Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bence de bu ay bi dinlendir bunyeyi, kurlere inanıyorum ben

2 ay zaten ara verip baslamistim canim 4e ama demekki sadece dinlenmek ise yaramadi. Dedigin gibi annem de kurlere ve ozellikle saracogluna cok inaniyor ve butun videolarini izledi. Illa bir ara dedi. Ben de aradim. Yarin veya cuma fsh,e2,lh,prolaktin,amh tahlili verecegim. Sonuclarini bildirecegim,ona gore kur gonderecekler. Bir de bunu deneyelim,kurlerle hamile kalan cok varmis ya,kalitesi artar belki yumislerin.

İyi yapmissin canim , inşallah faydalı olur, bize de bilgi verirsin..ben de bi ara istiyorum kurlere başlamak, bu ay olmazsa, önümüzdeki aylara dusunuyorum

Kitaptan alinti:

B6,b12,c vitamini,e vitamini,magnezyum,demir,selenyum,cinko,koenzim q10 cok onemliymis. Q10 haric hepsini besinlerden alabiliyormusuz ama q10 icin referans besin ogesi alimi yokmus.

Kabuklu yemisler,cekirdek,mercimek,kabak cekirdegi,et,balik,yumurta cok onemli.

Karbonhidrat alimi da onemli fakat hizli sindirilen veya basit karbonhidratlardan uzak durmaliyiz(seker,rafine edilmis un ve islenmis gidalar).
Onun yerine yavas sindirilmis veya karmasik karbonhidratlardan tuketmeliyiz(meyve,sebze,baklagiller ve tam tahillar).

Ben de aramistim fsh için saracoglunu. Hayıt ve aslanpençesi iç demislerdi

Q10 içinde, qh alın kızlar, çok daha etkili formu, 4 misli daha etkili. Tek markada var, bana da Kaan bey önermişti.

İyi yapmissin canim , inşallah faydalı olur, bize de bilgi verirsin..ben de bi ara istiyorum kurlere başlamak, bu ay olmazsa, önümüzdeki aylara dusunuyorum

Bir de saracoglu hocamin dediklerini uygulayayim,insallah faydali olur canim. Bilgi veririm size de.
Otlari karadenizden gidip kendi topluyormus. Evelallah evelallah diyor hep videolarinda,umarim ise yarar kurler:)

Tam karatay usulü beslenme

Bir de saracoglu hocamin dediklerini uygulayayim,insallah faydali olur canim. Bilgi veririm size de.
Otlari karadenizden gidip kendi topluyormus. Evelallah evelallah diyor hep videolarinda,umarim ise yarar kurler:)
Aynen evellah demesinden fenalık geliyor , ben de bi ara çok İzledim, şifa olsun inşallah

Tam karatay usulü beslenme

Karatayi dinledim sekeri kestim,kitabi okudum ve akupunkturisti dinledim unu,beyaz ekmegi,sutu,peyniri kestim ama sute ve peynire bir muddet sonra donecegim. Hepsini dinleyip okuyup kendime gore bir beslenme,hayat tarzi oturtmaya calisiyorum. Zaten zararli gidalari tuketmiyordum ama suan daha duzenli gitmeye calisiyorum.Ekmeden bicilmiyor hicbir sey.

Canim ben arayıp fsh 23 demiştim, onlarda hayıt ve aslanpençesi kullan dediler. 1 sy aralıksız kullandım, 10.21 e dustu ve o ay hamile kaldım.ilk hamileligimdi.ilk kimyasalim.

Belki de onlarin faydasi oldu. Belki onlari icince iyi gelecgine inandin ve moral olarak iyiydin,vucudun da bu durumu sevdi ve hamile kaldin. Vesile olacak ne varsa kapim acik. Tabiki rabbim ol derse olacak.

Ben karatayda beri sanırım ,3 yıldır falan her gün 2 yumurta yemezsem deliriyorum resmen.neden bilmiyorum yumurta koligim ben. Köyden alıyorum ve o gün yemediysem bi sebeple gece bile olsa 2 tane haşlayıp yiyorum. Yumurtanın sağlık olduğuna inanıyorum sanirim

Belki de onlarin faydasi oldu. Belki onlari icince iyi gelecgine inandin ve moral olarak iyiydin,vucudun da bu durumu sevdi ve hamile kaldin. Vesile olacak ne varsa kapim acik. Tabiki rabbim ol derse olacak.
Bence faydası olmuştu, neden bilmem, sonra sıkılıpp bıraktım sanırım.3 sy kullandım ben. 2 . Gebeligimde kurlerle olmustu,d düşünüyorum da şimdi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…