Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cok tesekkurler canim,dusunmen yeter. Bir telefon kadar yakinsin,hemen yazarim burdan

Çok geçmiş olsun... Evde güzelce dinlen.. Kafanda hiç acaba bu sefer olacak mı düşünceleri geçmesin.. Her şeyi akışına bırak ve sürekli güzel düşün ve kafanı başka şeylerle meşgul etmeye bak.. o dediklerini ben de duydum pre jel normal ilişkide de kullanılan bişey mi?

Mübarek Ramazan ayına giriyoruz. İnşallah kendiliğinden olursun canım..

Son düzenleme:
Evet canim normalde de kullaniliyor.

Kızlar bir de bişey soracağım. En erken gebelik kaç gün de belli oluyor? kandan veya normal evde yapılan testler de?

Son 4
Normalde 12 gün sonra kanda belli olması lazım ama adete 6-7 gün kala öğrenenleri de duymuştum canım.. En doğrusu beklemek kaç günün kaldı?
4-5 gündür deniyoruz doktor tavsiyesi ile :) acaba dedim en erken ne zaman belli olur :) çok ümitlenmek istemiyorum ama ümitsiz de yaşanmıyor :)

Son 4

4-5 gündür deniyoruz doktor tavsiyesi ile :) acaba dedim en erken ne zaman belli olur :) çok ümitlenmek istemiyorum ama ümitsiz de yaşanmıyor :)

Uzulmemek icin umitlenmek istemesek de her ay bir umut oluyor insanin icinde. Belki o ay bu aydir,pozitifi gordugumuz ay bu ay olur diye bekliyoruz ister istemez:)

Uzulmemek icin umitlenmek istemesek de her ay bir umut oluyor insanin icinde. Belki o ay bu aydir,pozitifi gordugumuz ay bu ay olur diye bekliyoruz ister istemez:)
Ben o hissi en çok geçen ay yaşamıştım sanırım o ay bu aydır diye çok umutlanmıştım nedense içimde bi his vardı ama yine olmadı :) İlk defa geçen ay çok üzüldüm gerçekten o herkesin bahsettiği hayal kırıklığını ileri boyutta yaşadım.. Regl olduğumda resmen bi bardak kırılma sesi fonda O yüzden galiba artık pek umudum kalmadı planlarımı da değiştirdim.. tedavi sürecine girdiğimde umarım yine hayal kırıklığı yaşamam.. Umarım hiçbiriniz yaşamazsınız bundan sonra :)

Arkadaşım Meryem otunu nasıl ictin hepsini birden mi isladin yoksa içeceğin kadar mı nekadar sure kullandin yüksek östrojen iceriyormus galiba

Az önce en yakın arkadaşımdan kötü bi haber aldım.. Bugün OPU günüydü.. Tek yumurtası vardı 26 mm ve uyuttular ama alamamışlar Offf neden böyle oluyo yaa

Amin canım evet umut edip hayal kırıklığı yaşamak zor fakat bu his bile umut etmek yani hormonlarımı çalıştırıyor sanki :)) beynim kısa devre yaptı zaten bebekle yatıp bebekle kalka kalka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…