Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Haziran olmuş kızlar tartılar ne diyor bi güncelleme şart artık :)

Eklentiler

• PhotoGrid_1464854131258.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 350
Merhaba, bu kürü sabah öğlen ve akşam yemekleri yedikten sonra mı uyguluyoruz? Yoksa sadece bu kür mü uygulanıyor 3 öğün ? Umarım cevap verirsiniz

Merhaba, bu kürü sabah öğlen ve akşam yemekleri yedikten sonra mı uyguluyoruz? Yoksa sadece bu kür mü uygulanıyor 3 öğün ? Umarım cevap verirsiniz
Benim tarifin başta var zaten ...bir daha yazim....Yulaflı gevrek iki üç kaşık yemek kaşığıyla.mevsim meyvelerinden ne varsa kattım .mesela yarım muz yarım elma 2 kayısı iki erik...4 ... 5 kaşık yoğurt.birer çay kaşığı baharatlardan.bu kadar işteee :) başka hiç birşey yenedim bu koca bi tas oluyo yiyemiyorum bile. :) günde en az iki litre su ve Yeşilçay

Selam bu kürü uyguladım ben ama sizede aynı etkiyi yapıyor mu, sanki dünyayı yemişim gibi şişiyorum ve yemek görmek bile istemiyorm

Kızlar tarçın güzel ama zencefil ve zerdeçaldan biri hangisi bilmiyorum tadı gerçekten çok acı.. Katarken fazla katmamaya dikkat edin

Selam bu kürü uyguladım ben ama sizede aynı etkiyi yapıyor mu, sanki dünyayı yemişim gibi şişiyorum ve yemek görmek bile istemiyorm

Canım malzemelerden birine intoleransı olabilir.. Pinner test diye bir şey var onu yaptırırsan çıkar ama biraz pahalı onun yerine bu üç malzemeleri hergün birini katmadan 2li deneyerek hangisinin sana dokunduğunu anlayıp onu katmadan yapabilirsin

yok aslında dokunmuyor acayip tok hissetiriyor, şikayetçi değilim :) ama arkadaşıma da aynısı oldu size de mi aynı diye merak ettim

bu kürün methini bende duydum.hatta diyetisyenlerde öneriyormuş yanlış hatırlamıyorsam.tek sorun biraz tuvalete çıkartıyor.

bu kürün methini bende duydum.hatta diyetisyenlerde öneriyormuş yanlış hatırlamıyorsam.tek sorun biraz tuvalete çıkartıyor.
Bende ilk başlarda öyle oldu ama sonradan etkisş olmadı neden acaba bi fikrin varmı sevinmiştim başlarda oh ne güzel kilolar gidiyor diye

merhaba canım... hergun mu yaptın bunu bırde nasıl yaptın ??? ıyı kg vermıssın tebrık ederım :)

Merhaba bu kure devam ediyormysun ve suan kaç kilosun merak ettim

bu kürü yiyebilen, ya da başta yiyemeyip alışabilen var mı?
lahana suyundan tut da çörekotu yağına bi dünya kadar şey içmiş bi insanım
bunu gittim aldım aktardan hepsine 15 lira vermiştim daha ilk kaşıkta çöp olmuştu. ay hatırlayınca bile midem kalktı

Gecen bende alıcaktım çörek otu yağını iyiki almamışım tadı o kadar kötü değil canım ben başlarda yapıyordum sonradan faydası olmadığını gördüm bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…