Yoksul sünepe gibi giyinmek

Selam..mesela dolaptan alirken saticinin yorumlarina bakin o cok onemli. 5 yildizlar varsa o kisi yamuk yapmaz inanin. Puani kotuyse kimse almaz zaten. Siz yorumlara bakmismiydiniz o dediginiz saticilarin?

Ben hep sıfır aldığımdan hiç sorun yaşamadım. Sadece değerli takı 2. el aldım. Liğme liğme ayakkabıya az kullandım diyen de var oralarda
İşte bi tanesi çantaydı alışverişimin, 2. El alma sebebim de mangonun o çantası eski sezondu ve ben o çantayı çok fazla istiyodum, sıfırı yoktu, satıcı hediye geldi tarzım değil takmadım da bilmem ne bi sürü şey söyledi, çanta bi geldi parça pinçik

Siteye resimleyince iade almak zorunda satıcı

Mont, çanta, gözlük, elbise, salopet, pantolon, kazak,hırka aldım ben bir ton. Hiç sıkıntı yaşamadım daha.
Gelen her şey gerçekten sıfırdan farksızdı. Ben iki şeye önem veriyorum alırken, 1) kaliteli marka olmasına (çünkü mesela normal çanta birkaç yılda ömrünü tamamlarken güzel markaların çantaları evladiyelik oluyor.) 2) sağdan soldan aşağıdan yukarıdan bir sürü fotosu olmasına. yeterli foto yoksa başka açıdan görmek istediğinizi yazın yoruma,zaten ekliyorlar...
Bir tek şeyde pişman oldum, bir pantolon düşük bel gibi geldi (2021 yilindayiz, düşük bel mi kaldı?) , özellikle sordum, beli normal, dedi. Ama düşük bel çıktı . Yine de iade etmedim, üşendiğimden.
Onun dışında güzel alışverişler yaptım hep. Memnunum ben.

Dedim ya,ikimiz de hakliyiz:)

Evde yaramaz bir kedim var.
Evde perde, koltuk yirtmisligi, çanta yolmuşluğu var eline bir şey geçmeye görün. Hiçte kizmadim bunlari yapiyor diye. :)))
Annenizle bizim anlattigimiz şeyin yakindan uzaktan alakasi yok.
İste ben toptan bir tavir gelistirdim bu yuzden demek istiyorum yani:)
Bu gecmis boyle dusunmemi saglamis olabilir diyorum:)
Sozum kendime:)

bence ne kırılın ne üzülün karşınızdakinin ne mal olduğunu görmüş oldunuz.

Ama çok sessiz sakinleşmiş eski canlılığı kalmamış topicin. İnstagramdan önceydi tabi . O zamanın bir nevi instasıydı. Şimdi işlevini yitirmiş tabi
Evet
Zaten benim dediğim topik o değildi. Benim dediğim 2008/2009 yılları arasındaydı
Çok canlı olurdu
Ve gerçekten çok tarz kadınlar vardı burda

Evet
Zaten benim dediğim topik o değildi. Benim dediğim 2008/2009 yılları arasındaydı
Çok canlı olurdu
Ve gerçekten çok tarz kadınlar vardı burda
Ay evet bende şimdi baktım da bu yanlış topic . Benim dediğim de o senelerde olandı. Aşırı canlıydı. Bu sanırım sonradan açılan bir topic. ben o zamanlarki adresimi kaybettim . O yıllarda giriyordum foruma 2010- 2011 den sonra yaklaşık bi 8 9 sene hiç girmedim. O adresimi mailini fln herşeyi unuttum ama adımı hatırlıyorum aradım yok mesela bildiğim oraya yazan üyeler vardı onlar da yok. Demekki o topic değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…