Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Evet yürüyüş kesinlikle yap kilo vermıyormus gibi olursun ama bir anda gider bende doğumdan önce 15 kilo vermiştim yürüyüşle

Acı olduğu için basur olmaktan korkuyorum demişsin .yok öyle bi acı ya korkmaaa :) 35 yaşımdayım

BENDE AYNA YAŞTAYIM. DOĞUMDAN SONRA HEP BASUR GIBIYIM . ŞİMDI DE KORKUYORUM ACI DIYE
Bende basur hastasıyım.sana iki krem ismi vericem ağrı sızı hissettiğinde sür ikisinde .ben 20 yaşımda basur oldum ağrı krizine girdim.15 yılda bir kere AĞRIDI hemen aldım o kremleri uyguladım kalmadı iki günde geçiriyo.öncelikle kuru tutacaksın bölgeyi.krem isimleri biri anestol hirudoid.

havalar ısındığında bana baharatlar alerji sivilce gibi bişeyler yapıyor bende maydanoz ve limon karışımı içiyorum bide lezizzz bişey ki günde 2-3 bardak içilse kafi ama ben kendimi tutamayıp 1 litreyi bitiriyorum yeşilçayı eskiden içerdim artık içemiyorum hareket kısıntım da var masa başıyım kiloda bi ileri bi geri gidiyorum da benm ödem yağlanma sorunu vardı kalmadı cok şükür

Devamlı mi ıçıyosun canım

Bende nihayet yürümeye başladım ilk hafta 20 dk. İle vücudumu alıştırmayi düşünüyorum. 7 kilo vermem lazım bayrama kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…