Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sen kendini nasıl iyi hissedersen öyle yap canım.. folik ben de geçen temmuzdan beri kullanıyorum o ilaç olarak sayılmaz zaten.. yaptıkların hormon düzeylerini değiştirecek şeyler değil sadece yumurta kalitene etki etmiştir zaten amacımız bu.. ben de senin gibiyim değerlerim biraz düzeldiğinden beri bitkisel takviyeleri hemen bıraktım çünkü ben de çekiniyorum biraz öyle şeylerden.. En doğrusu beslenme yöntemleri ben 2 ayı aşkın süredir diyet yapıyorum bunun son 35/40 günü karatay diyeti diyet oldukça sağlıklı besleniyorum değerlerimin düzelmesinin de bununla çok alakalı olduğuna inanıyorum.. Bi de 1 aydır da arısütü bal polen tüketiyorum çok düzenli olmasa da :)

Arkadaslar labo........k ovulasyon testi kullanan var mi?cift cizgi gorundukten ne kadar sonra yumurtaa catliyor?

İlk defa evet, ürtikermiş sanırım. Cilt doktoruna gidicem de en erken yarın gidebilirim, avuçiçlerim kızardı kaşınıyo yanıyo geceden beri. Çok sıkıldım doktor işlerinden.

Benim de cuma gunu kontrolum var kadin dogumcuda,yumurtalara bakacak catlamis mi diye ama inanki gidesim yok,canim hic istemiyor.
Gecici biseydir canim insallah.

herzamanki gibi emrivaki yaptı, aynı gün veya bir gün önceden haberimiz olur hep..geçen hafta gelmişti hala gitmedi, soramıyoruz da..

Onceden haberin olsaydi en azindan ilaclari vitaminleri kaldirirdin. Veya bu hafta musait degiliz derdin ama gelmis artik. Stres olma rahat olmaya calis.
Valla ben annem ve kardesimden baska kimseye soylemedigin icin bana sorarsan soyleme derim ama tabiki herkesin sartlari durumu farkli.
Soyleseydim kayinvalideme asla didiklemezdi biliyorum ama her tedavi doneminde bir beklentisi olacak. Olmayinca da olmadi diye soylemenin beni daha cok rahatsiz edecegini dusundugum icin soylemedim. Iyiki de soylemedim kimseye,pisman degilim.

En dogrusunu sen bilirsin canim. Esin ne diyor soyleme konusunda?

Bizde de öyle bir sıcaklık yok. Bunu yaşamayan insan anlamıyor, hemen acıma duygusu devreye giriyor ve onların yanında küçük düşmek, güçsüz görünmek istemem.

4 senelik evliyim. 4 senedir hep ben aradim. Hamileliginde,dogumunda,cenazelerinde...
Kendisi sagolsun bir kere aramadi. Dedemi kaybettim,yine aramadi. Hatta esimi arayip ona bassagligi diledi. Beni yine aramadi. O yuzden soyleyip de agzina laf veremeyecegim.

Bazi insanlar acimasiz oluyor dedigin gibi. Pat diye sorabiliyorlar. Daha olmadi mi,sorun kimde?
Valla kafam boyle daha rahat.
Sizle ve annemle konusmak yetiyor.

Merhaba canimmm..ben iyiyim sen nasilsin..ay ne guzel kafan dagilir iftar icin hazirlanirken..insan zaman nasil geciyor anlamaz:)

Iyiyim ben de canim.
Kesinlikle kafam dagiliyor,aklima gelmiyor hic. Hatta cuma gunu bile zor gidecegim doktora
Ocak basinda bu sicakta susuzluk olmasa zaman cok guzel ve cabuk geciyor valla:)

Hatta bu adeti de mi atlasam acaba diyorum tedavi icin ama o kadar da rehavete kapilma diyorum kendime

ben annemlere bile söylemedim.burda sizlerin yazdıkları sohbetleriniz daha iyi geliyo bana....

Kızlar hepinize günaydın, dün Dr Mustafa Acet beyin oradan aradılar (ben nisandan bu yana gün bekliyordum kendisinden) "yarın gelebilir misiniz" diye ben de sabah erkenden hastaneye geldim. Trafik sebebiyle erken geldim saat 10:00 da randevum. İnşallah iyi geçer görüşme. 5 yumurtam ne oldu çatlayan oldu mu olmadı mı hala gizemini koruyor adet olmadım en azından onu göreceğim. Yarın da Aret beyle görüşmem var. İş yerinden kesin çıkışımı verecekler benim bu gidişle ( izin almak bile başlı başına stres. Bugün izin dahi almadım (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…