Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Markanin adi mi qh canim?
Kitapta da mutlaka bir multivitamin alin diyor.
Q10,omega 3 vs.hepsini icinde barindiran bir vitamin var mi,iyi bir marka,bildigin?
Yok cnm onlar ayrı ayrı.. qh New life, omega 3 de farklı farklı var ben eczaneden almıştım uygun fiyatlı olani

Yok cnm onlar ayrı ayrı.. qh New life, omega 3 de farklı farklı var ben eczaneden almıştım uygun fiyatlı olani

Ben de gecen gun eczaneye sordum,sanirim solg... markaydi,icinde hepsi var demisti ama tam da incelemedim acikcasi,acelem vardi,oyle bi sordum ciktim. Alacagim ben de.
Bir de d vitamini icin kontrol zamanim gecti,ona gidecegim,gitmisken bir daha b12 ye baktirayim,bir de e vitaminine baktircagim.

Öyle alma cnm bence.mesela supradynde de q10 var diyor ama 3 mg misal, bizim durumumuz da günde en az 100-200 arası almak gerek yoksa hiç faydası yok. O sebeple değerler önemli canim

Mesela omega 3 dede epa ve dha değerleri yüksek olmalı. Bazen 1 tabletteki değer bi başka markada 4 tablete eş değer oluyor

Öyle alma cnm bence.mesela supradynde de q10 var diyor ama 3 mg misal, bizim durumumuz da günde en az 100-200 arası almak gerek yoksa hiç faydası yok. O sebeple değerler önemli canim

Ben bilmedigim ve kullanmadigim icin sizin soyledikleriniz onemli .
Eczaneye gidip bir on arastirma yapayim,sonra da size sorarim;oyle alirim.

Ben bilmedigim ve kullanmadigim icin sizin soyledikleriniz onemli .
Eczaneye gidip bir on arastirma yapayim,sonra da size sorarim;oyle alirim.
Tamam cnm sor sen ben de Kaan beyden aldığım bilgileri aktarıyorum.kendi tükettikleri bunlar. Bu arada internetten al, vitaminler diye bi site var.her ilaçtan eczane ile arası 25-30 tl oynuyor.ben öyle yapiyorum

Tamam cnm sor sen ben de Kaan beyden aldığım bilgileri aktarıyorum.kendi tükettikleri bunlar. Bu arada internetten al, vitaminler diye bi site var.her ilaçtan eczane ile arası 25-30 tl oynuyor.ben öyle yapiyorum
Canım bies..ron alıyor musunuz? alıyorsan kaç tane günde?

Canım evet Kaan bey ve ayrıca 3 doktorda önerdi bana ayrı ayrı hormon ilacı evet.. 3 ay kullanımda etki ediyormuş bakalım artık inşallah.
Eder inşallah canım, ne içeceğimiz sasirdik.bana duphaston verdi progesteron hormonu. Sanırım yumi ve çatlama oluyor ama tutunamiyir dusuncesi ile

Eder inşallah canım, ne içeceğimiz sasirdik.bana duphaston verdi progesteron hormonu. Sanırım yumi ve çatlama oluyor ama tutunamiyir dusuncesi ile
Ben senden hiç endişe etmiyorum nedense çünkü dedin ya ben 6 ayda 3 gebelik yaşadım diye.. Bak biraz beslenmene, fsh'ı düşürmek için ek kürler ve yumurta kalitesi arttıcı gıdalara takviyelere yüklenirsen ovulasyonunuda takip edersen bence yine yaşayacaksın o hamileliği inşallah.

İnşallah canım, dusuk yaşamak çok zor. Bakalim ne gösterecek zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…