Yoksul sünepe gibi giyinmek

ben en iyisi uyuyayım daha fazla daldan dala atlamadan.herkese iyi gecelerrrrr

Sonra hiçbir isteğim olmuyor çok bencil ve egoist diye gelip ağlama. sen sert mizaçlıysan eşin sevgilin yumuşak huylu olacak ki kavga edince adım atsın, kıyamasın. Yoksa sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa. Sert erkek filmlerde iyidir sen gel beni dinle

Buradayım beni soranlar olmuş okuldayım çalışıyorum yazamadım o yüzden bugün siyah kot pantolon gri bot ve gri Kazak mor şal taktım
Forumda yıllar evvel bugün ne giydin diye bir bölüm vardı. Hala duruyor mu bilmiyorum. Varsa oraya çekip atsanız yorumlasak ? Gerçi buraya da atabilirsiniz herhalde .

Annem o duygusal bag kurma limitini esyalarla doldurdugu icin bize bag kalmadi
Kirilan cizilen en kucuk bir esyanin ardindan karalar bagliyordu,ki hala da utanmasa aynisini yapar.
Yaramaz cocuklar da degildik hic,ama esya yani,eninde sonunda zarar gorur.
Biraz biraz torpuledikte, ama yazik yaaav la kaliyor
Ondan sanirim,once insan,sonra esya,cocuklarimla da iliskimde bu gecmis bana ışık tuttu,o yuzden,nasrettin hoca gibi;haklisin,ama ben de hakliyim

Ben kırılana dökülene üzülmem. Anneniz gibi değilim. Maddi değerinin düşmesi ya da eskimesi bozulması umurumda olmaz. Kimseye de kızmam bu yüzden. Sevgi de zaten limiti olan bir şey değildir. İnsan arabasını da sevebilir kocasını da çocuğunu da. Annenizinki bağ kurmak değil eşyaya insandan fazla değer vermek. Yani annenizle benim alakam yok.

Daima haksızız biz

Cnm bnmm. Kıyamam sana. Hiç takılma. İnsanlar giydikleriyle kıskanılır karekteriyle sevilir. Bnm bir arkadaşım vardı. Temizliğe giderdi. Kocası evde uyur o merdiven siler ev temizledi. Bizde anaokulu dan çocukların annesi olrak tanışıyorduk. Bnm tarzımı çok beğenirdi. O ise nsl giyineceğini bilmezdi. Gayette normal. Bna sorardı... Bnde ona zaten alacağı bşr şey varsa bunu şunu tercih et derdim. Yada onun giysi kombinine yardımcı olurdum.. Ve asla tülbentle okula gelmemesini söylerdim. Cnm arkadaşım bna hep derdi Bn giyimi senden öğrendim... Şimdi harikaaaa giyiniyor.

Buna katılıyorum ben de çok anlam yüklerim. Yarın öbür gün alyansımı tektaşımı değiştirmek istersem satmam yenisini alır elimdekileri saklarım. Aynı şekilde ailemin aldığı takılar var mezuniyet, doğum günü vs zamanlarında bileklik kolye falan onları da asla satmam. Birgün (allah göstermesin tabi) satacak kadar zor durumda kalırsam 1 ay falan ağlarım full.

Evde yaramaz bir kedim var.
Evde perde, koltuk yirtmisligi, çanta yolmuşluğu var eline bir şey geçmeye görün. Hiçte kizmadim bunlari yapiyor diye. :)))
Annenizle bizim anlattigimiz şeyin yakindan uzaktan alakasi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…