Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

maşallah fsh güzel düşmüş, biraz da yumurta kalitesini yükseltmeye yönelik bir şeyler yap istersen tatlım

Canim kac yillik evlisin çocuğun varmi yasin kac bunlar uyarsa devlet tamamen karşılıyor 2asilama ve 2tup bebek arastirma hastaneleri ilgileniyor uzme kendini gün dogmadan neler doğar
devlet hepsini değil %30 mu ne karşılıyor diye okudum ben bi yerde yanılmıyorsam. 40 yaşından küçük olmak 3 yıl evli olmak bir de bilmem kaç gün sigorta priminin kesintisiz yatıyor olması mı ne gerek yazmış biri...

Canim kac yillik evlisin çocuğun varmi yasin kac bunlar uyarsa devlet tamamen karşılıyor 2asilama ve 2tup bebek arastirma hastaneleri ilgileniyor uzme kendini gün dogmadan neler doğar
yaş 39 olucam 1 tane çocuğum var çok şükür 13 yaşında şuan 2.yi istiyoruz fakat değerler iyi çıkmadı.rezervlerim azalmış 3 tane folikül gördüğünü ve bundan sonrada azalacağını bir an önce tüp bebek denemem gerektiğini söyledi.tabiki Allah tan ümidimi kesmiyorum hiç bir zaman fsh değerimi ben kullandığım testeredişli aslanpençesi sayesinde düşürdüm 7.6 ya.elimden gelenide yapmaya devam edicem ama galiba teselliye ihtiyacım var

maşallah fsh güzel düşmüş, biraz da yumurta kalitesini yükseltmeye yönelik bir şeyler yap istersen tatlım
yapıyorum 3. gün bugün incir suyuna başladım yumurta gelişsin ve kalitesi yükselsin diye...ama doktorun söyledikleri kafamı karıştırıyor imkanım olsa bende beklemem hemen giderim tüp bebek merkezine ama bunlar söylenmiyor işte

canım ben de bu sabah gittiğimde 5 follikul gördü ben de dedimki doktora ilaç falan verecekseniz hemen başlayalım maden bu ay yumurta var belki önümüzdeki ay olmaz yumurta, o da bana yok öyle bir şey dedi. bu ay zaten başlarız ama daha uzun bir süre yumurtan olacak bunu düşünme dedi...bir anda biten bir şey değil demekki bu yumurta işi

benim doktorda yaş ilerledikçe bu sayı azalacak geçen her ay bile çok önemli dedi...!

d
benim doktorda yaş ilerledikçe bu sayı azalacak geçen her ay bile çok önemli dedi...!

dr un tüp bebek uzmanımıydı benimde fshh 9.8 çıktı amh 2.9 iki dr a gittim ilki tüp bebek uzmanı vakit kaybetmeden tüp bebek yaptırman lazım diye ısrar ettı hatta ilk gidişimde hadi yapalım diye muhasebeye gönderdi ki daha eşime test yapılmamıştı amh testi yanlış dedi bana güven vermedi başka dr a gittim dur bakalım ya yumurta takibi yapmadan bikaç ay denemeden bu değerlerle tüp bebeğe yollanırmı dedi klomen başlattı 2 yumurtam çatladı çok şükür şimdi sonucu bekliyorum yani kısaca dr lar iyiki var ama Allah vicdanlı merhametlileriyle karşılaştırsın bizi

amin canım bu çok doğru benim doktorda tüp bebek uzmanı değil, acelem var hemen istiyorum dersen çok iyi merkezler var yönlendirebileceğim ama bence başta biraz deneyelim dedi bana da....

Amin tabiki.tüp bebek uzmanı değil ...ama yaşıma istinaden böyle konuştuğunu düşünüyorum

Monte benden bir karar vermemi istedi...bu ay düşün eğer deneyelim dersen ben yinede ilaç tedavisi uygularım ama şansın hiç yok demiyorum bu işler birazda şans kısmet işi dedi.ne yapayım yaşta ilerledi göstermiyorum amagörüntü değil içerik önemli tabiki...sen nedersin ne yapayım

amin canım bu çok doğru benim doktorda tüp bebek uzmanı değil, acelem var hemen istiyorum dersen çok iyi merkezler var yönlendirebileceğim ama bence başta biraz deneyelim dedi bana da....

Evet banada 3 -4 ay deneriz klomenle olmazsa düşünürüz dedi yaşam şeklimizi beslenmemizi değiştirerek doğal yoldan gebe olabiliriz inşallah bu arada bende temmuzda kimyasal gebelik geçirdim

tatlım birebir aynı durumdayız inan bana... tüp bebek çok masraflı ve yorucu yıpratıcı bir süreç. ben hiç bebişim olmamasına rağmen o sürece girmek istemiyorum... ama ben ve eşim illa çocuk olsun diye de diretmiyoruz, o sebeple de olabilir... 15.000 gibi bir masraftan bahsediyorlar, senin yerinde olsaydım şayet ben, zaten bir çocuğum var bu parayı onun eğitimi için değerlendireyim zamana bırakayım 2. bebiş olursa da kendiliğinden olsun derdim...ama burada senin ve eşinin isteği, maddi durumunuz, bunlar çok öenmli... ben kendim için tüp bebek düşünmüyorum olacaksa normal yoldan olur diyorum...ama iyi araştır canım, eşinin ve senin beklentilerin de çok öenmli....

Evet banada 3 -4 ay deneriz klomenle olmazsa düşünürüz dedi yaşam şeklimizi beslenmemizi değiştirerek doğal yoldan gebe olabiliriz inşallah bu arada bende temmuzda kimyasal gebelik geçirdim
senin neden olmuyor canım? tam olarak bir neden söylüyor mu doktorlar?

rezerv azaldıysa, kalanların kalitesi yükseltilecek demek ki olmaması için hiç bir sebep yok, zaten kaliteli 1 yumi yeter bize

aynen öyle canım aktara çevirdiğim mutfağımdan şifa bulacağım inşallah bu arada bal arı sütü polen propolis ve gıngsen belirli oranda karıştırıp verdi aktar eşimde bende sabah akşam 1 kaşık yiyelim diye yumurta kalitesini artırıyormuş

evet canım ben de dün aldım karışımdan ve az önce adaçayımı içtim..adaçayı da yumurtlama gününe kadar içilmesi iyi diyorlar

kimyasal gebelik olduğu için genetik testi yaptırdım follik asit 1 kullanıyordum folıdoce ye çevirdi dr um ve bebek aspirini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…