Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Insallah canim sagol allah razi olsun guzel dilegin icin.1.5 sene onceki en son bordromda bir asgari ucret kadar gelir vergisi odemisim en cok ona uzuluyorum.neymis yani ozel sandik olmasi kabul edilmezmis..ozel banka calisani diye vergiyi en dusukten almiyorlar ama..bu zoruma gidiyor.zaten hep ozel saglik sigortamiz oldu bankada bu devlete hic zararimiz olmadi.simdi de genel saglik sig oduyoruz..terki diyar etmek istiyorum
Aynen canım Hakkımızı hiç bi yerde alamıyoruz zaten :kızgın:

Hayirlisi insallah..etlik zubeyde hn da her yil agustos ayinda bakim varmis mesela.almiyorlarmis hasta..bayramda bile calisiyorlar normalde...ctesi pazar da yumurta toplama ve transfer yapiyorlar..her merkezin boyle bir bakim ayi var midir bilmiyorum..illa eksik personel olur diyorum ve hizmet kalitelerine yansir bankada hep oyle olurdu:)özelden de korkuyorum cok zaten raporsuz olacak elimi verip kolumu kaptirir miyim kaygisi var..
ve en onemlisi yoruldum cok..kasim subat mart mayis asilandim ve yarin yine asilama..

Canim ayni yorgunluk bende de var,cok iyi anliyorum seni. 1 senedir tedavilerdeyiz. Hem sicak havadan hem negatif sonuctan elimi kolumu kaldirmaya halim yok ama kendimi inanki zorluyorum. Canim hicbir sey yapmak istemiyor ama hadi hadi diye diye kendimi yataktan kaldiriyorum yoksa yorgani kafama cekmek ve gunlerce uyumak istiyorum. Ama bunun da bana faydasi yok. Bi sekilde yine umutla devam edecegiz. Yeni bir asilama yeni bir umut demek. Oyle dusunmeye calis.
Ekstradan histereskopi veya laparoskopi gibi operasyonlar cikmazsa ki insallah gerek olmaz bunlara,o zaman merkezin aldigi tüp bebek ucretinin disinda bir masraf cikarmiyorlar. Ama tabiki ucuz tedaviler degil. Sen suanda asilamayi düsün. Olacagini düsün. Insallah tüp bebek merkezleri arastirmana gerek kalmaz canim.

Canim ayni yorgunluk bende de var,cok iyi anliyorum seni. 1 senedir tedavilerdeyiz. Hem sicak havadan hem negatif sonuctan elimi kolumu kaldirmaya halim yok ama kendimi inanki zorluyorum. Canim hicbir sey yapmak istemiyor ama hadi hadi diye diye kendimi yataktan kaldiriyorum yoksa yorgani kafama cekmek ve gunlerce uyumak istiyorum. Ama bunun da bana faydasi yok. Bi sekilde yine umutla devam edecegiz. Yeni bir asilama yeni bir umut demek. Oyle dusunmeye calis.
Ekstradan histereskopi veya laparoskopi gibi operasyonlar cikmazsa ki insallah gerek olmaz bunlara,o zaman merkezin aldigi tüp bebek ucretinin disinda bir masraf cikarmiyorlar. Ama tabiki ucuz tedaviler degil. Sen suanda asilamayi düsün. Olacagini düsün. Insallah tüp bebek merkezleri arastirmana gerek kalmaz canim.
Sagol canim insallahh.bakalim ne bekliyor bizi

Sagol canim insallahh.bakalim ne bekliyor bizi

Herkese günaydın arkadaşlar,

Dilerim hepimiz için güzel bir gün olur.

dstn33 sana ayrıca günaydın, bugün aşılaman var sana dua edeceğim. Rabbım yardımcın olsun dilerim gönlündekine kavuşma günün bugündür..

Gunaydin arkadaslar...@bursa_83 guzel dileklerin icin tekrar tesekkur ederim.dun bu sabah icin hazirlaniyordum fazla duramadim nette..allah hepimize tez zamanda hayirli sagliklisini versin. Isten hic beklenmedik bir anda kendi istegimle ayrilmamin su an calismiyor olmamin bile bir sebebi bir hayri varsa..bu sureclerin de bir sebebi hayri vardir..allahim bize evladin da hayirlisini sagliklisini tez zamanda nasip etsin.

dstn33 sana ayrıca günaydın, bugün aşılaman var sana dua edeceğim. Rabbım yardımcın olsun dilerim gönlündekine kavuşma günün bugündür..

illusive illusive cok cok tesekkur ederim allah razi olsun.. özel dua edenin olmasi insana moral guc veriyor..hepimizin gonlundekine kavusma gunu bugun bu ay olsun insallah

Gunaydin arkadaslar...@bursa_83 guzel dileklerin icin tekrar tesekkur ederim.dun bu sabah icin hazirlaniyordum fazla duramadim nette..allah hepimize tez zamanda hayirli sagliklisini versin. Isten hic beklenmedik bir anda kendi istegimle ayrilmamin su an calismiyor olmamin bile bir sebebi bir hayri varsa..bu sureclerin de bir sebebi hayri vardir..allahim bize evladin da hayirlisini sagliklisini tez zamanda nasip etsin.

Gunaydin canim..
Insalllllah bebisinin sana geldigi gun bugn olsun.
Senin icin bebegin icin hayirli olan neyse o olsun.
Asilamadan sonra uygun olunca yaz bize.
Allah yardimcin olsun.

Her iste bir hayir vardir canim bizim bilmedigimiz.

illusive illusive cok cok tesekkur ederim allah razi olsun.. özel dua edenin olmasi insana moral guc veriyor..hepimizin gonlundekine kavusma gunu bugun bu ay olsun insallah
Aminnnnn yüz kere bin kere Aminnnn.. Kendini topladığında yazarsın inşallah ve bizde 12 gün sonra bize müjdeli haber verdiğinde haaaa evet biz o sabah yazışmıştık der bu güzel ana tanıklık etmiş oluruz bursa_83 ile beraber :) :anneadayı::anne::110::emir_bebek::KK200::halay::dua:

Aminnnnn yüz kere bin kere Aminnnn.. Kendini topladığında yazarsın inşallah ve bizde 12 gün sonra bize müjdeli haber verdiğinde haaaa evet biz o sabah yazışmıştık der bu güzel ana tanıklık etmiş oluruz bursa_83 ile beraber :) :anneadayı::anne::110::emir_bebek::KK200::halay::dua:

Insalllllah canim.
Gelsin artik bir tane bebis de bizimkiler de onu görüp gelirler belki:emir_bebek::emir_bebek:

Günaydınlar herkese,
Yumurta toplama işlemim başlayacak az sonra, basit bir işlem belki ama müthiş bi' heyecan sardı

Ayni anda yazdik sanirim canim:))
Mısıl mısil uyuyacaksin canim,her sey bitmis olacak. Basit bir islem de olsa insan sonucunda kac yumurta cikacak hepsi dolu mu olacak merakindan heyecan yapiyor.
Valla ben anesteziden uyanirken sanki aylardir uyumusum da cok guzel dinlenmisim gibi uyaniyorum:)
Insallah yumurtalarinin hepsi seninle kalir. Uygun oldugun bir zamanda yaz bize canim,merak ederiz.

X