Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim ben bu konuda egitimliyim ve bu sektörde çalışmistim guvendigim markalardan biri rahatlikla ölçeklerine dikkat ettikce rahatca kullanabilirsin.

Canim doktotunun bildigi birsey vardir isterdi yoksa ama demekki sende oyle birsey istemek icin gerek duymadi henüz icini rahat tut.

Canim doktotunun bildigi birsey vardir isterdi yoksa ama demekki sende oyle birsey istemek icin gerek duymadi henüz icini rahat tut.
hımm dıyosunn anlamadmm cnm cuma gunu gıdıcem bakalım ne dıcek 2 gunluk progestan kaldı bıtımı gıtcem doktora cuma gunu zaten o gunde bat ıma denk gelıo

Doktordan yeni geldim amh sonucumda çıkmış 0.15 fsh ta 17 den 7.6 ya düşmüş. daha menepoza var hemen olmazsın ama yumurta kaliten ve sayısı gitgide azalacak yükselmeyecek bir an önce tüp bebek öneririm dedi. ama istersende tedavi uygularız yaşın 40 lara yaklaşmış bundan sonra her geçen gün gerileyecek yinede siz bilirsiniz dedi.şu an hiç bişey yapmicam başlayalım dersen önümüzdeki ay adetin 3. günü gel dedi....maddi olarak tüp bebeğe girmem imkansız şuan ne yapacağımı bilemedim...sizce

daha dogall yolllardan dene ılk önce ıstersenn mesela montenın yaptgı kaplıca yakı yöntemı kürler vs

canım aynı durumdayız bana da istersen tüp bebeğe başlanabilir ama ben biraz doğal yöntemlerle denemeye devam edelim derim dedi, ben de tüp bebek düşünmüyoruz, olursa doğal yollardan olsun olmazsa kısmet dedim.. rahim filminden sonra yumurta takibi yapar, yumurta gelişimine göre iğne ilaç vs gerekirse devam ederiz dei...

Canim kac yillik evlisin çocuğun varmi yasin kac bunlar uyarsa devlet tamamen karşılıyor 2asilama ve 2tup bebek arastirma hastaneleri ilgileniyor uzme kendini gün dogmadan neler doğar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…