yazıo mu ustunde iyiyse tabı bende alıyım tekrardan güvenemedm almadm bır baktmm s.k.t 2018 yuhh dedım
evet lacivert gibi, arı sütü bala karışınca kullanma süresi uzuyormuş tıpkı mesela çörekotu öğütülünce ya hemen yiyin ya da bala karıştırın derler ya onun gibi

evet lacivert gibi, arı sütü bala karışınca kullanma süresi uzuyormuş tıpkı mesela çörekotu öğütülünce ya hemen yiyin ya da bala karıştırın derler ya onun gibi
alıyım mademm senın aktar söledı bnmkıde deıydı de pekk ıhtımal veremedım malum o kadar arastrdmm bu arı sütü bu kadar pahalı olunca neden acaba bu kadar ucuz dedm ıcınde az bısey var dedı ama ikna olamadımm alayım baree şafak 2 cuma doktora gtcemm ordanda aktara gıdym şu çöğrek otunun öğütülmüşünüde alıyım hayıtımda az kaldı testerecımde bittii

Canim maşallah diyim oncelikle insallh bebis dolar burası .aksuvitale gözüm kapalı guvenirim ankara firması bu ve islerinde cok titizler orjinal her ürünleri devam et canım .

Canim maşallah diyim oncelikle insallh bebis dolar burası .aksuvitale gözüm kapalı guvenirim ankara firması bu ve islerinde cok titizler orjinal her ürünleri devam et canım .
saol tatlım inşallah kavuşuruz önce sağlığımıza, sonra bebişlerimize... benim aktar da pek övdü firmayı, ben de aldım bakalım, şifa olsun inşallah

waayy be demekk oyle aksu vıtalee bende guvenıyım artık alayım ne var ne yok ordakı adam bana civan perçmli bal karısım vermıstıı kavanozda onuda almadm oda ıyı demıstı

Canim nettende siparis verebilirsin aksuvital diyince cikiyor doğru adrestesiniz bu markaya guvenim tam ve yağlarida cok iyi sifahome yazıyor üstünde...

aaa bu arada doktor çok ufak bi miyom var, can sıkacak konumda değil dedi ama ben ne olur ne olmaz bugün soğan kürüne de başlayacağım... bi dahaki gidişe kaybolmuş olsun inşallah

Canim nettende siparis verebilirsin aksuvital diyince cikiyor doğru adrestesiniz bu markaya guvenim tam ve yağlarida cok iyi sifahome yazıyor üstünde...
bulundum yerde aksu vıtalın tum urunlerı var hatta bn yulafını aldım dıgerlerıne guvenemedım aladgm zaman hatta buraya yazmıstım kımse bılmıodu arkanın guvenırlıgını nettende baktmm emın olamadm gerı verdımm sımdı ikna oldum iyi olduguna hastane cıkısı alıcam mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…