Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gelecegini haber vermis miydi onceden?

Ben kimseye soylemedim. Hele eltilerime asla ve asla. Ama iliskilere bagli tabiki. Benden eski olan eltim bir gunden bir gune arayip sormadigi icin asla soylemem.

Kızlar şimdi de kurdeşen döktü kollarım. 3-4 gündür gece çıkıp gündüz kaybolan döküntülerim var. Sivrisinek ısırığının büyüğü gibi şişkin kızarıklıklar. Dirsek kol boyun sırt her yerimde çıkıyolar. Doktora gittim pazar diye dahiliye vardı sadece, kan tahlili yaptılar normal her şey napıcam bilmiyorum Cilt doktoruna gitmem gerek yine.

Gecmis olsun canim

Ilk defa mi oldu canim ?
Sicaklardan olabilir mi?
Cildiye de bir gorsun bakalim.
Stres de etkili olabilir.

Ilk defa mi oldu canim ?
Sicaklardan olabilir mi?
Cildiye de bir gorsun bakalim.
Stres de etkili olabilir.
İlk defa evet, ürtikermiş sanırım. Cilt doktoruna gidicem de en erken yarın gidebilirim, avuçiçlerim kızardı kaşınıyo yanıyo geceden beri. Çok sıkıldım doktor işlerinden.

Can'ım gecmiş olsun gece çıkıp gündüz kayboluyorsa alerjik olabilir mi acaba? Değiştirdiğin deterjan, yediğin bişey veya ilaçlardan reaksiyon göstermiş olabilir vücudun. Stresten de olabilir tabi bir de üstüne sıcaklar eklendi mi olması cok muhtemel tabi. Ben Sedef hastası olduğum için cilt konusunda biraz bilgiliyim ve 3 sene önce büyük bir travma yasadım ve 2 ay sonra Sedef olmuştum. Vücudumuz bir şeye karşı tepki veriyor ve bu tepkisini dışa vuruyor. Aslında dışa vurması iyi bir şey çünkü görüyoruz ama içe vurduğunda hastalıklar çıkıyor işte. Sen sakın kötü ye yorma muhtemelen Sıcaklardan alerji olmuşsundur inşallah geçer. İyi bir cildiye doktoruna git bence karaciğer enzimlerine baktır. Benim Sedef olduğumu bile 5 doktor anlamadı başka tanı koydu en son agop beye gittik sağolsun görerek teşhis koymuştu. Tekrar gecmiş olsun canım.

Kötü olmuş ama bu dönemi bence stres yaparak geçirme ve buna yoğunlaşma kim ne düşünürse düşünsün bence sen transferine odaklan ve dua güzel geçsin diye. Artık gelmiş çünkü yapacağın bişey yok onu. Ne düşüneceğini bence düşünme sen kendini düşün Can'ım..

Tahliller normal çıktı ürtiker olabilir dedi doktor. Hacamat yaptırdım stresli de bi haftaydı zaten. İnşallah geçer. Agop Beyi hatırlattığın için sağol olmazsa ondan randevu alayım.

Cerrahpasa yogun bir hastane ondan canim. Baska yerlerde daha erken cikabilir. Eger amh cok dusuk cikarsa ve doktor cok olumsuz konusursa bile canini sıkma. Yumurta sayin ve kalitesi onemli.
Bak ben birkere bi doktora gitmistim doktor bana daha iyi anlamam icin bi kagida yumurtalik cizdi ve dediki bir kadinda su kadar yumurta var ama sende daha fazla iyi bisey mi demek istedi anlayamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…