Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cok guzel,cok samimi bir yazi olmus.
Evet gecmen gereken bir cok engel var ama ben senden o enerjiyi aldim.
Moralinin bozuldugu zamanlar olacaktir,bu yol oyle bir yol cunku ama yeniden motive olup yola devam edebiliyorsan sorun yok ve evet basarmaya yakinsin demektir.
Birakmadigimiz surece bu mucadeleyi,basaracagimiza inaniyorum ben.
Arada yazdigin oluyordu buraya,okuyordum,hosgeldin aramiza:)

Allah cocuguna da saglikli omur versin. Bir defa hamile kalmissin,yine basarabilirsin.

Merhaba aramıza hoşgeldin. Moralini bozma bence değerlerin çok zor gibi görünmüyor. Bir de embriyoloğumun bana söylediğini söyleyeyim sana; fsh'ın 35, amh 1'in altında ama yaş avantajın var, bu çok önemli demişti, tedaviye daha çabuk yanıt verebiliyorsun vücut genç olunca demişti, 31 yaşındayım ben de.
2- 2,5 yıl kadar uğraştık, ama 2. tedavimde şükür ki oldu. Olumsuz düşünme sakın, merak ettiğin konuları bize sorabilirsin, bu topikte arkadaşların çoğu birçok konuda bilgili :)
Semra kahraman'ı çok duydum, hatta onda tedavi olanlar da var aramızda. İnşallah tez zamanda kavuşursun bebişine

Beautyguru canim nasil gidiyor hamilelik?

Canım çok saol iyi gidiyor Allaha şükür, bulantım yok, sadece iştahsızlık var biraz. Bir de onu (allah korusun) kaybetme korkusu var, kabuslarla uyanıyorum bazen, sanırım ilk aylarda normalmiş bu düşünceler. Pazartesi 10.hafta kontrolüm var o günü bekliyoruz heyecanla.

O korkular olur ilk baslarda,normal ama fazlasi bebisini de uzer. Doktordan saglikli oldugu haberini aldikca rahatlarsin.

Canim hoşgeldin aramıza, keşke gelmeseydin ama eminim güzel haberlerini en kısa zamanda alırız. Yasin genç, amh güzel, her şey yoluna girer emin ol. Takıl tatlim pesimize, hepimize gelecek inşallah o bebikklerrr...

Bu ay ara verecek misin tedaviye..yoksa devam mi

Canim soyle ki :
Esim bu ay ya tedaviye baslayalim ya da en azindan takip yaptiralim diyor.
Annem de ibrahim saracoglunun kurlerinden kullan,vucudunu hazirla ve besle,ondan sonra basla tedaviye diyor.

Ben kararsizim ama bu ay tedavi istemiyorum sanirim ama takip olabilir.

Bence de bu ay bi dinlendir bunyeyi, kurlere inanıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…