Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Saf arı sütü ben 30 gram aldım 50 tl ödedim (
Ben bugün 490 tl verip 3 kavanoz macun yaptırdım 3 aylık arifoğlunda. Arı sütünde polene keçi boynuzu tozundan Aslan pençesi hayıt civan perçemi vs vs bir sürü şey var. Her sabah akşam bir kaçık alacakmışım. Hepsini ayrı ayrı yemekten yorulmuştu inşallah işe yarar. Kalan malzemeleri de paket olarak aldım onlardan çünkü hepsini aynı oranda koymuyorlar çogu kaldı.

Yasim genc evet basimdan uzucu bir sey gecti fazla stres yaptim uzuntu yaptim 1 yil oldu hormona baktirali simdi ne alemde hic bilgim yok valla ama sizin adetiniz falan gecikirmi benim hic gecikmem olmaz 29 30 gunde bir regl olurum
Can'ım hem fsh çok yüksek değil hem yasın genç hiç endişelenme bir an önce amh değerine baktır eğer düşük çıkarsa yumurta toplama yasal bir süreç iyi bir yerde toplatırsın.

1 kutu ne kadar acaba

Kiz. Ise yarasin ds parasini bosverr
Evet Can'ım arı sütü polen ve bal karışımlarımın içine çok az polen koyuyorlar mış ve ne kadar tükettiğini anlamıyor insan böyle sade olanı daha mantıklı çünkü istersen sen bala karıştır kendin öyle tüket daha güvenli.

Hepsinin kalitesi iyi olmadigi icin sevinemiyorum canim.

Insallah sonucun pozitif olur canim. Kendini cok yormadan gunluk islerini yaparak gecirirsin 12 gunu.

Cok tesekkurler canim. Yani artik gelsin bebis de beraber gecirelim bundan sonrasini:)

Olsun bir bakarsın hepsi kaliteli olmuş öyle düşün.

Benim de şehirdışından kayınvalidem geldi ve ona anlatmamıştık durumu hatta hala çocuk istemiyoruz sanıyor. Ben o konuda hassas olduğum için söylemiyorum, en ufak bir şey dese ona takılacağım diye. Şimdi tam transfer zamanı geldi, bi çanta ilacım, iğnem, hacamatım, akupunkturum, mutfakta bir yığın vitamin, pekmez falan var. Ne yapsam bilmiyorum, dinlenmek de isteyeceğim ve bu pek mümkün olmayacak, izin alacağım 2 gün işyerinden, neden gitmiyorsun diyecek ve hiçç bir şekilde küçük de olsa yalan atamıyorum, (( ve dünyanın en meraklı insanı.. İlaçları mı gördü bilmiyorum, neden sizin çocuğunuz olmuyor acaba dedi en çok bundan korkuyordum, tam transfer zamanı yatılı misafirimin gelmesinden..

Canim simdi hic moral bozacak zaman degil.aksilik olmus ama durumu direkt soylersen igneleme laf sokma ya da en iyi ihtimalle agiz aramaya maruz kalmazsin.benim kayinvalidem hayatta degil.kisiden kisiye kesinlikle degisir durumlar ama ben eltime gorumceme soyledim.sagolsunlar ikisi de abla gibidir.kendilerince yonlendiriyorlar.sen de bence ya allah de soyle.bir de saklicam diye yorulma..rahat rahat da ayagini uzat dinlen.dua iste kayinvalidenden..

Bazen soylemeye cekindikce hic olmak istemeyecegi durumlarda soylerken buluyor kendini.insanlar bir sekilde laf almaya calisiyor agizdan.madem gormus ya da gormesi kacinilmaz ilaclari vitamin pekmezleri o sormadan sen soyle bitsin.allah yardimcimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…