Yoksul sünepe gibi giyinmek

Alintilamayla ugrasamicam evet eğer piyasaya bakarsanız iki sene önce aldığım palto 300 liraya almıştım şu an 1200 TL evet ortalama her AVM ye girdiğinizde görebileceğiniz bir firma önceden 200 lira verip aldığım pantolon şu an 500 lira aldığımı söylemedim çünkü 1200 TL şu an ki maasimla alamam önceden aynı markanın ürünlerini kullanıyordum bahsettiğim de buydu ama genel olarak anlamak isteyen anlamıyor zaten genel olarak ülkenin durumu gibi burdakiler de anca kavgayla anlasabiliyor bazen bundan sonra kimseyi alintilamayi konuşmayı düşünmüyorum iyi geceler diliyorum

Küstün mü

Nick altına alıntılamayın yaz yeni moda bu

ben yazdığınızı görmedim.başka kişinin yazdığından gördüm.500 tl ye pantolonum hiç olmadı dedim hatta.ama 1000 li fiyatlarda montlar şu an haklısınız.yazın 285 e aldım montu aynısı aynı marka şu an 805 e satılıyor.geçen ay deri ceket aldım 590 a küçük geldi iade ettim.aynı ceket şu an sitede 1200 tl .sizin anlatmak istediğiniz buydu sanırımm.gelirle dengeli artmıyor fiyatlar.

Haklisin,ama Nil Karaibrahimgil de der ki,tektasimi kendim aldim,parmagima kendim taktim:))
Cok istesem ben de takabilirdim kendime,anlami benim verdigim kadardir:)

Haklisin,ama Nil Karaibrahimgil de der ki,tektasimi kendim aldim,parmagima kendim taktim:))
İşte o yüzden koca koca bence yazdım. Ben kendim almam çünkü bence saçma bir şey bir insanın kendine tektaş alması

Bende onu diyecektim. Yazın 300 tl ye crocs almadım. Kırmızıydı rengi başka renkler var elimde rengine cesaret edemedim fiyatı 450 tl ye çıkmış. Yani demem o ki 500 tl ilk bir pantolonun olabilir bi dolabı karıştır.

İstersem uyumsuz giyerim kime ne ! Hele ki bu zamanda marka takıntısı olanlar birlikte yaşasın pilisssss

Bir pantolona 300 lira veremem ayakkabıya miluarlar dökemem herkesin önceliği farklıdır yani

Bence hiç görüşme yada merhaba dan öteye gitme ...kendi class ini bulsun

Ama ben ona sadece yuzuk olarak bakiyorum da ondan:)
valla evlenirken gücü neyse onu taktı eşim.sonradan da aldı ben de aldım .kıyafetlerimi de kendi paramla alıyorum çalışmadığım halde benzinimi de hatta.çocuk gibi beklemem biri bana bunu alsın da anlamı olsun diye.yılbaşına da kendi kendime hediye alacağım valla beğendim bile

