Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Arkadaslar simdi eve geldim uzaniyorum.bu asilamayi da atlattik.hatta bu sefer bir hile yaptim sabah 7 de pre...d jel kullandim cok az.ph ve sperm hareketliligi icin..uygun olmayan ph ta spermler uzun yasamiyormus...bir de sperm hareketliligini artiriyormus..asilama tup bebek tedavileri esnasinda kullaniliyormus.hos bu sefer oncekilere gore daha iyi cikti esimin degerleri..bilsem iyi cikacak kullanmazdim ama napimmm..son asilamam sunu da yapsaydim dememek icin kullandim valla..doktor akintim var zannetti..ben de gercegi soyledim..bise demedi..hemsire sadece biz istemeyiz kullanilmasini dedi o kadar.arastirip kullandim.asilamada olmasa da gebelik olasiliginin yuksek oldugu zaman kullanmanizi oneririm.

Hadi hayırlı olsun canım güzel haberlerini alırız inşallah Ben bi ara o jeli araştırdım ama orjinal sitesinde bile stokta yoktu uzunca bi süre sonra ben de pes ettim nerden almıştın sen?

Insallah 12 gun sonra guzel haberlerini aliriz canim. Evet bu jeli kullananlari ben de okumustum,gercekten faydasi var mi acaba?
Son asilaman olur insallah.

Hadi hayırlı olsun canım güzel haberlerini alırız inşallah Ben bi ara o jeli araştırdım ama orjinal sitesinde bile stokta yoktu uzunca bi süre sonra ben de pes ettim nerden almıştın sen?
Sagolasin:) ben ankaradayim yakinlarimda bir eczane getirtiyor depolardan..sabah istesem ogleden sonra getirir..ama zor bulunuyor hakikaten..bazi eczaneler tedarik edemiyor ya da iki uc gun sonra gelir diyor..cok olumlu gorusler var .icinde prospektusu var..cok detayli anlatmis..ph ve hareketlilik icin iyi oldugunu..insallah vesile olur..bizim hareketlilik dusuktu ocak gibi..bu ay masallah iyi cikti.cok kararsiz kaldim kullanimi kullanmiymi diye..ama asilama isleminde ve tup bebek islemlerinde kullanilan aletler icin de bu jel kullanilabiliyormus.madem oyle dedim son asilamamda kullanayim..onceki asilamalarda evde hep vardi ama hic kullanmamistim..hayirlisi bakalim..

Insallah 12 gun sonra guzel haberlerini aliriz canim. Evet bu jeli kullananlari ben de okumustum,gercekten faydasi var mi acaba?
Son asilaman olur insallah.
Sagol canim allah razi olsun..Olumlu gorus cok..ben bayagi okudum arastirdim..ph ve hareketlilik icin dogru secim gibi.siradan jeller tibbi islemlerde kullanilmiyor ama bu kullaniliyormus.beni bu cezbetti acikcasi.diger jeller hareketliligi dusuruyor ve kullanimi istenmiyor..doktor da yani aferin iyi ki kullanmissin demedi ama vah tuh niye kullandin demedi..ph ve hareketlilik icin pre....d jel kullandim deyince.bir tek hemsire istemeyiz kullanilmasini dedi ama bence o pre...d jeli siradan saniyor..ve daha once kullanmadim da hamile mi kaldim..belki ph uygun degil ve spermler uzun sure yasamiyor..son asilamamda elimi tasin altina koydum..insllah yarar ise.zaten sabah 7 den saat 11 e kadar akan akmis gitmistir..

Zaten zarari olsaydi doktorun soylerdi.
Belki bir faydasi olur canim. Duydugumuz seyleri,zararinin olmadigina emin olduktan sonra denememiz iyi olabilir,hamilelik icin katkisi olabilir.

Kizlar son zamanlarda beslenmeyle ilgili bazi seyler kafama takiliyor. Ben 2 sene once ilk doktora gittigimde cocuk istiyoruz dıye doktor bana kalsiyum icin sut,yumurta,yogurt vs. tüket demisti. Zaten bekarliktan beri hep duyardim,kalsiyum icin bu saydiklarimi tüketmeliyiz diye. Ben her sabah 2 yumurta,sut,peynir tuketirim,aksam da yogurt yerim. Ama dogru mu yapiyorum emin degilim. Gecen gun yine poyrazli gunler i okudum. Orda nihal et,süt,yumurta gibi gidalari tuketmedigini,hayvansal gidalardan uzak durdugunu soylemis. Bikac yerde daha okumustum sut ve sut urunlerini az tuketin diye.
Siz bunlari nasil tuketiyorsunuz?
Peyniri cok seviyorum mesela ben,cok yiyorum

Geçmiş olsun, aşılaman inşallah başarılı geçmiştir, mutlu haberlerini duyarız inşallah..

Valla ben normalde asiri olmasa da tuketirim ve kalsiyum acisindan da kucuklugumden beri faydali olduklarini duyarim..sutu yulafla yogurdu dolu dolu kaselerde olmasa da yemekle ;peyniri de kahvaltilarda kesin yerim..bunlar temel gida benim icin.biz her turlu besleniyoruz..esim et sever ama bakliyat da tuketelim der faydali diye..mercimek bulgur nohut..1 yildir da folik asit aliyorum ben.

Bakliyat,sebze,meyve,yesillikler hepsini tuketiyoruz ama et ve sut urunlerini kesmemiz mi lazim acaba,bi yerlerde yanlis mi yapiyoruz diye de dusunmuyor degilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…