Yokmu bu göbekten beni kurtaracak!!!

Bir şeyi düzenli yapınca faydasını görmek kadar güzel bir şey yok.
4 gündür içiyorum,normalde şişlik olurdu artık yok.
Benimki öyle şişlik gibi değil.şöyle düşün hamile misin diye soru duymadığım gün yok.bi yakınımın doğumuna bi kaç günü kaldı son kontrolüne gittik hemşire kontrolü olanı ben sandı abartmıyorum ve ben şaşıramadım bile :eek:

Benimki öyle şişlik gibi değil.şöyle düşün hamile misin diye soru duymadığım gün yok.bi yakınımın doğumuna bi kaç günü kaldı son kontrolüne gittik hemşire kontrolü olanı ben sandı abartmıyorum ve ben şaşıramadım bile :eek:

anammmm tam oturup ağlamalıkmış ben kimseciklere gözükmüyorum ama 5 aylık var benimkide

Eliptik bisiklet aldik koşuyorum bacim
Zayiflicam insallah :deli:
Şu eliptik bisikleti aldım 2 senedir toplasan 5 kere bindim üstüne :110: Diyet yaptım 10 kilo verdim 2 ayda :dondurma: sonra 2 ayın acısını çıkarayım derken 5 kiloyu geri aldım. Şuan başlıcam diyorum ama diyet değil önemli olan bölgesel çalışma lazım diyette yapsan olmuyo arkadaş o göbek duruyo oldugu yerde :KK20:

Aslında neden yazmadım bilmiyorum :))

Malzemeler
1 kase az yağlı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın

1 kase az yağlı yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.

Fakat akşam yemeği niyetine de yiyebilirsiniz sadece. 1 hafta yapılacak.
Ayda bir hafta mı yapılacak canım ?

Şu eliptik bisikleti aldım 2 senedir toplasan 5 kere bindim üstüne :110: Diyet yaptım 10 kilo verdim 2 ayda :dondurma: sonra 2 ayın acısını çıkarayım derken 5 kiloyu geri aldım. Şuan başlıcam diyorum ama diyet değil önemli olan bölgesel çalışma lazım diyette yapsan olmuyo arkadaş o göbek duruyo oldugu yerde :KK20:

İse yariyo ama he :-) 45 dk yapiyorum kan ter içinde kaliyorum bende daha yeni aldım bakalim :KK71: en son ilkokulda zayiftim ben :KK75:

Basenin geniş olup üst bölümün az olması kadın tipi kilo alımıdır. Normal karşılanır.
Ama sizin durumunuz erkek tipi kilo alımıdır. İnsülin direnci vb kan testlerini yaptırmanızı öneririm.

Malzemeler
1 kase az yağlı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı tarçın

1 kase az yağlı yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.

Fakat akşam yemeği niyetine de yiyebilirsiniz sadece. 1 hafta yapılacak.
+1
Domates suyu + karabiber + çörek otu
Yağ yakıcı bir alternatiftir. Diyetisyenim ara öğünde vermişti bana

Basenin geniş olup üst bölümün az olması kadın tipi kilo alımıdır. Normal karşılanır.
Ama sizin durumunuz erkek tipi kilo alımıdır. İnsülin direnci vb kan testlerini yaptırmanızı öneririm.
Yaptırdım varsa yoksa kolestrol.bide D vitamini eksikliği çıktı.diyete uyunca kilo gidiyo ama düzenli yemek zorundasın sürwkli ara öğün, etrafında herkes biliyo diyet yaptığını muhabbet hep orda dönüyo.dolayısıyla bütün hayatın yeme içne üzerine gibi oluyo her lokmanın kalorisini düşünüyosun.sonra bıkıp bozuyosun ve herşey başa dönüyo.
Resmen bu kısır döngüyle geçiyo hayatım

Ayynenn:KK76:

X