kaliteli giysilerimi mevsim sonunu beklemeden giydikten sonra bikaç saat havalandırıp gamboça koyup dolaba asıyorum
Pantolon asla yikanmaz,
ceketli ise her zaman takim olarak kuru temizlemeye gider.
iyi cantalarim toz torbasindadir,
hakiki deri ceketlerimi mevsim sonunda vazelinle temizler gamboç ile kaldiririm.
İşte insanlar çeşit çeşit ya, ben d.lap uygulmasindan de.imod bir çanta aldım, sıfırdan farksız, mis gibi çantaydi. Alali daha 6 ay olmuşken çantanın içine ettim, eğip bükmekten hep yolyol çizgiler oldu.
Aynı şekilde kaliteli bir güneş gözlüğü almıştım o sayfadan. Gelen gözlük de sıfırdan farksızdı..yazin iki tatile gittim,her yeri kum çiziği oldu Bazı insanlar (siz gibi, ürünleri aldığım kızlar gibi) malına o kadar iyi bakar ki yıllarca yepyeni gibi durur. Bazı insanlarsa çadırını bile üsenir çamaşır makinasına atar
Ben huyumu bildiğimden eşyaya çok para harcamam. Çünkü yani zebil olur zaten bende.
doktorlar dizisinde oluyor bacım,ben hiç denk gelmedim yoksa kendi hastanemde,hahahahahah
Ben öğrenciyken üniversite hastanesine gitmiştim, genetik bir sorun var ailemde ,her birkaç senede bir kontrol ettiririm.
Gençten bir çocuk vardı, biraz sohbet ettik, tahlil falan yazdı. tahlillerime bakıp, iki hafta sonra tekrar kan vermem ve ultrasona girmem istendi. Ben çıkınca daha merdivenden inmeden benim doktor da çıktı, hızlı hızlı geldi,merdivende karşılaşmış gibi yaptı, isterseniz çay alalım,hastalık hakkında bilgilendireyim sizi dedi. Sohbet ederken konu konuyu açtı,bir yere davet etti . Ben de (hayali) sevgilim olduğunu söyledim. Sonraki gidişimde gayet resmiydik, iki kelime sohbet ettik,bana iki hafta sonra için tekrar kan tahlili yapmamı söyledi
İki hafta sonra gittiğimde başka bir doktor vardı ve dedi ki ; ' Allah Allah, neden bu kadar çok tahlil yaptınız ki,riskli bir değeriniz yok. Senede bir tahlil verin yine de"
çocuk beni görsün diye haftalarca kevgire dönmüşüm.
Ama üstümde kot, tişört vardı. Yani şıklıkla falan hiç alakası yok. Doktorum da doktorlar dizisindeki gibi değildi yaa, daha küçücük çocuktu, Allah yaratmış ama öyle bir çekiciliği de yoktu .
Dizi çıkmış eşofmanla kamelyaya inerim avm ye gitmem insanlara saygıdan. Sokak eşofmanımla ev eşofmanım farklıdır benim valla
Ceyceycan, sana özelden kış günü ince,cicekli şalvarla Avm aynasindan çektiğim bir fotoyu atiyorum
İyi ki ankarada değilim, iyi kınanırdim (amaaan napiim, ben yakıştırıyorum. O zamanki sevgilim de şalvar fetisiydi)

Bu arada bir tespitimi yapip kapatacagim. Gecenlerde iş için yabanci birkaç iş adamıyla birarada bulundum, dönmeden biriyle Kapalıçarşı'ya gittik. O kadar çok markanın çakmasini aldı ki , ceset torbası gibi koca poşete doldurduk. İlginç olan bu adam ceo, beş yıldızlı otellerde ağırladık, özel arabalarla aldık, ülke ülke gezip kral gibi agirlaniyor. Yani hickimse adamın üstündeki 20 dolarlık kıyafetin çakma olduğunu anlamaz bile. Çünkü adamda çakma giyecek tip ve yaşam tarzı yok,tam bir kodoman. Birkaç yüz dolar harcayıp zengin gibi takilacak.
Oysa bazı insanlar var , herşeyden kısıp orijinal bile alsa tip ve yaşam tarzından caktirmiyorlar, kimse gerçek orijinal gözlüğü kullandığını, gerçek çantayı taktığını, gerçek ayakkabı aldığına ihtimal vermiyor çok komik değil mi?

Kardesim nisanlisina.aldi,tabii ki onlar icin anlamli.
Ben evlenirken de beyaz altin ve gomme tasti yuzugum.
Takilarim beyaz altin ve spor modellerdi.
Severek kullandim,tektasa da özenmedim.
Ama anlam yukleyene gonlunce gelsin,bana su an nal gibi kirmizi kurdeleli besibiryerde gelse madalya gibi gururla tasirim valla,benim icin de o anlamli,hele de tam bu gunlerde

sana hayranım zatenn idolümsünn.haklısın altında lüks araç varsa kariyerin varsa çakma marka da giysen gerçek sanırlar.ünlüler de çakma kullanıyor hatta kapalıç...........dan alıyorlarmış ya da evlerine gün gibi toplanıp çakma ürün satışları yapılıyormuş.öğrenciyken az almadım yahuu .

Ben de tüm mücevherlerimi kendim aldım, çünkü takmayı seviyorum. Daha günlük, modern tasarımlı şeyleri seviyorumAlır koç gibi takarım şansım yürür anca

Ben de alır takarım acımammmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…