Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tunaydin arkadaslar..ankarada da serin bir geceden sonra bulutlu bir gun...ozlemisiz gunduz serinligini.
Saldiriya gelince...benim aklim almiyor..siradan bir vatandas olarak ben (ve eminim bir cok insan) nerelerde patlama olabilecegini öngorebiliyorken neden ulkemizde ozellikle bu ongorulen yerlerde saldirilar onlenemiyor anlamakta zorlaniyorum.allah gelmis gecmis etsin..her an bizim de basimiza gelebilir

Canim malesef ki teror boyle bir sey . Sadece ulkemizde degil hicbir yerde tam anlamiyla onlenemiyor ve onlenemez de. Bir cok onlenen girisimler var tabiki ama malesef hepsini engellemek mumkun olamiyor. Engelleyebilse super guc amerika engeller,fransa engeller,bruksel engeller ama iste malesef.
Bunlar coook derin mevzular. Allah yardimcimiz olsun diyebiliyorum.

Kizlar bir arkadasim hhastanede calisiyor doktorum yaninda. Romatoloji bolumune bir hasta gelmis. Bacaklarinda agrilari varmis. Doktor da kac dogum yaptigini ve adetlerini sormus ne kadar surede oluyorsun diye. Kadin da sasiracaksiniz ama ben adet olmuyorum ama 3 tane oglum var demis. Hatta bir tanesini aylar gectikten sonra anlamis tekme atinca.
Allahin mucizesi degil de nedir bu

Çok ilginçmiş

Aaaa

Canım çok sağol inan moral oluyor yazdıklarınız ama ben dün yıkıldım gerçekten içim acıdı resmen ama şimdi toparladım Allaha şükür. Evet kesinlikle bu yorumlar yolumuzdan çevirmemeli çok haklısın ama hani böyle ANNE olabilmek için tutunduğun ince bir dal var ya işte o dalı alıp kırıyorlar bu yorumlarla ve sana hiç bir ümit dalı kalmıyor geriye ve düşüyorsun işte o an.. Çünkü tedavi demek bir umut demektir bu aşılama olabilir, tüp bebek olabilir, yumurta dondurmak olabilir vs vs.
Bana tedavi bile yok işte. Hani nereye tutunabilirim bu durumda? Kendiliğimden 4-5 ay kalmam beklenecekmiş. Bu değerlerle ben nasıl kalabilirim ki.. Ayrıca 5 ay bekleyip menopoza kesin giriş bile yapabilirim.
Dün ben sormuştum adet olacağım ama olmadım göğüslerim çok şiş acıyor dedim bana hayır adet olmayacaksın öyle bir belirti görünmüyor ultrasonda dedi ama ben bu sabah adet oldum en azından 2. adetimi oldum ilaçsız buna şükür ediyorum.

illusive canim gorusmelerin vardi,naptin,nasil gecti?
İlgilendiğin için çok sağol canım.. evet bugün görüşmem vardı ama Aret beyin oradan aradılar dün yaşanan olaydan sonra görüşme iptal edildi Aret bey yurt dışına çıkıyormuş ve en erken 16 temmuza verdiler yeni randevuyu canım

illusive canim madem adet oldun adet bitiminde sana ovulasyon testi basliyoruz hemen..oki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…