Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim ben bekarken bile iciyordum adetlerim sancılı oluyordu icine civanpercemide koyuyordum asagi yukari son 5-6yildir bu bitkiler hayatimda ve iyikide kullanmisim belkide bunlar sayesinde herseyim normal ...allah hepimize safi ismiyle sifa versin
aminn cnm inşaallah bnm bu sene cok sancılı gecmeye basladı bekarkenn ilk nregl dönemlerinde yerden yere atıodum kendımı o drece sonra duzeldi hissetmemeye basladm bu sene cok sancım oldu bakalım ıyı gelcekmı hayıt gecen ay yıne sancım vardı anca etkısını gösterır heralde ben her gun ıcıorm ıkı bardak

aminn cnm inşaallah bnm bu sene cok sancılı gecmeye basladı bekarkenn ilk nregl dönemlerinde yerden yere atıodum kendımı o drece sonra duzeldi hissetmemeye basladm bu sene cok sancım oldu bakalım ıyı gelcekmı hayıt gecen ay yıne sancım vardı anca etkısını gösterır heralde ben her gun ıcıorm ıkı bardak
Ne güzel iki bardak devam et.bitkilerle benim aram iyidir istedigini sorabilirsin

Ne güzel iki bardak devam et.bitkilerle benim aram iyidir istedigini sorabilirsin
testere dişli aslan penceside içiorum ara sıra tek sıkıntım yumurta büyütme kürleri cok iyileri var fakat prolaktın sınırda bnm ondan incir vs kür uygulayamıorm bal tarcın yapıorm anca

KIZLAR SIKI DURUN, HABERLER SÜPPER!

ÖNCELİKLE MUHTEŞEM Bİ DOKTOR BULDUM KENDİME, ÇOK ŞÜKÜR, ÇOK MUTLUYUM

SONUCA GELİNCE,

test sonuçlarım çıktı ve doktor her ne yaptıysan bu ay da mutlaka devam et dedi.

E2 21 Dİ (Kİ ÇOK DÜŞÜK Bİ DEĞERDİ ) 37 OLMUS
FSH 23,4 DÜ SANIRIM 10,21 OLMUS

DİĞER TÜM DEĞERLER DE HARİKA...doktor geçen ay ki değerlere de baktı bu değerlere bakıp menopoz denmez asla, iyi ki hormon ilacını kullanmamışsın dedi ve beni tebrik etti her ne yaptıysan aynen devam et dedi...

VE DAHA GÜZELİ, ALTTAN ULTRASON İLE BAKTI 5 ADET FOLLİKULÜM VAR, BU DA GAYET İYİ DEDİ....

TÜP BEBEK İSTERSEN HEMEN YÖNLENDİREBİLİRİM AMA BİR SÜRE İLAÇ İLE TEDAVİ EDEBİLİRİZ DEDİ, BEN DE TÜP BEBEK DÜŞÜNMÜYORUZ BİR SÜRE BÖYLE DEVAM EDELİM DEDİM...

menopoz teşhisi konulabilmesi için bir kadının en az 6 ay adet görmemesi gerekir, bu ilaçlar ciddi ilaçlar öyle 1 ay kullan bırak olmaz dedi....

bunun dışında rahim filmi istedi, tüplerde tıkanıklık varsa açılır, hemen bu ay bebiş denemelerine devam edersiniz dedi, eşimin testlerinin yenilenmesini istedi. Reglim bitince rahim filmi çekilecek ve çalışmalara başlayacağız....

KIZLAR DEMEKKİ KÜRLER İŞE YARIYORRRRRRR, ÇOOOK MUTLUYUM (AMAN MAŞALLAH DEYİN NE OLUR )

KIZLAR SIKI DURUN, HABERLER SÜPPER!

ÖNCELİKLE MUHTEŞEM Bİ DOKTOR BULDUM KENDİME, ÇOK ŞÜKÜR, ÇOK MUTLUYUM

SONUCA GELİNCE,

test sonuçlarım çıktı ve doktor her ne yaptıysan bu ay da mutlaka devam et dedi.

E2 21 Dİ (Kİ ÇOK DÜŞÜK Bİ DEĞERDİ ) 37 OLMUS
FSH 23,4 DÜ SANIRIM 10,21 OLMUS

DİĞER TÜM DEĞERLER DE HARİKA...doktor geçen ay ki değerlere de baktı bu değerlere bakıp menopoz denmez asla, iyi ki hormon ilacını kullanmamışsın dedi ve beni tebrik etti her ne yaptıysan aynen devam et dedi...

VE DAHA GÜZELİ, ALTTAN ULTRASON İLE BAKTI 5 ADET FOLLİKULÜM VAR, BU DA GAYET İYİ DEDİ....

TÜP BEBEK İSTERSEN HEMEN YÖNLENDİREBİLİRİM AMA BİR SÜRE İLAÇ İLE TEDAVİ EDEBİLİRİZ DEDİ, BEN DE TÜP BEBEK DÜŞÜNMÜYORUZ BİR SÜRE BÖYLE DEVAM EDELİM DEDİM...

menopoz teşhisi konulabilmesi için bir kadının en az 6 ay adet görmemesi gerekir, bu ilaçlar ciddi ilaçlar öyle 1 ay kullan bırak olmaz dedi....

bunun dışında rahim filmi istedi, tüplerde tıkanıklık varsa açılır, hemen bu ay bebiş denemelerine devam edersiniz dedi, eşimin testlerinin yenilenmesini istedi. Reglim bitince rahim filmi çekilecek ve çalışmalara başlayacağız....

KIZLAR DEMEKKİ KÜRLER İŞE YARIYORRRRRRR, ÇOOOK MUTLUYUM (AMAN MAŞALLAH DEYİN NE OLUR )
harrikkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cok sevındımm bravvooooooooo

çok saol canım darısı hepimizin başına üstümden yük kalktı resmen :)
bnm adımın berna oldugu kadar emındım zaten degerlerının düşecegine o kaadar düzenli kürlerin işlememesi imkansızdı ayrıca kımyasal gebelık olusumuna zemın hazırlandgı halde düşmüş olması gerekırdı cok sevındım ıyıkı yaptrmıssın o testleri simdi bu gazlaa sıkı sıkı calısmalara devam edersınız sanıyorum tüplerinde acıktır bence inş ondada sorun yokturr

beliki benim kimyasal gebelikten sonra tüplerde sorun olabileceğini düşünmüştür
hımm olabılırmıyms ki öyle bişey ondanmı ıstedı acaba dış gebelıkte genelde tüplerden birinin tıkanık olduugu anlasılıodu en çok kimyasalı duymadım hiç ama varya ben o kadar ilaç içiorm doktr benden hsg ıstemedı ılaclardan snra hsg ısterde tıkanıklık cıkarsa allah korusun ayaga kaldrrm o hastaneyı

hımm olabılırmıyms ki öyle bişey ondanmı ıstedı acaba dış gebelıkte genelde tüplerden birinin tıkanık olduugu anlasılıodu en çok kimyasalı duymadım hiç ama varya ben o kadar ilaç içiorm doktr benden hsg ıstemedı ılaclardan snra hsg ısterde tıkanıklık cıkarsa allah korusun ayaga kaldrrm o hastaneyı
bana her şeyi önceden deneyelim varsa bi sıkıntı yolumuza çıkmasın dedi..o sebeple baştan önlem almış oluruz tıkanıklık da varsa da dedi... zaten rahim filmi tıkanıklık varsa açmak için yapılıyor...

X