Yokmu bu göbekten beni kurtaracak!!!

Biraz sabretsen vücut alışıyor ama yesende rahatsız ediyor. Benim için hatta en geç 5. Bugün mesela 4 gibi yedim ve bitti. Açmıyım evet ama irade devreye giriyor ve yemiyorum. :kk77:
Benim kursak fokurdamaya başlıyor normalde günde iki öğün yerim ama bahardan mı nedir illa yiyorum iradesizim herhalde gözüm dönüyor bazen :confused:

canım bu makas hareketi dediğin nasıl bacak açıp kapatıyormusun yoksa aşağı yukarımı yapıyorsun ben aynı pozisyonda yürür gibi yapıyorum yada ayaklar öyle 10 sn kdr bekliyorum plankta iyi birde dizlerimi alnıma kadar getirip geri çekiyorum 10 kere fln yapıyorum tabi bunlar aklım eserse + mekik çekiyorum
Makas hareketi aynen dediğin gibi bacaklar sağa sola gidecek ama topuklar yere değmeyecek. Diğer söylediklerinde olur hepsi alt karın kası çalıştırıyor. Plank muhteşem bir hareket ama cok zor.

Makas hareketi aynen dediğin gibi bacaklar sağa sola gidecek ama topuklar yere değmeyecek. Diğer söylediklerinde olur hepsi alt karın kası çalıştırıyor. Plank muhteşem bir hareket ama cok zor.

evet onu 20 sn kdr yapabiliyorum ve tüm bu hareketleri yaptığımda öyle bir nefes nefese kalıyorumki 90 yaşındaki nene gibiyim aynı

bir düzene girebilsem hergün 3 kere yapsam belkide 2 ayda bişeycik kalmayacak

evet onu 20 sn kdr yapabiliyorum ve tüm bu hareketleri yaptığımda öyle bir nefes nefese kalıyorumki 90 yaşındaki nene gibiyim aynı

Kızlar acaba göbüşlüler olarak bi grup oluşturup hafif bi beslenme programı ve egzersiz programı oluşturup ordan mı birbirimizi desteklesek.Biliyorum böyle çok grup kurulmuş ama binlerce sayfa olmuş kaynaşmışlar biz sıfırdan mı başlasak ne dersiniz?

Kızlar acaba göbüşlüler olarak bi grup oluşturup hafif bi beslenme programı ve egzersiz programı oluşturup ordan mı birbirimizi desteklesek.Biliyorum böyle çok grup kurulmuş ama binlerce sayfa olmuş kaynaşmışlar biz sıfırdan mı başlasak ne dersiniz?

Kesinlikle üşenmeden sıkı bir sporla düzelmeyecek göbek yoktur diyecem yalan olacak ama bizimkiler düzelir insallah:halay:

Ben hamile kaldım 63 doğurup geldim 64 hamilelikte aldım tribine de giremiyorum:KK45:
Neyy ciddi misin
Ben nerelere gidem:KK70:
62 kilo ile hamile kaldım 82 kilo ile doğuma girdim. Eve döndüğümde 80 kiloydum.
1.5 yılda ancak toparlandım
Göbeğini çok rahat eritirsin bünyen müsait sadece kararlı ol

X